Çağrı
 Merkezimiz 
23:59'
a kadar
 açık!
Bize Ulaşın +90242 844 15 32

TR

|

₺ TL

Hakkımızda

Hakkımızda Menü

Biz metropolün sıkıcı ve karmaşık dünyasından kaçıp  Akdeniz’in, Ege’nin büyülü güzelliğine teslim olan ve ondan ayrılamayan bir ekibiz. Bu yüzden; asansörlerden, trafik lambalarından ve şehrin kalabalığından kaçan siz misafirlerimizi çok iyi anlıyoruz. Tatilde geçirmeyi planladığınız zamanın kıymetini çok iyi biliyoruz. 

Evinize geri dönene kadar bizim misafirimizsiniz. Yeni eviniz de kiraladığınız villa. Bahçesinde bir akşam üstü şekerlemesi mi isterseniz yoksa havuz başında biraz sohbet etmek mi? Evinize hoş geldiniz :)

Villa tatilinden beklediklerinizi, hatta fazlasını bulacağınız bu tatilinizde Hello Villam olarak hep bir telefon kadar yakınınızdayız. Tatil danışmanınız tatiliniz boyunca size öneriler sunacak ve yardıma ihtiyacınız olduğunda hep orada olacak. Arkanıza yaslanın, villanın keyfini çıkartın. Biz her şeyi düşündük. 

Yalnızca gerçek ve misafirperver ev sahipleriyle anlaşma yaptığımız için size en uygun fiyatları sunabiliyoruz. 

Hellovillam;  hellogroup markasıdır. 

İşleyiş

1) Villanı Beğen: Beğendiğiniz konut için tatil yapmak istediğiniz tarihleri seçin ve rezervasyon talebi gönderin.

2) Rezervasyon İsteği Gönder: Müşteri temsilcilerimiz konutun uygunluğunu kontrol edip, en kısa sürede size geri dönüş yapacaklardır. Konut; sizin tatil tarihlerinizde müsaitse, ön ödeme yaparak yerinizi ayırtabilirsiniz.

3) Havuzun ve Villanın Tadını Çıkar: Villaya vardığınızda ödemeyi yapıp, tatilin keyfini çıkartın!

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Antalya Kalkan İslamlar Üzümlü Kaş Belek Muğla Fethiye Bodrum Dalyan Dalaman Gökova Datça Kayaköy Sapanca  İstanbul  Aydın Kıbrıs 

Villanızı Ekleyin

Villanızı eklediğinizde; metin yazarlarımız, villanızı inceleyip içerik yazacak, sosyal medya hesaplarımız için reklam düzenlenecek, saha ekiplerimiz villayı yerinde kontrol edecek. Doğru fiyata, doğru zamanda kiralamak için elimizden geleni yapacağız.

Villa Ekle

Bizi ArayınSize uygun villayı bulalım
Sosyal medyada bize katılın