Our
 Call Center
 is
 open
 available until
 23.59 !
Bize Ulaşın +90242 844 15 32

EN

|

₺ TL

VİLLA ELALİ
per night 1791 TL starting from

Villa Elali

Antalya / Serik / Belek

Show on Map Share
person is interested in this villa
3room
6guests
3bathroom
3comment
More Filters
Sheltered Pool
Jacuzzi
Fireplace
Central Location
Honeymoon Villa
Large Pool
Luxury Villa
Close to the Restaurant
Close to the Airport
Close to Sea
Reservation Form
The prices can change by months

Villa Details

Breakfast Gift:

Gift breakfast for 2 people for each reservation.

Located just a few kilometers from the beach and the center, Villa Bahçe is located in the Belek region, which is considered to be the heart of Antalya. Villa Bahçe has 3 rooms and can accommodate up to 6 people. Not only is it close to the beach and the center, but it is also possible to reach Villa Bahce by a 35-kilometer journey from the airport.

Villa Bahçe, which is close to Antalya city center and the vibrant life of Belek with its location in the center of Belek, has a very large garden, as the name suggests. There is plenty of grass in the villa, where you can have a barbecue and have a fun evening. Villa Bahçe, which has comfortable garden furniture, will make every moment of your holiday happy.

The large 7-meter swimming pool features a sun terrace for sunbathing. The pool is cleaned daily by the staff free of charge. Around the pool there is plenty of green space for families with children to spend time.

Villa Bahçe, which has a comprehensive kitchen, allows you to prepare your own meals during your holiday. Inside the kitchen, all the white goods that you will need, including kitchen utensils. If you do not prefer to cook, you can visit restaurants within 500 meters. Likewise, a large number of grocery stores are also within a kilometer of the area where you can buy the items you need during the holiday.

Pool Dimensions: Width: 4 m - Height: 7 m - Depth: 1.40 - 1.70 m

more

Villa Campaigns

Resources

more

Villa Elali Comments (-)

5,0

(-)

Konum 5
Temizlik 5
Hizmet 5
Havuz 5
Konfor 5
Fiyat/Performans 5
GÜLSÜM Y .
June 2021 large family

5,0 Mükemmel

Çok güzel bir konumda olan villadan çok memnun kaldım. Villa sahipleri çok ilgili ve alakadar oldular. Bütün odalarda klima olması, sıcak suyun sorunsuz akması, her türlü elektronik makinanın bulunması tatilimizi daha keyifli hale getirdi. Muhafazakar bir villa olması nedeniyle gönül rahatlığıyla tatilimi geçirdim. Herkese tavsiye ederim.
+ more
Berkant B .
October 2020 honeymoon couple

5,0 Mükemmel

Eşimle beraber geldik beklediğinizden çok daha güzeldi havuzu bahçesi herşeyi güzel sağolun ilgi alakanız için. Konum olarak da çok iyi birçok turistik yerin ortasında
+ more
Halit H .
October 2020 nuclear family

5,0 Mükemmel

Villanın konumu mğkemmel antalyanın doğusu ile batısının tam ortasında gezmek isteyenler için büyük bir avantaj , villanın kendisi de rahat ve kuklanışlı özellikle havuz on numara gece 21-22 lere kadar girebildik bu mevsim olmasına rağmen . ayrıca kadir beye de teşekkür ederiz havuzun temizliğini her sabah bizi rahatsız etmeden yaptıpığı ve ilgi alakası için. Tavsiye edilir
+ more
Write a comment

Where Is The Villa?

Show on Map
Distances are calculated automatically on the map as the bird flight distance.
Sımılar Vıllas
Sımılar Categorıes