Talep Gönder, Ekstra İndirim Yakala!
Fiyat ve müsaitlik için tarih seçmelisin >
Bungalov Soho-4 - Gün
Ön Ödeme : TL
Toplam :   TL
Talep Gönder
Bungalov Soho-4 Fiyat Bilgisi Yok Talebini gönder, dakikalar içinde cevap al!
Villa Bul →

Bungalov Soho-4, Geyve Bölgesinde, Muhteşem Manzara ve 1 Odalı

2022 yılından beri Hellovillam güvencesiyle kiralanmaktadır.
Sakarya / Geyve
Haritada Göster

1 oda
4 kişi
1 banyo

Whatsapp ile gönder

Öne Çıkan Özellikler
Bungalov
Balayı Villası
Muhteşem Manzara
Kim nerede yatacak?
Olanaklar
Salıncak
Buzdolabı
Banyo
Mangal / Barbekü
Otopark
Su Isıtıcı
Ocak

Villa Detayları

Bungalov Soho-4, Sakarya Geyve’de adeta doğanın kalbinde konumlanan bir yerdir. Bir odadan ve bir banyodan oluşan Bungalov Soho-4, 4 kişiye kadar misafir ağırlayabilme kapasitesine sahiptir. Bungalovun ön tarafında bulunan geniş terası dağların üzerinde oturuyormuş hissiyatı yaşatır. Bungalovun bahçesinde yer alan salıncakta dağların eteklerine doğru sallanırken, kişiler kendilerini uçuyormuş gibi hisseder. Doğanın tüm güzelliklerini birebir yaşamak isteyen doğaseverler isteklerini Bungalov Soho-4’te gerçekleştirebilirler.

Bungalov Soho-4, romantik bir tatil geçirmek isteyen çiftler için önerilebilecek adreslerden biridir. Çiftler Bungalov Soho-4’te kimse tarafından rahatsız edilmeden baş başa romantik bir tatil geçirebilirler. Bir bungalovda balayı tatili yapmak isteyen çiftler hayallerindekinden daha güzel bir tatili Bungalov Soho-4’te geçirebilirler.

Bungalov Soho-4’ün muhteşem manzarasına karşı vakit geçirirken adeta saat kavramı kalmayacaktır. Şık ahşap mimarisi ile doğayla bütün olunabilecek bu yerde gözlerden uzak bir tatil yapılabilir. Bungalov Soho-4, şehir merkezine uzaktır. Bundan dolayı tatilciler bungalovlarına gelmeden önce yiyecek ve içecek alı