Bize Ulaşın +90242 844 15 32

TR

|

₺ TL

Resmi Tatiller - 2021

Resmi Tatil Günleri

2021 yılında keyifli bir seyahat için değerlendirebileceğiniz çok sayıda resmi tatil mevcut. Villanızda ayaklarınızı uzatıp huzurun ve eğlencenin tadını çıkarabileceğiniz bu tatiller için şimdiden planınızı yapmanızda fayda var.

Yeni yıl ile birlikte kış tatili fırsatı ile başlayan resmi tatiller yıl boyunca, hafta sonu ile birleştirebileceğiniz pek çok tatil aralığı sağlıyor. Özellikle yazın ortasında, hafta sonu ile birleştirmeniz halinde dokuz güne çıkan Kurban Bayramı tatilini mutlaka keyifli bir aktivite ile değerlendirmelisiniz.

Tatil Fırsatları

Resmi Tatil
1 Gün

Ek İzin
--

Toplam İzin
3 Gün

Tatil Başlangıç
1 Ocak Cuma

İşe Dönüş
4 Ocak Paztesi

ViLLA ARA

Resmi Tatil
1 Gün

Ek İzin
--

Toplam İzin
3 Gün

Tatil Başlangıç
23 Nisan Cuma

İşe Dönüş
26 Nisan Paztesi

ViLLA ARA

Resmi Tatil
1 Gün

Ek İzin
--

Toplam İzin
2 Gün

Tatil Başlangıç
1 Mayıs Cumartesi

İşe Dönüş
3 Mayıs Paztesi

ViLLA ARA

Resmi Tatil
3,5 Gün

Ek İzin
0,5 Gün

Toplam İzin
4 Gün

Tatil Başlangıç
12 Mayıs Çarşamba

İşe Dönüş
17 Mayıs Paztesi

ViLLA ARA

Resmi Tatil
1 Gün

Ek İzin
2 Gün

Toplam İzin
5 Gün

Tatil Başlangıç
19 Mayıs Çarşamba

İşe Dönüş
24 Mayıs Paztesi

ViLLA ARA

Resmi Tatil
1 Gün

Ek İzin
1 Gün

Toplam İzin
11 Gün

Tatil Başlangıç
15 Temmuz Perşembe

İşe Dönüş
26 Temmuz Paztesi

ViLLA ARA

Resmi Tatil
4,5 Gün

Ek İzin
0,5 Gün

Toplam İzin
9 Gün

Tatil Başlangıç
17 Temmuz Cumartesi

İşe Dönüş
26 Temmuz Paztesi

ViLLA ARA

Resmi Tatil
1 Gün

Ek İzin
--

Toplam İzin
3 Gün

Tatil Başlangıç
28 Ağustos Cumartesi

İşe Dönüş
31 Ağustos Salı

ViLLA ARA

Resmi Tatil
1,5 Gün

Ek İzin
0,5 Gün

Toplam İzin
4 Gün

Tatil Başlangıç
28 Ekim Perşembe

İşe Dönüş
1 Kasım Pazartesi

ViLLA ARA

Tatil Fırsatları

Tatiller Resmi Tatil Ek İzin Toplam Tatil Tatile Başlangıç İşe Dönüş Hellovillam Öneriyor
Yılbaşı 1 Gün -- 3 Gün 1O Ocak Cuma 4 Ocak Pazartesi ViLLA ARA
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 1 Gün -- 3 Gün 23 Nisan Cumartesi 26 Nisan Pazartesi ViLLA ARA
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü 1 Gün -- 2 Gün 1 Mayıs Cumartesi 3 Mayıs Pazartesi ViLLA ARA
Ramazan Bayramı 3,5 Gün 0,5 Gün 4 Gün 12 Mayıs Çarşamba 17 Mayıs Çarşamba ViLLA ARA
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bay. 1 Gün 2 Gün 5 Gün 19 Mayıs Çaarşamba 24 Mayıs Pazartesi ViLLA ARA
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü 1 Gün 1 Gün 11 Gün 15 Temmuz Perşembe 26 Temmuz Pazartesi ViLLA ARA
Kurban Bayramı 4,5 Gün 0,5 Gün 9 Gün 17 Temmuz Cumartesi 26 Temmuz Pazartesi ViLLA ARA
30 Ağustos Zafer Bayramı 1 Gün -- 3 Gün 28 Ağustos Cumartesi 31 Ağustos Salı ViLLA ARA
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 1,5 Gün 0,5 Gün 4 Gün 28 Ekim Perşembe 1 Kasım Pazartesi ViLLA ARA

