Our
 Call Center
 is
 open
 available until
 23.59 !
Bize Ulaşın +90242 844 15 32

EN

|

₺ TL

VİLLA BAHÇE
per night 1699 TL starting from

Villa Bahçe

Antalya / Serik / Belek

Show on Map Share
person is interested in this villa
3room
6guests
3bathroom
9comment
More Filters
Sheltered Pool
Jacuzzi
Heated Pool
Central Location
Honeymoon Villa
Large Pool
Luxury Villa
Alarm System
Close to the Restaurant
Close to the Airport
Close to Sea
Reservation Form
The prices can change by months

Villa Details

Breakfast Gift:

Gift breakfast for 2 people for each reservation.

Located just a few kilometers from the beach and the center, Villa Bahçe is located in the Belek region, which is considered to be the heart of Antalya. Villa Bahçe has 3 rooms and can accommodate up to 6 people. Not only is it close to the beach and the center, but it is also possible to reach Villa Bahce by a 35-kilometer journey from the airport.

Villa Bahçe, which is close to Antalya city center and the vibrant life of Belek with its location in the center of Belek, has a very large garden, as the name suggests. There is plenty of grass in the villa, where you can have a barbecue and have a fun evening. Villa Bahçe, which has comfortable garden furniture, will make every moment of your holiday happy.

The large 7-meter swimming pool features a sun terrace for sunbathing. The pool is cleaned daily by the staff free of charge. Around the pool there is plenty of green space for families with children to spend time.

Villa Bahçe, which has a comprehensive kitchen, allows you to prepare your own meals during your holiday. Inside the kitchen, all the white goods that you will need, including kitchen utensils. If you do not prefer to cook, you can visit restaurants within 500 meters. Likewise, a large number of grocery stores are also within a kilometer of the area where you can buy the items you need during the holiday.

Pool Dimensions: Width: 4 m - Height: 7 m - Depth: 1.40 - 1.70 m

more

Villa Campaigns

Resources

more

Villa Bahçe Comments (-)

5,0

(-)

Konum 5
Temizlik 4.9
Hizmet 5
Havuz 5
Konfor 5
Fiyat/Performans 5
Cihat S .
May 2021 large family

4,8 Mükemmel

Villa Bahçe’de 7 gün konakladık.Bize her türlü konuda yardımcı olan Kadir Bey’e tekrar çok teşekkür ediyoruz. Konum olarak geZilecek yerlerin tam ortasında.Havuz, bahçe, villanın tüm kullanım alanları çok güzeldi. Ekstra istediğimiz kahve makinesi, güneş şemsiyesi, süpürge vs herşey temin edildi. Çocuklar için de orta yaşlılar için de güzel bir tatil geçirilebilinir.Hala düşünenler varsa hemen tutsunlar.
+ more
Enes D .
May 2021 nuclear family

5,0 Mükemmel

Çok güzel bir tatil oldu. Havuzun ısıtmalı olması bu tarihte daha rahat yüzmemizi sağladı. Kadir bey eksiklik olduğunda hemen ilgilendi. Her yönüyle güzeldi. Çok teşekkürler.
+ more
Serap C .
June 2020 large family

5,0 Mükemmel

Caymaz ailesi olarak keyifli kendi konforumuzda tatil geçirdik.Kaldığımız mekanı çok benimsedik.Evden sorumlu Kadir Beye teşekkürlerimizi sunuyoruz.Bizim istediğimiz gibi tatil geçirmemizde Kadir Beyin iletişimi, rehberliği son derece önemli oldu.İyi ki tatilimizi burada geçirmişiz.Çok doğru bir karar vermişiz.
+ more
Show all.
Write a comment

Where Is The Villa?

Show on Map
Distances are calculated automatically on the map as the bird flight distance.
Sımılar Vıllas
Sımılar Categorıes