Talep Gönder, Ekstra İndirim Yakala!
Fiyat ve müsaitlik için tarih seçmelisin >
Bungalov Soho-2 - Gün
Ön Ödeme : TL
Toplam :   TL
Talep Gönder
Bungalov Soho-2 Fiyat Bilgisi Yok Talebini gönder, dakikalar içinde cevap al!
Villa Bul →

Bungalov Soho-2, Geyve Bölgesinde, Muhteşem Manzara ve 1 Odalı

2022 yılından beri Hellovillam güvencesiyle kiralanmaktadır.
Sakarya / Geyve
Haritada Göster

1 oda
2 kişi
1 banyo

Whatsapp ile gönder

Öne Çıkan Özellikler
Bungalov
Yılbaşı Villası
Doğa İçerisinde
Muhteşem Manzara
Kim nerede yatacak?
Olanaklar
Salıncak
Buzdolabı
Banyo
Mangal / Barbekü
Otopark
Su Isıtıcı
Ocak

Villa Detayları

Girişi sevimli bir ahşap köprüden oluşan Bungalov Soho-2, görür görmez tatilcilerin içini ısıtan bir yerdir. Bir odadan ve bir banyodan oluşan Bungalov Soho-2 çiftler tarafından tercih edilebilecek 2 kişilik bir bungalovdur. Küçük olması ve ahşap olması ile adeta doğanın içinde kaybolan bu yer tatilcilerin kendilerini doğanın bir parçası gibi hissetmesini sağlar.

Bungalov Soho-2, Sakarya Geyve bölgesinin doğal güzelliklerini keşfetmek için olabilecek en ideal yerdir. Muhteşem bir manzaraya ev sahipliği yapan Bungalov Soho-2 günün her saatinde doğanın farklı bir renginin göz demlenmesini sağlar.

Bungalov Soho-2, şık mimarisi ile modern bir bungalovdur. Tamamıyla ahşaptan oluşan bu yer yılın her mevsiminde misafir ağırlar.

Bungalov Soho-2, şehir merkezinden uzak bir konumdadır. Bu durum şehre dair olabilecek tüm streslerin geride bırakılmasını sağlar. Tatilciler sadece kuş sesleri eşliğinde bir tatil geçirirler. Şehir merkezine uzak olmasından kaynaklı olarak tatilcilerin Bungalov Soho-2’ye gelmeden önce tüm yiyecek ve içecek alışverişlerini yapmaları önerilir. Bu sayede tatil süresi boyunca herhangi bir ulaşım problemiyle karşılaşmazlar.