Talep gönder, dakikalar içinde cevap al.

Hellovillam; turizmin son yıllardaki gözdesi kiralık villa alanında sizlere kusursuz bir tatil sunmak amacıyla 2014 yılından beri hizmet veren, sektörün lider dijital turizm acentalarından biridir.

1400’ün üzerinde yerinde gördüğümüz kiralık villa seçeneğimiz ile birçok bölgede on binlerce müşterimize güvenle villa kiralama konforu yaşatmayı sağlarken, kendimize ait villa yazılım programımız ve sürekli yenilenen web sitemiz ile son 3 yılda en hızlı büyüyen turizm şirketlerden biri olduk. İş ortaklarımızla (villa kiralama acenteleri ve villa sahipleri) koordinasyonlu yürüttüğümüz iletişim bütünlüğü ile 7/24 çağrı merkezimizde tatil danışmanlarımız vasıtasıyla rezervasyon öncesi ve sonrası hayalinizdeki tatile sahip olmanız için sizlere destek vermeye devam ederek, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız sayesinde her geçen gün hizmet ağınımızı ve portföyümüzü genişletmeye devam ediyoruz.

Hellovillam, A grubu 13228 belge numaralı TÜRSAB üyesi bir seyahat acentesidir.
Amacımız 2014 yılından beri misafirlerimize sunduğumuz kendi evlerindeki konforu ve güveni yıllar boyunca sürdürmek ve sizleri her mevsim hayalinizdeki tatil ile buluşturmak. Unutmayın , mevsimler değişir tatilin adresi değişmez! Yılların tecrübesi ile hellovillam her zaman yanınızda.

Hellovillam, Hello Group İnternet Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi markasıdır.

İşleyiş

1) Villanı Beğen: Beğendiğiniz konut için tatil yapmak istediğiniz tarihleri seçin ve rezervasyon talebi gönderin.

2) Rezervasyon İsteği Gönder: Müşteri temsilcilerimiz konutun uygunluğunu kontrol edip, en kısa sürede size geri dönüş yapacaklardır. Konut; sizin tatil tarihlerinizde müsaitse, ön ödeme yaparak yerinizi ayırtabilirsiniz.

3) Havuzun ve Villanın Tadını Çıkar: Villaya vardığınızda ödemeyi yapıp, tatilin keyfini çıkartın!

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Antalya Kalkan İslamlar Üzümlü Kaş Belek Muğla Fethiye Bodrum Dalyan Dalaman Gökova Datça Kayaköy Sapanca  İstanbul  Aydın Kıbrıs 

Villanızı Ekleyin

Villanızı eklediğinizde; metin yazarlarımız, villanızı inceleyip içerik yazacak, sosyal medya hesaplarımız için reklam düzenlenecek, saha ekiplerimiz villayı yerinde kontrol edecek. Doğru fiyata, doğru zamanda kiralamak için elimizden geleni yapacağız.

Villa Ekle