Çağrı merkezimiz 22:00’a kadar açık!
Sonuçları Filtrele
4 adet villa listelendi.

Bungalov Pirgos-2

Balıkesir/Ayvalık/Küçükköy
1 oda
3 kişi
1 banyo
BungalovKışa UygunKahvaltı DahilMerkezi KonumdaBalayı VillasıDoğa İçerisinde
4.332TL
günlük fiyat
İncele

Bungalov Pirgos-3

Balıkesir/Ayvalık/Küçükköy
1 oda
3 kişi
1 banyo
BungalovKışa UygunKahvaltı DahilMerkezi KonumdaBalayı VillasıDoğa İçerisinde
4.332TL
günlük fiyat
İncele

Bungalov Pirgos-4

Balıkesir/Ayvalık/Küçükköy
1 oda
3 kişi
1 banyo
BungalovKışa UygunKahvaltı DahilMerkezi KonumdaBalayı VillasıDoğa İçerisinde
4.332TL
günlük fiyat
İncele
1 yorum

Bungalov Pirgos-1

Balıkesir/Ayvalık/Küçükköy
1 oda
3 kişi
1 banyo
BungalovKışa UygunKahvaltı DahilMerkezi KonumdaBalayı VillasıDoğa İçerisinde
1 yorum
4.332TL
günlük fiyat
İncele

Ayvalık Bungalov Evler

Balıkesir bungalov evleri popülerliğini Ayvalık bölgesinde bulunan Ayvalık bungalov evlerinden alır. Ayvalık'ın çeşitli beldelerinde birbirinden güzel bungalov evlere rastlamak mümkündür. Sarımsaklı bungalov evleri denize sıfır veya doğa içinde konumları ile ön plana çıkar. Cunda Adası üzerinde bulunan Cunda bungalov evleri ise lüks özellikleriyle dikkat çeker. Bungalov evlerin kendilerine ait özel havuzlu bahçeleri bulunur. Tatilciler tüm gün diledikleri gibi havuz başında keyif yapabilirler. Gözlerden uzak ve kimse tarafından rahatsız edilmek istemeyenler için Cunda Adası'nda bulunan bungalov evler aradıkları adreslerdir. Havuzlu bungalov evler Ayvalık’ın diğer beldelerinde de bulunur. Ayvalık’ın sevilen mahallelerinden olan Çamlık Mahallesi birbirinden şık bungalov evlere ev sahipliği yapar. Küçük ve sevimli bir mahalle olan Çamlık, kendisi gibi sevimli bungalov evlerde konaklama imkânı sunar. 

Kiralık Ayvalık bungalov evleri, farklı özellikler ile inşa edilmişlerdir. Ayvalık genellikle yaz tatilleri için tercih edilen bir bölgedir. Bu durum denize sıfır ve havuzlu bungalov evlerin daha popüler olmasını sağlar. Özellikle, yaz tatili dönemlerinde yoğun ilgi gören Ayvalık, kalabalık bir ilçedir. Kafa dinlemek ve şehir stresinden uzaklaşmak isteyenler için şehir merkezi beklentileri karşılamayabilir. Bu durum bungalov evlerin daha çok tercih edilmesine neden olur. Ayvalık bungalov evleri doğa içinde bulunan konumları nedeniyle şehir stresinden uzaklaşılan yerlerdir. Bazı bungalov evlerin konumuna ek olarak muhafazakâr ev seçeneği bulunur. Muhafazakâr bungalov evlerin bahçe alanı şık duvarlar ile kaplıdır. Bu sayede dışarıdan yabancı gözlerin evin içerisinin görme ihtimali ortadan kaldırılır. Muhafazakâr bungalov evler kişilere aradıkları mahremiyeti sağlar. Tatilciler bahçelerinde diledikleri gibi güneşlenebilir ve havuz keyfinin tadını doyasıya çıkarabilirler. 

Ayvalık yaz mevsiminde popüler oluyor olsa da kış döneminde de tercih edilebilir. Bazı bungalov evler içerisinde şömine ve jakuzi vardır. Jakuzi yaygın bulunan bir özellik olsa da şömine genellikle kış tipine özel bungalov evlerde bulunur. Kışın serin ve soğuk günlerine sıcak dokunuşlar katan şömine sevilen bir özelliktir. Ayvalık bölgesinde nadir bulunan bir özellik olsa da bazı bungalov evlerde şömineye rastlamak mümkündür. Şömineli bungalov ev arayışı içerisine giren tatilciler daha detaylı araştırma yapmalıdır. Jakuzi ise yaygın bir özelliktir. Bungalovlar içerisinde yer alan jakuzi günün yorgunluğuna keyifli bir mola verilmesini sağlar. Kişiler bol köpüklü jakuzili içerisinde keyifli bir banyo yaparlar. Evin tüm üyeleri tarafından sevilen jakuzi özellikle çocuklu ailelerin de ilgisini çeker. Evin küçük üyeleri jakuzi içerisinde keyifli saatler geçirilebilir. Jakuzi ebeveynler için dinlendirici bir unsurken çocuklar için eğlenceye dönüşebilir. 

