Our call center is open until 23:59!
Ask for the price and avaibilty - >
Villa Happy / Day
Prepayment : TL
Total :   TL
Send a Request
Villa Happy No Price Info
Find a Villa →

Villa Happy

Antalya / Serik / Belek
Show on Map

3 room
6 guests
2 bathroom
4 comment

Send via Whatsapp

More Filters
Private pool
2023 Rental Villas
Central Location
Honeymoon Villa
Large Pool
Luxury Villa
Security Camera
Alarm System
Close to the Restaurant
Close to the Market
Baby Bed
Highchairs
Child Park
Close to the Airport
Inside The Site
Who sleeps where ?
Resources
-
Terrace
Fridge
Pool
Television
Air Conditioning
Bathroom
Iron and Table
Internet
Grill / BBQ
Bakery
Hair Dryer
Washing Machine
Parking
Kettle
Dishwasher
Microwave oven
Toast Machine
Built-in Cooker
Toaster

Villa Details

-

Show on Map

Where Is The Villa?

Distances are calculated automatically on the map as the bird flight distance.

Villa Happy Comments -

5,0
Fiyat/Performans 5
EMRAH Ö. large family
September 2021
Belirtilen tarihlerde yurtdışından bir müşterimle görüşmek için Happy Villayi tercih ettik. Misafirler için herşeyin ďüşünülmesi sebebiyle evimizi aramadik. Havuz ve bahçe düzenlemesini de gayet beğendik. Misafirlerim de beğendiler,bu da gayet olumlu bir etki bıraktı. Küçük çocuk yoktu ama onlar için bile oyuncaklarin düşünülmesi villa sahibinin ne kadar detaycı olduğu hakkında zaten fikir veriyor.Ilgi,alakasi da gayet yerindeydi. Arkadaşlarımıza tavsiye ettik,inceleyip kararsız kalan varsa onlara da site aracılığıyla tavsiye ederiz.
EMRAH Ö. large family
September 2021
Ev çok ferah ve aydınlık, evdeymişsiniz hissi uyandırıyor. Tatil için gerekli tüm ihtiyaçlar ev sahibi tarafından düşünülmüş ve kendisi ilgisini hiç esirgemedi. Havuz ve bahçe ferah ve temizdi. Ev de aynı şekilde. Keyifle barbekü yapıp havuz başında vakit geçirebilirsiniz. Küçük çocuğu olanlar için ufak bir oyun alanı bile mevcut. İş dolayısıyla Belek'te olduğumuzdan gün içinde yabancı misafir de ağırladık. Onlar da çok beğendi. Çok memnun kaldık, yolumuz tekrar Belek'e düştüğünde başka bir alternatif aramayacağız.
Serap S. large family
July 2021
Merhabalar, bir kaç yıldır villa tatili yapıyoruz. Hellovillam sitesine çekinerek girdim bu işin kandirmacasini yapan çok. Seçim yaptığım ev sahibi öldüğü için ev iptal edildi.Villahappy alternatif önerildi. Evin havuzu çevresi çok güzel keyifli zaman geçirdik.Ev Ama en önemlisi ev ile ilgilenen Kadir Bey'in ilgisi alakası her neye ihtiyacımız olduysa kısa sürede çözüme ulaştırdı. Bize inanılmaz ev sahipliği yaptı.Seneye de tercihimiz kendilerinden olacak. Teşekkürler Kadir Bey.
Show all
Write a comment

Villa Prices

Villa Rules
Villa Check In - Check out Times
Check in Time : 16:00   Check out Time : 12:00
What is included in the price?

Electricity, water, gas, cleaning, pool and garden maintenance expenses are included. No payment will be requested for them.

Deposit

For this villa, deposit price is  2500 TL. While you are entering the villa, you can pay. The price is going to return to you, when there is no damage is observed when you are leaving.

Cleaning

Our villas are cleaning once in a week. For stays of more than 1 week , free cleaning is available. For a 5 night stay,our cleaning price is 750 TL.

Villas in nature

Villas are regularly sprayed against to insects. Despte this, there is a possibility that there will be insects in the villas. This informationis not valid fort his villa, but for all villas in the nature.

Pool and garden maintenance

Maintenance are doing once a day in the morning or evening, free of charge by the staff.

Most Wanted