Çağrı
 Merkezimiz 
23:59'
a kadar
 açık!
Bize Ulaşın +90242 844 15 32

TR

|

₺ TL

2021 Kiralık Villa Fiyatları

Villa kiralama ve 2021 kiralık villa fiyatları tüm tatil severler tarafından merak edilen bir konu. Villaların fiyatları çeşitli faktörlere göre değişebilmekte, tatil sezonu ve villa özellikleri gibi detayların ise bu değişimde büyük bir katkısı olmaktadır. İşte ailesi, yakınları ve sevdikleriyle birlikte konaklamak isteyenler için 2021 kiralık villa fiyatları ve detayları…

Antalya Kiralık Villa

Antalya bölgesinde yer alan villa fiyatları ortalama olarak 322 TL ve 8588 TL günlük fiyat aralığında değişim göstermektedir. Bu villaların kimi jakuzi, deniz manzarası ve suit odalar gibi özelliklere sahip iken; kimi de spor salonu, sinema salonu ve sauna gibi daha lüks özelliklere sahiptir. Villaların özellikleri daha kapsamlı hale geldikçe fiyatlar yükselmekte ve günlük fiyat aralığı da çoğalmaktadır.

Örneğin jakuzi, deniz manzarası, şömine gibi özelliklere sahip 4 kişi kapasiteli bir Antalya villası günlük  322 TL’den kiralanabiliyorken; jakuzili havuz, deniz manzarası ve çocuk havuz bulunan 12 kişilik lüks bir villa ise günlük 3467 TL’den başlayan fiyatlarla kiralanabiliyor. Antalya bölgesinde yer alan onlarca kiralık villaya https://www.hellovillam.com/antalya-kiralik-villa adresinden ulaşabilirsiniz.

Muğla Kiralık Villa

Muğla bölgesinde bulunan villaların fiyatları ise ortalama 346 TL ile 25134 TL günlük fiyat aralığında değişmektedir. Bölgedeki villalar ısıtmalı havuz, çocuk havuzu, merkezi konumda yer alma, doğa içerisinde bulunma gibi çok çeşitli özelliklere sahiptir. Yine özellikler ve villa donanımları arttıkça, günlük kiralama ücreti de beraberinde artış göstermektedir.

Örneğin 4 kişilik kapasiteye sahip olan havuzu korunaklı bir villa 346 TL’den başlayan fiyatlar ile kiralanabiliyorken, 22 kişilik kapasitesi olan, sauna ve iki ayrı havuz gibi daha lüks özelliklere sahip bir villa günlük 25134 TL’den kiralanabilmekte. Muğla’nın en güzel bölgelerinde kiralayabileceğiniz onlarca villa için https://www.hellovillam.com/mugla-kiralik-villa adresine göz atabilirsiniz.

Kalkan Kiralık Villa

Antalya’nın incilerinden olan Kalkan bölgesinde yer alan villalar, günlük ortalama 322 TL ile 3768 TL arasında bir fiyat bandına sahip. Kalkan’da bulunan villalar jakuzi, suit odalar, ısıtmalı havuz gibi çeşitli özelliklere sahip. Oldukça güzel bir doğal atmosfere sahip olan ve berrak plajlarıyla bilinen Kalkan’da 4 kişilik kapasiteye sahip, jakuzili ve havuzu korunaklı bir villa günlük 322 TL’den kiralanabiliyorken; 10 kişi kapasiteli, deniz manzaralı, jakuzili ve içerisindeki eşyalarıyla daha lüks donanımlara sahip bir villa günlük 3768 TL’den başlayan fiyatlar ile kiralanabiliyor. Kalkan bölgesinde bulunam birbirinden farklı seçeneklere sahip villalara ulaşmak için https://www.hellovillam.com/kalkan-kiralik-villa adresini inceleyebilirsiniz.

Villa Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Villa fiyatları belirlenirken pek çok farklı kriter göz önüne alınmakta ve çeşitli faktörlerin birleşiminden fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Fakat genel olarak fiyatlandırmalar sezona göre, seçilen tarih aralığına göre ve villa tipi ile villanın özelliklerine göre yapılmaktadır. Örneğin yaz sezonunda kiralanan villalar daha yüksek ücretlere sahip iken, kış döneminde günlük kiralama bedelleri düşüş gösterebilmektedir. Ya da tatil için seçilen tarih aralığı 15 gün ise fiyatlandırma daha yüksek olmakta, 1 hafta veya daha az bir süre ise daha düşük fiyatlarda da aynı şekilde konaklayabilmeniz mümkündür.

Villa Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Yukarıda da bahsedildiği gibi villa fiyatlarını sezon ve dönemler dışında villanın kendi özellikleri de belirlemekte. Jakuzili ve deniz manzaralı bir villayı günlük 322 TL gibi bir fiyat ile kiralayabilirsiniz. Fakat villaya sauna, sinema salonu ya da tuz terapi odası gibi ultra lüks özellikler eklendiğinde günlük kiralama ücretleri de artış göstermektedir. Örneğin Kalkan’da spor salonu olan bir villayı Haziran döneminde günlük yaklaşık 1100 TL’den başlayan fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Spor salonu ya da sauna gibi özellikleri bulunmayan villalar ise, aynı dönemde daha düşük fiyatlara sahip olabilmektedir.

Hellovillam, En İyi Fiyat Garantisini Sunuyor!

Hellovillam’ın onlarca bölgede bulunan ve birbirinden farklı özelliklere sahip villalarında; jakuzili, deniz manzaralı, havuzu korunaklı farklı seçenekteki villalarda konaklayabilir ve hayatınız boyunca geçireceğiniz en keyifli tatillerden birini yaşayabilirsiniz. İndirimli villalar ile %30’a kadar varan indirimlerle konaklayabileceğiniz geniş bir yelpaze sunan Hellovillam, konfor ve huzurun eksik edilmediği ve her detayın düşünüldüğü villalarla şimdi rezervasyonunuzu bekliyor. Villalara göz atmak için şimdi tıklayın: https://www.hellovillam.com/