Bungalovların ahşap mimarisi evlere romantik bir özellik kazandırır. Şık mimari ve alışılmışın dışında ev yapısı tatile farklı bir ambiyans katar. Bu durum özellikle balayı çiftleri tarafından bungalov evlerin büyük ilgi görmesini sağlar. Romantik bir tatil arayışında olan çiçeği burnunda çiftler balayı konseptine uygun bungalov evlere yönelir. Çift kişilik olan bu evler içerisinde genellikle jakuzi bulunur. Geniş bahçelerinde kendilerine ait özel havuzları vardır. Bu sayede çiftler evleri içerisinde diledikleri gibi rahatça vakit geçirebilirler. Ayvalık bölgesinde bungalov ev sayısının fazla olması çiftlerin diledikleri konumda konaklayabilmesini sağlar. Dileyenler şehir merkezine yakın yerlerde eğlenceye yakın kalır. Dileyenler ise doğa içerisinde baş başa ve huzur dolu bir tatil geçirebilir. Bir bungalov evden istenilen beklentinin alınabilmesi için hangi özelliklere sahip olduğuna dikkat edilmesi yeterlidir.

Ayvalık bungalov ev fiyatları, sahip oldukları özelliklere göre değişkenlik gösterir. Özel havuz, jakuzi, şömine ve geniş bir bahçe lüks özelliklere dahildir. Bungalov evin lüks özellikleri arttıkça fiyatı da artar. Bazı bungalov evler otel konseptine sahip olup kahvaltı kiralama ücretine dahildir. Bu durum bungalov evin fiyatının yükselmesine neden olabilir. Bu tür masraflardan kaçmak isteyen tatilciler daha az özellikli bungalov evlere yönelir. Bungalov ev içerisinde küçük bir mutfak bulunması tatilcilerin kendi yemeklerini kendi pişirilmesine olanak tanır. Bu sayede tatilciler yemek masrafları konusunda da kara geçmiş olur. Kiralama yapılacak bölgeye göre de fiyatlar değişiklik gösterir. Hem doğa içinde hem de şehir merkezine yakın olan bungalov evlerin kiralama ücretleri daha yüksek olabilir. Şehir merkezinden oldukça uzak olanlar ise daha uygun fiyatlara sahiptir. Bungalov evlerde Cunda bölgesi daha pahalıdır. Cunda Adasının eğlencenin merkezi olması gördüğü ilgiyi artırır. Buna bağlı olarak bölgede bulunan hem kiralık evler hem de oteller daha yüksek ücretlere tabi tutulur. Çamlık bölgesi bu açıdan daha karlı olabilir. Küçük bir mahalle olsa da Ayvalık’ın diğer yerlerine nazaran daha sakin bir bölgedir. Bu durum bungalov ev kiralama fiyatlarının da uygun hale gelmesini sağlar. 

Tutulacak sezon da Balıkesir bungalov ev fiyatlarını değiştirir. Mayıs ve eylül ayları sezon başlangıcı dönemler olup kiralama ücretleri daha uygun fiyatlıdır. Ancak temmuz ve ağustos gibi okulların kapanıp tüm herkesin tatile çıktığı dönemlerde kiralama ücretleri daha yüksektir. Tatil tarihini dilediği gibi ayarlayabilen ve ekonomik bir tatil geçirmek isteyen kişiler için sezon başlangıcı veya kapanışı önerilir.

Bungalov evlere ulaşım bazı kişilerin aklında soru işaretleri uyandırabilir. İnternet üzerinde bulunan kiralık villa sitelerinde çok sayıda bungalov ev seçeneği bulunur. Bu tür sitelerde kiralama ücretleri arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Bazı villa kiralama siteleri uygun fiyatlı bungalov sunmaya özen gösterir. Bu noktada internet sitesinin güvenilir olup olmadığını mutlaka dikkat edilmelidir. Gerekli belgelere sahip olan ve kiracının haklarını koruyan internet sitelerinden gönül rahatlığı ile bungalov kiralama işlemleri gerçekleştirilebilir.

