Talep Gönder, Ekstra İndirim Yakala!
Fiyat ve müsaitlik için tarih seçmelisin >
Bungalov Piar-5 - Gün
Ön Ödeme : TL
Toplam :   TL
Talep Gönder
Bungalov Piar-5 Fiyat Bilgisi Yok Talebini gönder, dakikalar içinde cevap al!
Villa Bul →

Bungalov Piar-5, Muhteşem Manzara, Doğa içerisinde ve 1 Odalı

2022 yılından beri Hellovillam güvencesiyle kiralanmaktadır.
Sakarya / Sapanca / Kurtköy Fatih
Haritada Göster

1 oda
3 kişi
1 banyo

Whatsapp ile gönder

Öne Çıkan Özellikler
Bungalov
Kahvaltı Dahil
Balayı Villası
Doğa İçerisinde
Muhteşem Manzara
Kim nerede yatacak?
Olanaklar
Salıncak
Teras
Buzdolabı
Televizyon
Banyo
İnternet
Otopark
Su Isıtıcı

Villa Detayları

Doğayla bütünleşmiş ahşap mimarisi ile görenlerde hayranlık uyandıran Bungalov Piar-5, Sapanca Kurtköy bölgesinde bulunur. Sapanca'nın yemyeşil doğasının kalbinde bulunan bu yer tüm şehir stresini geride bırakmak için ideal bir adrestir. Bir odası ve bir banyosu ile 3 kişilik konaklama imkânı sunan Bungalov Piar-5, genellikle baş başa vakit geçirmek isteyen çiftler veya bir çocuklu çekirdek aileler tarafından tercih edilir.

Bungalov Piar-5, günün her saatinde muhteşem bir manzaraya ev sahipliği yapar. Gökyüzünü ve ormanları seyre dalmak isteyen doğaseverler aradıkları şartları Bungalov Piar-5’te bulurlar.

Bungalov Piar-5 sayılan bu özellikleri sayesinde balayı tatili gibi özel tatiller için de tercih edilir. Çiçeği burnunda çiftler bungalovlarında rahatça dinlenip tatilin tadını çıkarabilirler. Balayı tatili yılın hangi mevsimi olursa olsun Piar-5, her mevsimde konaklanabilecek bir yerdir.

Bungalov Piar-5, kiralama ücreti içerisine serpme kahvaltı dahildir. Tatilciler kahvaltı derdiyle uğraşmadan doyurucu bir kahvaltı ile güne başlarlar. Kendine benzeyen bungalovların bir arada bulunduğu bir yapı içerisinde yer alan Bungalov Piar-5, sosyalleşmek isteyen tatilciler için de aradıkları sosyalleşme imkanını sunar.

Kahvaltı Dahil 2 Kişi için geçerlidir. Diğer yetişkin  konuklar için ektra 350 TL ücret alınır. Konu hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Haritada Göster

Villa Nerede?

Mesafeler kuş uçuşu uzaklık olarak harita üzerinden otomatik hesaplanmıştır.