Bize Ulaşın +90242 844 15 32

EN

|

₺ TL

VİLLA NAZAR / - Gece / Toplam :
VİLLA NAZAR per night 1007 TL

Villa Nazar

Antalya / Kaş / Kışla

Show on Map Share
person is interested in this villa
3room
7guests
3bathroom
1comment
More Filters
Private pool
Sea View
Central Location
Close to the Restaurant
Close to the Market
Close to Sea
Reservation Form
The prices can change by months

Villa Details

Villa Nazar is located in the Kalkan district of Kalkan, which is ideal for families and families with children. Villa Nazar, which can accommodate not only families with children, but also groups of friends, offers all kinds of activities. Full kitchen in your villa, you will need all the kitchen supplies and white goods. Villa Nazar, where every detail is considered for your comfort throughout your holiday, it is a pleasure to prepare meals against the sea view and spend time in the green garden in the green.

Villa Nazar is preferred due to its central location. Just 1 km from the center, Villa Nazar is close enough to walk to the beach. Villa Nazar, where you can enjoy both the pool and the sea, allows you to get full efficiency from your vacation. When you wake up in the morning, take a 200-meter walk to the sea. After spending time in endless blue, you can relax in your villa in minutes and enter the pool. Villa Nazar, where you can make an unforgettable holiday by staying away from car stress, will offer you everything you expect.

The building, built with a very modern architecture, is a stone-weighted building. The interior of the building, which has an aesthetic appearance, is decorated in the same way. Villa Nazar has a private swimming pool. You can be sure that you will have a nice time in the 7.5 meter swimming pool. Your pool, which is suitable for both adults and children, will be indispensable for your holiday.

Pool Dimensions: Width: 4m - Height: 7,5m - Depth: 1.80m

more

Villa Campaigns

Resources

more

Villa Nazar Comments (-)

4,6

(-)

Konum 4.6
Temizlik 4.6
Hizmet 4.6
Havuz 4.6
Konfor 4.6
Fiyat/Performans 4.6
ÇİĞDEM P .
July 2019 nuclear family

4,0 Mükemmel

Villa Nazar donanım olarak bir çok şeye sahip fakat villayla ilgili bir kaç sıkıntı var... 3 oda olarak geçen villanın 1 odası çok çok küçük ve yatak sistemi olarak ranza kullanıldığından dar olan bir oda daha da dar ve basık bir hale getirilmiş,odayı kullanamıyoruz. İkinci olumsuzluğa gelince, villanın hemen yanında bir işletme var, restorant pub şeklinde, sabah erken saatlerde başlayan ve gece yarısına kadar devam eden müzik ve kalabalık grupların sesleri ,sessiz tatil yapmak isteyenler için büyük bir sorun. Bu bölgeyi sessiz,sakin, kafa dinlenecek bir yer diye tercih etmiş olmamıza rağmen yandaki işletme bu huzuru bozmaktadır. Bunun dışında villayla ilgili herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır, keyifli hoş bir tatil geçiriyoruz, ilginiz için teşekkür ederiz.
+ more
Write a comment

Where Is The Villa?

Show on Map
Distances are calculated automatically on the map as the bird flight distance.
Sımılar Vıllas
Sımılar Categorıes