Bize Ulaşın +90242 844 15 32

EN

|

₺ TL

VİLLA HAPPY per night 1398 TL

Villa Happy

Antalya / Serik / Belek

Show on Map Share
person is interested in this villa
3room
6guests
2bathroom
4comment
More Filters
Private pool
Central Location
Honeymoon Villa
Large Pool
Luxury Villa
Security Camera
Alarm System
Close to the Restaurant
Close to the Market
Baby Bed
Highchairs
Child Park
Close to the Airport
Inside The Site
Reservation Form
The prices can change by months

Villa Details

-

more

Villa Campaigns

Resources

more

Villa Happy Comments (-)

5,0

(-)

Fiyat/Performans 5
EMRAH Ö .
September 2021 large family

5,0 Mükemmel

Belirtilen tarihlerde yurtdışından bir müşterimle görüşmek için Happy Villayi tercih ettik. Misafirler için herşeyin ďüşünülmesi sebebiyle evimizi aramadik. Havuz ve bahçe düzenlemesini de gayet beğendik. Misafirlerim de beğendiler,bu da gayet olumlu bir etki bıraktı. Küçük çocuk yoktu ama onlar için bile oyuncaklarin düşünülmesi villa sahibinin ne kadar detaycı olduğu hakkında zaten fikir veriyor.Ilgi,alakasi da gayet yerindeydi. Arkadaşlarımıza tavsiye ettik,inceleyip kararsız kalan varsa onlara da site aracılığıyla tavsiye ederiz.
+ more
EMRAH Ö .
September 2021 large family

5,0 Mükemmel

Ev çok ferah ve aydınlık, evdeymişsiniz hissi uyandırıyor. Tatil için gerekli tüm ihtiyaçlar ev sahibi tarafından düşünülmüş ve kendisi ilgisini hiç esirgemedi. Havuz ve bahçe ferah ve temizdi. Ev de aynı şekilde. Keyifle barbekü yapıp havuz başında vakit geçirebilirsiniz. Küçük çocuğu olanlar için ufak bir oyun alanı bile mevcut. İş dolayısıyla Belek'te olduğumuzdan gün içinde yabancı misafir de ağırladık. Onlar da çok beğendi. Çok memnun kaldık, yolumuz tekrar Belek'e düştüğünde başka bir alternatif aramayacağız.
+ more
Serap S .
July 2021 large family

5,0 Mükemmel

Merhabalar, bir kaç yıldır villa tatili yapıyoruz. Hellovillam sitesine çekinerek girdim bu işin kandirmacasini yapan çok. Seçim yaptığım ev sahibi öldüğü için ev iptal edildi.Villahappy alternatif önerildi. Evin havuzu çevresi çok güzel keyifli zaman geçirdik.Ev Ama en önemlisi ev ile ilgilenen Kadir Bey'in ilgisi alakası her neye ihtiyacımız olduysa kısa sürede çözüme ulaştırdı. Bize inanılmaz ev sahipliği yaptı.Seneye de tercihimiz kendilerinden olacak. Teşekkürler Kadir Bey.
+ more
Show all.
Write a comment

Where Is The Villa?

Show on Map
Distances are calculated automatically on the map as the bird flight distance.
Sımılar Vıllas
Sımılar Categorıes