Sıkça Sorulan Sorular2021 yılının ilk resmi tatili olan yılbaşı tatili Cuma gününe denk geliyor. 1 Ocak 2021 tarihinde başlayacak olan tatili hafta sonu ile birleştirerek kendinize üç gün vakit ayırabilirsiniz. Kışı değerlendirebileceğiniz üç günlük yılbaşı tatilinde Sapanca kiralık villalarında kayak tatili yapabilir veya Kalkan, Kaş gibi Akdeniz beldelerinde, ısıtmalı havuzlu villalarda keyifli vakit geçirebilirsiniz.


23 Nisan tatili de yine Cuma gününe denk geliyor. Bir günlük resmi tatil olsa da hafta sonuyla birleştiği için üç günlük bir tatil yapabilmek mümkün. 23 Nisan tatilinde çocuklu aileler için uygun olan pek çok villa alternatifi ile herkes için eğlenceli ve dinlendirici bir tatil mümkün. Özellikle Fethiye ve Kalkan gibi rotalarda bu mevsimde çok keyifli bir villa tatili geçirebilirsiniz.


1 Mayıs resmi tatili Cumartesi gününe denk geldiği için iki günlük bir tatil fırsatı sunuyor. Yorgunluk atacağınız bir hafta sonu geçirmek için bulunduğunuz şehre yakın tatil yerleri uygun bir seçim olabilir. Örneğin, İstanbul’a yakın tatil yerleri arasından, Sapanca’da benzersiz bir villa tatili geçirmek mümkün.


Ramazan Bayramı tatili 12 Mayıs’ta başlıyor ve 15 Mayıs Cumartesi gününe kadar devam ediyor. 12 Mayıs’ta yarım günlük bir tatil ile başlayan, toplamda 3,5 gün olan bu tatili hafta sonu ile birleştirerek 5 günlük keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Ramazan Bayramı tatilinde, Mayıs ayında eşsiz bir atmosfere sahip olan Kalkan kiralık villalarında konaklayabilir, Akdeniz’in tadını çıkarabilirsiniz.


19 Mayıs tatili Çarşamba gününe denk geliyor. Bir önceki veya gelecek hafta sonu ile birleştirerek toplamda beş günlük bir tatil yapabilirsiniz. Bu mevsimde çoktan ısınmaya başlayan Akdeniz’de, Kalkan, Kaş veya İslamlar Köyü gibi beldelerde muhteşem bir kiralık villa tatili geçirmek mümkün.


2021 yılında 15 Temmuz tatili Perşembe gününe denk geliyor. Cuma günü izin alarak, hafta sonu ile birleştirmeniz halinde dört günlük bir tatil için fırsat yaratabilirsiniz. Yaz aylarına denk gelen bu dört günlük tatil için en güzel rota şüphesiz Akdeniz olacaktır. Antalya’da, Kaş, Kalkan, Belek gibi tatil beldelerinde yazın tadını doya doya yaşayabilmeniz mümkün.


19 Temmuz’da başlayan ve 23 Temmuz’a kadar devam eden 2021 Kurban Bayramı tatili hafta sonu ile birleşerek dokuz günlük uzun bir tatil fırsatı yaratıyor. Yaz aylarına denk gelmesi sayesinde denizin tadını doya doya çıkarabileceğiniz bu tatilde Akdeniz ve Ege’nin birbirinden güzel villaları sizi bekliyor. Bu mevsimde dilerseniz Fethiye kiralık villalarında konaklayarak doğanın tadını çıkarırken yamaç paraşütü gibi heyecan verici sporlara dahil olabilir dilerseniz Akdeniz’in birbirinden güzel, el değmemiş koylarını keşfe çıkabilirsiniz.


30 Ağustos resmi tatili Pazartesi gününe denk geliyor. Önceki hafta sonu ile birleştirerek toplamda üç günlük bir tatil yapabilmeniz mümkün. Yazın son anlarını değerlendirebileceğiniz bir fırsat olan 30 Ağustos Zafer Bayramı tatilinde Akdeniz’den Ege’ye, dilediğiniz tüm tatil beldelerinde keyifli vakit geçirmek mümkün.