Ayvalık Bungalov Evler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ayvalık Cunda'da En Güzel Bungalov Evler

Eski dönemlere ait bir film setindeymiş hissi uyandıran Cunda Adası, kendine yakışır, şık Cunda bungalov evlerine sahiptir. Balıkesir bungalov evleri popüler adresleri olurken Cunda’da yer alan denize sıfır ve havuzlu kiralık bungalovlar Ayvalık bungalov evlerine sıra dışı dokunuşlar katar. Ayvalık bungalov evler doğa içinde veya şehir merkezine yakın konumlarda bulunur. Küçük ve sevimli bir ada olan Cunda Adası bungalov evleriyle tatili unutulmayacak bir hale getirir.

Ayvalık Sarımsaklı'da En Güzel Bungalov Evler

Geçmişten günümüze yazlıkçıların sevdiği adreslerden biri olan Sarımsaklı, günümüzde Ayvalık bungalov evleriyle dikkat çekiyor. Ahşap konsepte sahip olan Ayvalık bungalov evler klasik bir otel tatilini farklılaştırıyor. Balıkesir bungalov evleri doğa içinde veya denize sıfır konumları ile dikkat çekiyor. Sarımsaklı bungalov evleri ise havuzlu veya jakuzili gibi ekstra özellikleri ile kiralık bungalovlara lüks özellikler kazandırıyor.

Ayvalık Çamlık'da En Güzel Bungalov Evler

Çamlık, Ayvalık'ın sevilen mahallelerinden biridir. Balıkesir bungalov evlerinin bir kısmı Çamlık’ta bulunur. Denize sıfır veya doğa içinde konumlanan Ayvalık bungalov evler çamlık mahallesinde de verimli alanlarda konumlanır. Dileyen tatilciler birkaç dakika içerisinde denize ulaşabilirken dileyenler ise doğanın tadını çıkarır. Kiralık Ayvalık bungalov evleri havuzlu ve bahçeli olabilirler. Bu özellikleri tatilcilerin adeta tüm günlerini bungalov evlerinde geçirme isteği uyandırır.

Ayvalık'da Doğa İçinde En Güzel Bungalov Evler

Ege'nin incilerinden olan Ayvalık birbirinden güzel doğal güzelliklere ev sahipliği yapar. Balıkesir bungalov evleri doğa ile iç içe konaklamayı vurgularken Ayvalık bungalov evleri bu özelliğe nokta atışı yapar. Sarımsaklı bungalov evleri havuzlu olmaları ve denize sıfır konumlarıyla dikkat çekerken Cunda bungalov evleri ise doğa içinde olmaları ile sevilirler. Cunda Adası ve Çamlık gibi Ayvalık’ın özel bölgelerinde kiralık Ayvalık bungalov evleri yaygındır.

Ayvalık'da En Güzel Havuzlu Bungalov Evler

Ahşap mimari ile yapılandırılmış Balıkesir bungalov evleri lüks özelliklere sahip olabilir. Sarımsaklı bungalov evleri ve cunda bungalov evleri kendilerine ait özel havuzlu bahçeleriyle dikkat çeker. Doğa içinde bulunan kiralık Ayvalık bungalov evler, lüks bir konaklama deneyimi yaşatır. Cunda Adası kadar Çamlık bölgesinde bulunan denize sıfır Ayvalık bungalov evler de dikkat çeker.

Ayvalık'da Denize Sıfır En Güzel Bungalov Evler

Ayvalık yaz tatillerinin sevilen adreslerinden biridir. Birbirinden güzel koyları ev sahipliği yapması güzel bir deniz tatili yapılmasına olanak tanır. Bölgede bulunan Ayvalık bungalov evleri içerisinde konaklamak isteyenler denize sıfır Ayvalık bungalov evlerine yönelir. Balıkesir bungalov evleri doğa içinde olmaları ve havuzlu bahçeleriyle dikkat çeker. Benzer bir şekilde Cunda Adası ve Çamlık Mahallesinde bulunan kiralık bungalov evlerde büyük ilgi görür. Cunda bungalov evleri ve Sarımsaklı bungalov evleri lüks özelliklere sahiptir. Bu lüks özellikler Ayvalık bungalov evler içerisinde de bulunur. Denize sıfır ve lüks bungalov evler sayesinde tatilin her anında denizle iç içe ve konforlu bir tatil yapılır.