Our
 Call Center
 is
 open
 available until
 23.59 !
Bize Ulaşın +90242 844 15 32

EN

|

₺ TL

VİLLA ARDIÇ
per night 1786 TL starting from

Villa Ardıç

Antalya / Kaş / Karadere

Show on Map Share
person is interested in this villa
4room
9guests
4bathroom
2comment
More Filters
Jacuzzi
Large Pool
In Nature
Suite Rooms
Wonderful Sunset
Reservation Form
The prices can change by months

Villa Details

Villa Ardıç, with its four rooms accommodating up to nine guests, has a wonderful location and unforgettable details. The kitchen, the rooms, the living room, the living room are all for you. Modern and high-quality white goods in the kitchen, you can make you eat peacefully during your holiday. Designed for a comfortable and comfortable holiday in the hall, internet connection, television, satellite receiver as well as many details are all thought. Villa Juniper, built for a peaceful and happy holiday, is built on a very large area.

Located in the Karadere area of ​​Kalkan, you can enjoy views of Patara from the world-famous beaches. Open your eyes to an impressive view and start your day at the 11-meter swimming pool. The swimming pool, which is large enough to meet the needs of all guests, is cleaned every day for you. The sun loungers and umbrellas around the pool are very convenient for you to enjoy the sun.

The distance to the center is 20 kilometers from Villa Ardıç to go to the beach 5 kilometers of a trip enough. You can enjoy the pool and the sea in the villa, where you can reach the beach very quickly. Villa Ardıç offers a very rich holiday in terms of oxygen thanks to its location in nature.

One of the important details in Villa Ardıç is the jacuzzi. The jacuzzi in one of the rooms is ready for your use during your holiday. By experiencing romantic moments, you will not want to get out of the jacuzzi where you can rest your body.

Pool Dimensions: There is a private swimming pool with a size of 11 x 5 meters and a size of 55 m2 and a depth of 1.6 meters.

more

Villa Campaigns

Resources

more

Villa Ardıç Comments (-)

4,7

(-)

Konum 4.7
Temizlik 4.7
Hizmet 4.7
Havuz 4.7
Konfor 4.7
Fiyat/Performans 4.7
Vedat K .
August 2019 large family

4,0 Mükemmel

Çalışanlar, ilgili sorunlarımızı ve sıkıntılarımızı hemen çözdüler. Bundan önemlisi bize verdikleri ve duydukları güven duygusuydu. Bunun dışında villa yeri sehirin sesinden uzak, sessiz ve sakin bir yerdeydi. Gayet temiz ve bakimli bir villaydi. Kalabalıktan uzak sakin ve güzel bir tatil oldu. Fotoğraflar birebir gerçektir. Öneri olarak yan taraftaki küçük alana yada başka uygun bir noktaya küçük çocuklar için park yapılabilir.
+ more
Hacer G .
August 2018 large family

4,0 Mükemmel

Eğlenceli ve bol dinlenmeli huzurlu bir tatil geçirmek isteyen herkese tavsiye ederim. Temizlik açısından gayet iyi, ev çok bakımlı ve havuzu mükemmel çocuklar çok eğlendi ayrıca görevli arkadaşlar en ufak bir sıkıntı da ellerinden geleni yapıyorlar çok teşekkür ederiz hello villam ailesi unutulmaz bir tatil oldu bizim için...
+ more
Write a comment

Where Is The Villa?

Show on Map
Distances are calculated automatically on the map as the bird flight distance.
Sımılar Vıllas
Sımılar Categorıes