Talep Gönder, Ekstra İndirim Yakala!
Fiyat ve müsaitlik için tarih seçmelisin >
Bungalov Piar-6 - Gün
Ön Ödeme : TL
Toplam :   TL
Talep Gönder
Bungalov Piar-6 Fiyat Bilgisi Yok Talebini gönder, dakikalar içinde cevap al!
Villa Bul →

Bungalov Piar-6, Muhteşem Manzara, Doğa içerisinde ve 1 Odalı

2022 yılından beri Hellovillam güvencesiyle kiralanmaktadır.
Sakarya / Sapanca / Kurtköy Fatih
Haritada Göster

1 oda
2 kişi
1 banyo

Whatsapp ile gönder

Öne Çıkan Özellikler
Bungalov
Kahvaltı Dahil
Balayı Villası
Doğa İçerisinde
Muhteşem Manzara
Kim nerede yatacak?
Olanaklar
Salıncak
Teras
Buzdolabı
Televizyon
Banyo
İnternet
Otopark
Su Isıtıcı

Villa Detayları

Sapanca Kurtköy Fatih bölgesinde yer alan Bungalov Piar-6, bir odası ve bir banyosu ile 2 kişi konaklamak için uygun bir adrestir. Doğanın kalbinde bulunan bu yer, Sapanca’nın doğal güzelliklerinin keşfedilmesi için önerilen yerlerden biridir.

Bungalov Piar-6, şık ahşap mimarisi ile görür görmez hayranlık uyandıran bir yerdir. Birbirine benzer bungalovların sırasıyla dizildiği bir alan içerisinde bulunur. Dere yanında bulunan bu yer adeta bir masal diyarı gibidir. Bahçesinde bulunan ördekler, yemyeşil ağaçlar ve çimenler şehir stresini geride bırakmak için ihtiyaç duyulabilecek her şeyi sağlar. Bungalovların ilerisinde bulunan ahşap köprüyle ormana geçiş yapmak mümkündür. Tatilciler dilerlerse ormanın içerisinde yapacakları keyifli yürüyüşler ile doğa ile iç içe bir gün geçirebilirler. Günün yorgunluğunu ise son derece konforlu olan bungalovlarında dinlenerek geride bırakabilirler.

Bungalov Piar-6, kiralama ücreti içerisine serpme kahvaltı dahildir. Çiftler, doyurucu ve lezzetli bir kahvaltıyla güne başlayarak tatilin her anında keyifli dakikalar geçirirler. Muhteşem manzaraya karşı yapılacak olan kahvaltılar günden alınacak olan keyfi otomatik olarak artıracaktır.

Kahvaltı Dahil 2 Kişi için geçerlidir. Diğer yetişkin  konuklar için ektra 350 TL ücret alınır. Konu hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Haritada Göster

Villa Nerede?

Mesafeler kuş uçuşu uzaklık olarak harita ü