Bize Ulaşın +90242 844 15 32

EN

|

₺ TL

VİLLA TARGARYEN-5 per night 1280 TL

Villa Targaryen-5

Muğla / Fethiye / Ölüdeniz

Show on Map Share
person is interested in this villa
4room
8guests
4bathroom
1comment
More Filters
Wheelchair Accessible
Private pool
Central Location
Kids Pool
Large Pool
In Nature
Suite Rooms
Luxury Villa
Close to the Restaurant
Close to the Market
Close to the Airport
Reservation Form
The prices can change by months

Villa Details

In Villa Targaryen-5, located in Ölüdeniz, famous for its nature, you will have a peaceful holiday with all your loved ones at home comfort. It is a complete privilege to stay in this villa, which is designed specifically for your comfort and convenience.

Villa Targaryen-5 accepts up to eight guests in its four bedrooms. All rooms of the villa, which has four bathrooms, are designed as suites. This luxurious villa, where your comfort is considered at every point, is also designed as disabled friendly.

A large swimming pool awaits you at Villa Targaryen-5. Families with children can have a pleasant time in this villa, which also includes a children's pool. If you are dreaming of a holiday where everything will pass as you wish, unforgettable days are waiting for you at Villa Targaryen-5.

The central location of Villa Targaryen-5 will allow you to reach everywhere easily. Only one kilometer away, Ovacık awaits you to explore Hisaronu at 1.5 kilometers and Fethiye at eight kilometers. It is possible to reach the world-famous Ölüdeniz from the villa in just four kilometers. The markets and restaurants, where you will meet all your needs during your holiday, serve at 600 meters.

Pool Dimensions: 4,6 m  x 8,7 m x 1,55 m

more

Villa Campaigns

Resources

more

Villa Targaryen-5 Comments (-)

4,3

(-)

Konum 4.3
Temizlik 4.3
Hizmet 4.3
Havuz 4.3
Konfor 4.3
Fiyat/Performans 4.3
Levent E .
September 2020 large family

4,0 Mükemmel

Villa tam bize anlatıldığı ve resimlerdeki gibiydi. Ne villaya girişte ne de çıkışta bir sorun yaşamadık. Günlük bahçe ve havuz bakımı yapıldı. Villada gözümüze çarpan eksiklikler ve arızalara çok kısa zamanda müdahale edildi. Güleryüzlü bir hizmet ekibi adeta oteldeymişiz gibi ilgi gösterdiler. Dört yatak odasının herbirinde duş ve tuvalet, ayrıca salonda da tuvalet vardı. TÜm mobilyalar kullanışlı ve moderndi. Villa, Hisarönü eğlence mekanlarına, marketlere beş dakikalık yürüyüş mesafesindeydi. Hellovilla ekibine ve gösterdiği ilgiden, itinadan dolayı villa sorumlusu İsmet Bey'e özellikle teşekkür ederiz.
+ more
Write a comment

Where Is The Villa?

Show on Map
Distances are calculated automatically on the map as the bird flight distance.
Sımılar Vıllas
Sımılar Categorıes