KAŞ KİRALIK VİLLA

Çam ormanları, villanızın bahçesini ve her odasını saracak eşsiz bir koku yayıyor.
Müsait villalar ve Fiyatları için tarih seçmelisiniz
Giriş Tarihi Gün Çıkış Tarihi Gün
Tarihi Temizle
Kişi Sayısı (Yetişkin: 0, Çocuk: 0, Bebek: 0)
Bölgeler Tüm Bölgeler
Villa Seçenekleri Tüm Seçenekler
İpucu: Hellovillam’dan villa kiraladağınızda havuz sadece size ait olur. Villaların hepsi özel havuzludur.
KAŞ KİRALIK VİLLA
Çam ormanları, villanızın bahçesini ve her odasını saracak eşsiz bir koku yayıyor.
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
İpucu: Hellovillam’dan villa kiraladağınızda havuz sadece size ait olur. Villaların hepsi özel havuzludur.

Kaş Villaları

Kaş'ta Villada Tatil

Turkuaz sahilleri ile sadece bakarken bile insanları büyüleyen Kaş, sizi misafir etmek için çoktan hazırlandı. Tam olarak aradığınızı bulabileceğiniz onlarca Kaş kiralık villa ilanları, tüm detayları ile Hellovillam`da tercihinizi bekliyor. Sıcak iklimi, cana yakın insanları ve unutamayacağınız etkinlikleri ile, bir ömür geçirmek isteyeceğiniz Kaş, size sadece birkaç tık uzaklıkta.

Kaş Kiralık Villa

Tüm Bölge Çam Kokusu İle Kaplı

Antalya Kaş villa tatilinde konakladığınız zaman, bahçenize sıkılmış bir oda parfümü aramanız olası. Bölgenin yüksek kısımlarında yer alan çam ormanları, villanızın bahçesini, her odası saracak eşsiz bir koku yayıyor. Size özel, ormanların arasında yer alan villanızda hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendirme fırsatınız var.

Sıradan bir tatil yerine Kaş villa kiralama seçeneği, size hiç tahmin etmeyeceğiniz fırsatlar sunabilir. Antalya Kaş, doğası, denizi ve konumu ile oldukça özel bir lokasyon. İster villanızda kalıp, geceleri esinti eşliğinde dolunayı izleyin, isterseniz sahilde gitar çalan grupları dinleyin. Kaş, her türlü ihtiyacınıza yanıt vermeye hazır.

Kaş bu kadar muhteşemken, villanızın da ona yaraşır olacağına emin olabilirsiniz. Her ihtiyacınızın karşılanacağı, konforun ve memnuniyetin ön planda tutulduğu villanızda, aklınıza gelebilecek her şeyi düşündük.

Balık Tutun, Dalış Yapın, Yunan Adalarına Gidin!

Evet, bunların hepsi Kaş`ta mevcut. Muhteşem bir dalış faunası bulunan belde, tatiliniz esnasında sizi farklı bir dünyaya götürecek. Su altını keşfettikten sonra, lezzetli bir akşam yemeği için kendi tuttuğunuz balıkları, villanızda yer alan barbeküde pişirebilirsiniz. Bunlar yetmediyse, ertesi gün yarım saatlik feribot yolculuğu ile aynılarını Meis Adasında da eşsiz yerler görebilirsiniz.