Bize Ulaşın +90242 844 15 32

EN

|

₺ TL

VİLLA SUZİNAK per night 743 TL

Villa Suzinak

Antalya / Kaş / Kalkan / İslamlar

Show on Map Share
person is interested in this villa
2room
4guests
2bathroom
2comment
More Filters
Sheltered Pool
Private pool
Jacuzzi
Sea View
Honeymoon Villa
Large Pool
In Nature
Suite Rooms
Wonderful Landscape
Wonderful Sunset
Close to the Restaurant
Close to the Market
Reservation Form
The prices can change by months

Villa Details

You are the most natural right to pamper yourself during your holiday. The Villa Segah-4 is a very special villa with nature and comfort. With a total of two bedrooms and four guests, this villa has everything you need.

From the first moment you enter, you will feel the luxury and comfort. Villa Segah-4 is one of the most impressive villas in Islamlar Village. You will enjoy the surprises in every aspect of the villa with its natural scenery.

Villa Segah-4 has a jacuzzi. Specially considered for your relaxing and enjoyable moments, the jacuzzi detail is not the only luxury you will encounter in the villa. Villa Segah-4, which also has a hammam and sauna, is designed to offer you every detail you can imagine.

Villa Segah-4 also has a gym. These special facilities, which are exclusive to you, will make your holiday much more colorful and memorable. If you are dreaming of a holiday that you won't get bored for a minute and do whatever you want, you are sure to get it in Villa Segah-4.

Villa Segah-4 has a large swimming pool. In this villa where the details of heating is not forgotten and you can really relax, it is really a special experience to enjoy the pool against the view.

Villa Segah-4, where you will encounter a completely different detail in every point, has chosen as much grass area as possible. There is also a barbecue which you can use in the garden section where families with children are thought.

Get ready to pamper yourself in this villa where your days will pass with great pleasure, you will not be bored at any moment and you will be free from all the stress of the city in a perfect calmness!

Pool Dimensions: Width: 3.5 m - Height: 10,5 m - Depth: 1,40 m

Indoor and Heated Pool: The top and front side of the pool can be opened and closed by the controlled system. In order to reach the ideal temperature of the pool, our guests who will use a heated pool should provide information 3 days before the holiday period.

NOTE: There is a XBOX console in our villa. There are Pes 2019, Car racing, War game and Space game. You can also have fun with Monopoly, Cenga, Uno, Scrabble game units in our villa.

more

Villa Campaigns

Resources

more

Villa Suzinak Comments (-)

4,6

(-)

Konum 4.6
Temizlik 4.6
Hizmet 4.6
Havuz 4.6
Konfor 4.6
Fiyat/Performans 4.6
Ali Ahmet Ö .
July 2020 large family

4,0 Mükemmel

Haziran ayında 2 aile olarak gittik. Temizlik ve hijyen konusunda hiçbir problem yoktu. Yaşar Bey sağolsun her şeyle detaylı olarak ilgilendi. Neredeyse 7 gün mangal yaktık bahçede barbekü keyfi bir harika. Mutfak araç gereçleri yeterli fakat belki 1 takım daha çatal koyulabilir. Bunun dışında 2. odadaki tek kişilik yatakların birleştirilebilir olması iyi olurdu. Evin interneti birazcık yavaş ve kopmalar oluyor belki bu da çözülebilir. Havuz bakımı her sabah yapılıyor. Çok keyifli gerçekten. Havlular ve şezlong sayıları gayet yeterli. Doğa ile iç içe kimsenin sizi göremeyeceği harika bir yer gerçekten. İlk villa tatilimizde aman ev sahibiyle problem yaşar mıyız, aman depozitomuzu iade ederler mi diye biraz tedirgin gittik ama Yaşar Bey ve ailesi çok güzel ağırladılar. Aldıkları her kuruş helali hoş olsun. En güzel kısmı ise bu Covid döneminde siz girmeden önce dezenfekte ediliyor olması. Bunun da kanıtı biz çıktıktan sonra gelen dezenfeksiyon ekibi idi. Gerçekten bayıldık. Dediğim gibi ufak tefek belki de sizin için hiç problem olmayacak internet,çatal ve yatakların birleşmemesi dışında en ufak bir problem yoktu. Çok teşekkür ederiz.
+ more
Nesli H .
July 2020 nuclear family

4,0 Mükemmel

Ev, çarşaflar, yastıklar temizdi. Çarşaf altındaki alize tertemiz ve yeniydi. Ev sahibimiz Yaşar Bey ve ailesi çok hoş insanlardı. 7gece kaldık, gayet mutlu ayrıldık. Eve giriş yolu biraz sıkıntılıydi. Onun dışında, biz memnun kaldık. Her şey için çok teşekkür ediyoruz. Hellovillam a güvendik, çok şükür sıkıntısiz, mutlu, güzel bir tatil yapmanın huzuruyla dönüyoruz. Seneye yine beraberiz Hellovillam İNŞAALLAH
+ more
Write a comment

Where Is The Villa?

Show on Map
Distances are calculated automatically on the map as the bird flight distance.
Sımılar Vıllas
Sımılar Categorıes