Bize Ulaşın +90242 844 15 32

EN

|

₺ TL

VİLLA ÖZÜM per night 689 TL

Villa Özüm

Muğla / Fethiye / Kayaköy

Show on Map Share
person is interested in this villa
4room
7guests
2bathroom
4comment
More Filters
Sheltered Pool
Private pool
Jacuzzi
Kids Pool
Luxury Villa
Close to the Market
Close to the Airport
Reservation Form
The prices can change by months

Villa Details

Villa Özüm, where you can have a very enjoyable holiday with all your loved ones, family or group of friends, will give you a special experience with its high guest capacity. Located in one of the most beautiful locations of Kayaköy, which attracts attention with its beautiful nature you have never seen before, this villa meets the needs of every holidaymaker.

Our villa has all the tools and equipment you will need at home, there is internet access.

Villa Ozum has four bedrooms in total and all of the bedrooms are designed to be very spacious and comfortable. There are a total of seven guests in the bedrooms, two of which are suites. Villa Özüm’s high guest capacity allows large groups and large families to stay comfortably and peacefully.

The interior of Villa Özüm, which is kept wide in accordance with the capacity of the guests, continues to protect these details in its garden. In this private villa with a very large swimming pool, even the smallest detail you may need during your holiday has been considered.

Completely sheltered with a large swimming pool, Villa Ozum also meets the needs of conservative holidaymakers. Invisible from the outside, the fully built sheltered pool, sun terrace and garden are ready to give you a unique holiday experience.

Villa Özüm will allow your body to rest in a very short time thanks to its location in nature. In this villa where you will make a holiday where every cell is saturated with oxygen, you will take the stress accumulated over the year in a very short time and return to your house rested.

Because of its location in nature, you may need a short car ride to reach the city center. You can be sure that you will never forget the days you will spend in this unique atmosphere where only the chirp of nature can disturb you.

An unforgettable holiday awaits you at Villa Özüm with all your loved ones. A unique experience you will never forget in your life, just at your fingertips.

Pool Dimensions: Width: 4.5 m - Length: 12 m - Depth: 1.50 m

more

Villa Campaigns

Resources

more

Villa Özüm Comments (-)

4,2

(-)

Konum 4
Temizlik 4.2
Hizmet 4.5
Havuz 4.2
Konfor 4.5
Fiyat/Performans 3.5
mert K .
September 2021 large family

4,0 Mükemmel

Merhaba Hellovillam Öncelikle Doğan beye ve villa sahibi Ömer beye çok teşekkür ediyorum Villa için görüşüm Konum uzak ama gürültü yok çevrede rahatsız edicek kimse de yok Ev temiz ve bakımlı (banyolar biraz bakımsız kalmış) aile ve çocuklar için herşey düşünülmüş Havuz bakımlı ve temiz Şejlonk şemsiye sayısı yeterli Mutfakta gerekli herşey var havuzun başında ve çardakta da masa var Her odada klima bulunuyor balkonda ve havuzun başındaki salıncaklar çok güzel ve dinlendirici olmuş ÖNERİM:havuzun ışıkları gece otomatik yanıp sönüyor bu durum villada tatil yapan misafire bırakılmalı gece eğlencemiz yarıda kesildi sinir bozucu durum Genel olarak güzel ve eğlenceli bir tatil yaşadık
+ more
Nazli G .
August 2021 large family

4,7 Mükemmel

Merhabalar Hello villam o kadar güzel ki göründüğünden dahada güzel.sesiz temiz kalabalık gittik ama çok memnun kaldık kesinlikle tavsiye ediyorum havuz temizliği hergun bizler uyurken sesizce yapılıyordu ve çocuklarımız o kadar eğlendi ki anlatamam salıncak cocuk havuzu herşey düşünülmüş bu villada çok teşekkür ederim
+ more
Medine K .
August 2019 large family

4,0 Mükemmel

Çok eğlendiğimiz ve dinlendiğimiz bir tatil oldu. Villa aynen resimlerde göründüğü gibi çok güzeldi. İhtiyacımız olan herşey villada mevcuttu. Her sabah havuzumuz rahatsız edilmeden temizlendi. Ahmet bey ve Doğan bey tarafından güler yüzle karşılandık. Hertürlü ihtiyacımızla yakından ilgilendiler. Kendilerine ve Hello villama kendim ve ailem adına çok teşekkür ediyorum. Villa tatilini bilhassa geniş ailelere tavsiye ediyoruz.
+ more
Show all.
Write a comment

Where Is The Villa?

Show on Map
Distances are calculated automatically on the map as the bird flight distance.
Sımılar Vıllas
Sımılar Categorıes