Müsait villalar ve Fiyatları için tarih seçmelisiniz
Giriş Tarihi Gün Çıkış Tarihi Gün
Tarihi Temizle
Kişi Sayısı (Yetişkin: 0, Çocuk: 0, Bebek: 0)
Bölgeler Tüm Bölgeler
Villa Seçenekleri Tüm Seçenekler
İpucu: Hellovillam’dan villa kiraladağınızda havuz sadece size ait olur. Villaların hepsi özel havuzludur.
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
İpucu: Hellovillam’dan villa kiraladağınızda havuz sadece size ait olur. Villaların hepsi özel havuzludur.
Ölüdeniz Kiralık Villa

Yapabileceğiniz aktivitelerin herhangi bir sınırı olmayan, heyecana, doğaya ve tarihe doyacağınız bir tatil geçirmek istiyorsanız, benzersiz seçenekleri ile Ölüdeniz Kiralık Villaları sizi bekliyor. Gerek tarihi, gerek farklı aktiviteleri ile, bu tatiliniz size hayal gibi günler yaşatacak.

Türkiye’nin Cenneti: Ölüdeniz

Sadece Türkiye’nin değil, dünyanın sayılı lokasyonlarından biri olan Ölüdeniz, hafızalarınıza kazınacak olan çok sayıda doğal rezerve sahip. Kelebekler Vadisi, Babadağ, Belcekız Plajı gibi, isminden tüm dünyada söz ettiren lokasyonlara ev sahipliği yapan Ölüdeniz, Fethiye ilçesine bağlı.

Doğası ile göz kamaştıran bu bölge, masmavi denizin yemyeşil ormanlar ile birleştiğine şahit olacağınız, huzur ve dinginlik dolu bir tatil için sizi bekliyor.

Ölüdeniz’de Ne Yapılır?

Ölüdeniz’de villa kiraladığınızda, bir dakikası bile boş geçmeyen bir tatile adım atacaksınız. Huzur arıyorsanız, yemyeşil atmosferde huzur bulacak, eğer eğlence arıyorsanız, ister Fethiye’de, isterseniz Ölüdeniz’in sahillerinde farklı aktivitelere adım atacaksınız.

Ölüdeniz, özellikle doğa sporları için pek çok alternatife sahip. Zengin bir sualtı florasına sahip olan belde, dalış tutkunları için eşsiz dünyalar keşfetme fırsatı sunuyor. Tatiliniz sırasında, ister denizin altını keşfedebilir, isterseniz Babadağ’da yamaç paraşütü yaparak, yüzlerce metre yüksekten kusursuz manzaraya tanık olabilirsiniz.

Fethiye Ölüdeniz Kiralık Villa Tatili

Her türlü olanağa sahip olan, onlarca farklı kiralık villa seçeneği bulunan Ölüdeniz’de, istediğiniz villayı bulacağınıza emin olabilirsiniz. Butik villalardan, kalabalık gruplar için uygun seçeneklere kadar, çok sayıda alternatife sahip olan Özel havuzlu Ölüdeniz villaları, size hayatınız boyunca unutamayacağınız bir tatil yaşatacak.

Ölüdeniz kiralık villalarında konaklarken, özgürce, herhangi bir takvime bağlı kalmadan, tamamen kendi programınıza göre hareket edebilecek, Likya Yolu’nun mistik havasına kendinizi bırakabileceksiniz. Her şeyi ile özgür ve büyüleyici bir tatil için tek yapmanız gereken valizinizi hazırlamak!

+ daha fazla

Ölüdeniz Bölgesinde yer alan kiralık villalar

Tümünü Göster

25 adet müsait özel havuzlu villa rezervasyonunuzu bekliyor

Filtrele