Talep Gönder, Ekstra İndirim Yakala!
Fiyat ve müsaitlik için tarih seçmelisin >
Bungalov Soho-6 - Gün
Ön Ödeme : TL
Toplam :   TL
Talep Gönder
Bungalov Soho-6 Fiyat Bilgisi Yok Talebini gönder, dakikalar içinde cevap al!
Villa Bul →

Bungalov Soho-6, Geyve Bölgesinde, Muhteşem Manzara ve 2 Odalı

2022 yılından beri Hellovillam güvencesiyle kiralanmaktadır.
Sakarya / Geyve / Köyler / Maksudiye
Haritada Göster

2 oda
4 kişi
1 banyo

Whatsapp ile gönder

Öne Çıkan Özellikler
Bungalov
Doğa İçerisinde
Muhteşem Manzara
Muhteşem Günbatımı
Kim nerede yatacak?
Olanaklar
Buzdolabı
Banyo
Mangal / Barbekü
Otopark
Su Isıtıcı
Ocak

Villa Detayları

Bungalov Soho-6, Muhteşem bir Sakarya manzarasına karşı konumlanmış, adeta doğa ile bütünleşmiş bir bungalovdur. Bungalov konseptine yakışır bir yerde olan Bungalov Soho-6 muhteşem günbatımı manzaralarına ev sahipliği yapar. Yılın her mevsiminde farklı bir güzelliğe bürünen bu yer Geyve bölgesinin ön plana çıkan bungalovlarından biridir.

Bungalov Soho-6 tamamıyla doğayla vakit geçirmek isteyenlerin hayranlık duyacağı bir yerdir. Şehir merkezinden uzak olması ve günün her saatinde muhteşem bir manzaraya sahip olması doğaseverlerin dikkatini çeker. Bungalov Soho-6 misafirleri bungalovlarının içerisindeyken bile doğa manzarasını seyredebilirler.

Bungalov Soho-6, konum itibariyle markete ve restoranlara yakın değildir. Bundan dolayı bungalov misafirlerinin bungalovlarına gelmeden önce gerekli erzak alışverişlerini yapmaları önerilir. Bungalov içerisinde bulunan buzdolabında tatilciler erzaklarını bozulmadan saklayabilir, bungalovda yer alan ocak sayesinde diledikleri yemeği pişirebilirler.

Bungalov Soho-6, ağaçlarla kaplı bir orman içerisinde bulunan, ahşap mimarisiyle göz kamaştıran bir yerdir. Bungalovun bir cephesi tamamıyla camdan oluşur. Tatilciler yatak odalarında dinlenirken bile dağ manzarasını seyredebilirler.

Bungalov Soho-6 şehir stresinden arınmak, kuş sesleriyle huzura ermek ve bol oksijenli havanın tadını çıkarmak için olabilecek en ideal adreslerden biridir.

Haritada Göster

Villa Nerede?

Mesafeler kuş uçuşu uzaklık olarak harita üzerinden otomatik hesaplanmıştır.