Bize Ulaşın +90242 844 15 32

EN

|

₺ TL

VİLLA VALS per night 1188 TL

Villa Vals

Antalya / Kaş / Kalkan / Merkez

Show on Map Share
person is interested in this villa
3room
6guests
3bathroom
4comment
More Filters
Sheltered Pool
Private pool
Jacuzzi
Central Location
Honeymoon Villa
Large Pool
Suite Rooms
Luxury Villa
2022 Rental Villas
Close to the Restaurant
Close to the Market
Baby Bed
Highchairs
Close to Sea
Reservation Form
The prices can change by months

Villa Details

Kalkan is a wonderful place to spend your holiday. In Villa Vals, you will experience a great villa holiday with various luxurious and entertaining features.

Villa Vals has three bedrooms and guest capacity that is up to six people. Every single room of Villa Vals is designed ensuite so guests can spend their days in privacy and comfort. You may also enjoy the jacuzzi located in one of the bedrooms.

The villa has a large swimming pool and it is fully sheltered. If you have concerns about your privacy, you may enjoy the sun and swimming pool without any hesitation in Villa Vals. You will always be away from unwanted sights.

Villa Vals is only 1.5 kilometers away from the nearest beach which is Kalkan Public Beach. If you want to visit Kalkan’s city centre, you can arrive there by walking 500 meters. Also, there are restaurants and supermarkets within 250 meters.

 

Pool Dimensions: Width: 3.5 m - Length: 8 m - Depth: 1.55 m

more

Villa Campaigns

Resources

more

Villa Vals Comments (-)

4,6

(-)

Konum 4.6
Temizlik 4.6
Hizmet 4.6
Havuz 4.6
Konfor 4.6
Fiyat/Performans 4.6
Samet Y .
October 2020 large family

4,0 Mükemmel

Herşey mükemmeldi beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı , temiz ve özenle hazırlanmıştı. Huzurlu ve sakin konumda bulunması da çok iyiydi. Villa sahibi İlhan beyde gayet ilgiliydi.
+ more
Devran O .
May 2020 large family

4,0 Mükemmel

Öncelikle muhteşem ve fazlasıyla yardımcı olan villa sahibi İlhan beye çok teşekkürederiz. Kendilerini ilgilendirmeyen eksik yaptığımız mutfak alışverişimize bile destek oldu sağolsun. yani ilgisi alakası için öncelikle çok çok teşekkürederim kendisine. Şuan villadayız ve sokağa çıkma yasağı var buna rağmen elinden geldiğinden fazlasıyla yardımcı olmaya çalışıyo sağolsun. Villaya gelince yeni olması bir yana, oldukça temiz, kullanışlı, havası tertemiz, çatısından yıldızları izleyip deniz manzarasına karşı kahvaltınızı yapabilir veya kahvenizi içebilirsiniz. Yeri de heryere yakın oldukça güzel. Bahçesi oldukça huzurlu, havuzu da tertemiz. Genel olarak çok çok teşekkürederiz. Villada tatile devam ediyoruz 😊
+ more
M..... H .
May 2020 nuclear family

4,0 Mükemmel

Geçen yıl Ağustos ayında Kaldık Ve ilk müşterilerindendik çünkü yeni bir binaydı çok güzel bir villa tertemizdi market restorant yürüme mesafesinde denize yakın olmasıda daha ayrı güzeldi tabi villa sahibi İlhan beye ve eşine güzel karşılamarından dolayı çok teşekür ederiz yine gelicez inşallah🙏
+ more
Show all.
Write a comment

Where Is The Villa?

Show on Map
Distances are calculated automatically on the map as the bird flight distance.
Sımılar Vıllas
Sımılar Categorıes