29 Ekim tatili bu yıl 28 Ekim Perşembe, öğleden sonra başlıyor. Toplamda 1.5 günlük olan bu resmi tatil hafta sonu ile birleştiğinde 3.5 güne ulaşıyor. Eğer Perşembe günü izin alırsanız Ekim ayının son günlerini dört günlük bir villa tatili ile değerlendirebilirsiniz. Bu mevsimde bunaltıcı sıcaklardan kurtulmuş olan Akdeniz bölgesi muhteşem güzellikleri ile misafirlerini bekliyor. Hala sıcak olan denizin tadını Kalkan, Kaş veya Antalya bölgesindeki diğer kiralık villalarda doya doya yaşayabilirsiniz.


Resmi tatiller şehir yaşantısından uzaklaşmak ve keyifli bir tatil geçirmek için muhteşem bir fırsat yaratıyor. 2021 yılında da 1 Ocak Yılbaşı tatili ile başlayan, en son 29 Ekim’de sona eren tatillerde yıl boyunca ihtiyaç duyacağınız kaçamak fırsatını yakalayabilirsiniz.

Mevsimine göre farklı imkanlara sahip olan yüzlerce kiralık villa alternatifinde düşlerinizdeki tatili geçirmek çok kolay. İster yeni yıla Sapanca’da kış tatili ile girebilir isterseniz yazın tadını Akdeniz’deki kiralık villalarda çıkarabilirsiniz.

Hellovillam’da bir tatilden beklediğiniz her şeyi bulabileceğiniz çok sayıda villa alternatifi misafirlerini bekliyor. Farklı özellikleri ile çocuklu ailelerden balayı çiftlerine kadar herkesi mutlu eden bu villalarda 2021 yılının tüm tatillerini düşlerinizdeki gibi geçirebilmeniz mümkün.

Farklı imkanlara sahip olan kiralık villalarda ısıtmalı havuzdan jakuziye kadar pek çok seçeneği değerlendirebilirsiniz. Yılın her döneminde kusursuz bir tatil için tek yapmanız gereken bavulunuzu hazırlamak.


2021 yılı boyunca yılın her mevsimi tatil yapmaya yetecek kadar resmi tatil bizi bekliyor. Kış aylarında ve soğuk mevsimlerde tatil yapmak isteyenler için Sapanca ön plana çıkıyor. Kartepe’de kayak yapma fırsatı veren bu belde özellikle yılbaşı tatili için ideal. Buna ek olarak, dilediğiniz her noktada ısıtmalı havuz gibi ayrıcalıklara sahip villalarda, kış aylarında da keyifli bir tatil geçirebilmeniz mümkün.

Yaz mevsimine denk gelen resmi tatillerde en gözde tatil destinasyonu Akdeniz ve Ege bölgeleri. Antalya’dan Kuşadası’na kadar pek çok farklı bölgede deniz, kum ve güneş üçlüsünün tadını çıkarabilmek mümkün. Sadece size ait bir villada konaklayarak, 2021’in tüm tatillerini, her mevsim keyifle değerlendirebilirsiniz.


2021 yılında toplam 15,5 gün resmi tatil bulunuyor. Bu tatillerin neredeyse tamamı hafta sonu ile birleştiği için yıl boyunca uzun tatiller yapabilmeniz mümkün. Yılın ilk resmi tatili 1 Ocak’ta başlarken son resmi tatil 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda bizi bekliyor. Yılın en uzun tatili ise 19 Temmuz – 23 Temmuz 2021 tarihleri arasında olan Kurban Bayramı Tatili.


2021 yılında öğrenciler için ara tatil 25 Ocak’ta başlayıp 5 Şubat’a kadar devam ediyor. Bu süre aralığında herhangi bir resmi tatil bulunmuyor olsa da hafta sonunu bir kış tatili ile değerlendirmek için engel değil! İki günlük bir hafta sonu tatilinde İstanbul’a yakın villalarda veya ısıtmalı havuz, kapalı havuz gibi özelliklere sahip bir villada tatil yaparak 2021 15 Tatili de en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.


2021 yılında okullar 18 Haziran 2021 tarihinde kapanıyor. Üç ay boyunca devam edecek olan yaz tatili 6 Eylül 2021’e kadar sürüyor. Bu süre içerisinde yer alan 15 Temmuz, Kurban Bayramı ve Zafer Bayramı tatilleri çocuklu ailelerin resmi tatilleri değerlendirerek keyifli bir yaz tatili geçirebilmelerine de imkan veriyor.