Ask for the price and avaibilty - >
Villa Malibu-2 / Day
Prepayment : TL
Total :   TL
Send a Request
Get a Quote for Villa Malibu-2
Get a Quote

Villa Malibu-2

Antalya / Kaş / Kalkan
Show on Map

3 room
7 guests
4 bathroom
2 comment

Send via Whatsapp

More Filters
Private pool
Jacuzzi
Sea View
Central Location
In Nature
Suite Rooms
Infinity Pool
Luxury Villa
Wonderful Landscape
Close to the Market
Close to Sea
Who sleeps where ?
Resources
Fridge
Pool
Television
Air Conditioning
Bathroom
Iron and Table
Internet
Grill / BBQ
Bakery
Hair Dryer
Washing Machine
Parking
Kettle
Dishwasher
Microwave oven
Stove

Villa Details

Pool Dimensions: Width: 4 m - Length: 7 m - Depth: 1.50-1.60 m


Villa Malibu-2 Comments -

1,5
Fiyat/Performans 1.5
Tugba P. large family
August 2021
Çok büyük hayal kırıklığı yaşadık maalesef çok büyük hevesle gittiğimiz tatilimiz kaosla basladi kaosla bitti .. Özellikle villa ile ilgilenen Ali Bey'in büroda çalışan ve yardımcı olmaya çalışan bayanların aksine son günümüzde bizi saçma bir uzaklıktaki villaya atması üzerine tuz biber ekti.. bize söz verilen telafi gününü çok sayın Ali Bey kendi kararıyla dağ başındaki villaya atarak sabote etti. Müşterileri memnun etmesi gerekirken bu yaptığı şey sadece müşteri memnuniyetini yerlebir etmeye yaradı yazikki.. villa hakkında söylenecek şey ise çok büyük sterillik beklemeyin normal bir temizlik . Konum olarak manzara güzel ama denize uzak maalesef . Bizim gibi denizin dibinde tatil yapmaya alışık bir aile için değilmis..
Sara D. large family
August 2021
Hizmet ve kalite konusunda fiyatla o kadar büyük bir ters orantı var ki inanılmaz .. Covid sterilliği bekliyorsanız şayet bunu unutun gayet normal standartlarda bir temizlik vardı aynalar camlar rezalet durumdaydı. İlk iki gün elektrikle alakalı okadar büyük sorunlar yaşadık ki kendimizi kamp alanında hissettik ve tüm ailece iki gece boyunca şezlonglar üzerinde uyumak zorunda kaldık .. iki gün sonunda sorumlu bir beyle konustuktan sonra ancak çözülebildi.. o iki günün telafisi olarak 11:00 de değil gece 00:00 da çıkmak istediğimizi belirttiğimizde sorun yaratmayip yan villaya alınabileceğini söylediler sağolsun büroda ki hanımlar ama evle ilgilenmesi gereken beyefendiye nedense bu karar pek uymadı ve bizi dağın başında bir villaya attı .. kısacası Türkçede "paranla rezil olmak "deyimini yaşadık.
Write a comment

Where Is The Villa?

Show on Map
Distances are calculated automatically on the map as the bird flight distance.
Villa Prices

Villa Rules
Villa Check In - Check out Times
Check in Time : 15:00   Check out Time : 11:00
What is included in the price?

Electricity, water, gas, cleaning, pool and garden maintenance expenses are included. No payment will be requested for them.

Deposit

For this villa, deposit price is  1000 TL. While you are entering the villa, you can pay. The price is going to return to you, when there is no damage is observed when you are leaving.

Cleaning

Our villas are cleaning once in a week. For stays of more than 1 week , free cleaning is available. For a 5 night stay,our cleaning price is 300 TL.

Villas in nature

Villas are regularly sprayed against to insects. Despte this, there is a possibility that there will be insects in the villas. This informationis not valid fort his villa, but for all villas in the nature.

Pool and garden maintenance

Maintenance are doing once a day in the morning or evening, free of charge by the staff.

Most Wanted