Müsait villalar ve Fiyatları için tarih seçmelisiniz
Giriş Tarihi Gün Çıkış Tarihi Gün
Tarihi Temizle
2 kişi (Yetişkin: 2, Çocuk: 0, Bebek: 0)
Bölgeler Tüm Bölgeler
Villa Seçenekleri Tüm Seçenekler
İpucu: Hellovillam’dan villa kiraladağınızda havuz sadece size ait olur. Villaların hepsi özel havuzludur.
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
İpucu: Hellovillam’dan villa kiraladağınızda havuz sadece size ait olur. Villaların hepsi özel havuzludur.

Üzümlü Kiralık Villa

Kaş’ın en özel lokasyonlarından biri olan Üzümlü, özellikle son dönemlerde pek çok tatilcinin gözdesi konumuna geldi. Alternatif tatil destinasyonu arayışı içerisinde olan tatilciler için, doğanın ve huzurun tanımı olarak gösterilebilecek Üzümlü, size unutulmaz günler yaşatmak için hazır.

Üzümlü Köyü

Kaş’a bağlı olan Üzümlü Köyü, özellikle konumu itibariyle, doğanın tadını fazlasıyla iyi çıkarabileceğiniz bir tatili size sunmaya hazır. Daha önce hiç rastlamadığınız pek çok bitki türüne rastlayacağınız Üzümlü’de, üzüm bağları, zeytin ağaçları ve sık ormanlar arasında özel bir tatil geçireceksiniz.

Üzümlü köyü villalarından birini kiraladığınız zaman, beldenin size sunacağı eşsiz atmosferle birleşen konfor, çok kısa sürede birikmiş tüm stresinizden arınmanızı ve huzur bulmanızı sağlayacak. Her türlü detayı ile kusursuz bir tatil sunan Üzümlü, büyüleyici bir tatil için sizi misafir etmeye hazır.

Üzümlü’de Neler Yapılır?

Üzümlü’de villa tatili yaparken doğanın tadını tam anlamıyla çıkarabileceğinize emin olabilirsiniz. Doğanın içerisinde kurulmuş bir köy olması sayesinde, dilediğiniz her an doğa yürüyüşü yapabilir ve şehrin stresinden tam anlamıyla uzaklaşabilirsiniz.

Üzümlü, şehrin ışık ve gürültü kirliliğinden uzak olduğu için, yıldız gözlemi için de fazlasıyla uygun bir konumda. Akşamları ışıl ışıl bir gökyüzüne şahit olacağınız bir atmosferde tatil yapmak istiyorsanız, Üzümlü kiralık villaları sizi bekliyor.

Üzümlü Kiralık Villa Tatili

Eğer bir tatilden tam anlamıyla huzur ve dinginlik bekliyorsanız, Üzümlü kiralık villa tatili size istediğinizi verecek. Birbirinden özel, her detayı konforunuz için hazırlanmış olan villalarda, şehrin ve hayatın üzerinize yığdığı tüm stresi atacak, huzurla, bambaşka biri olarak evinize döneceksiniz.

Her türlü ihtiyacınıza cevap verecek şekilde dizayn edilen Üzümlü villaları, size hiç ayrılmak istemeyeceğiniz bir tatilin anahtarını sunmaya hazır.

+ daha fazla
Üzümlü Bölgesinde yer alan kiralık villalar
Tümünü Göster

32 adet müsait özel havuzlu villa rezervasyonunuzu bekliyor

Filtrele