Müsait villalar ve Fiyatları için tarih seçmelisiniz
Giriş Tarihi Gün Çıkış Tarihi Gün
Tarihi Temizle
Kişi Sayısı (Yetişkin: 0, Çocuk: 0, Bebek: 0)
Bölgeler Tüm Bölgeler
Villa Seçenekleri Tüm Seçenekler
İpucu: Hellovillam’dan villa kiraladağınızda havuz sadece size ait olur. Villaların hepsi özel havuzludur.
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
İpucu: Hellovillam’dan villa kiraladağınızda havuz sadece size ait olur. Villaların hepsi özel havuzludur.
Kayaköy Kiralık Villa

Binlerce yıllık tarihi ile dikkat çeken, oldukça özel bir konum olan Kayaköy, benzersiz bir tatil için misafirlerini bekliyor. Muğla iline bağlı olan Kayaköy, Fethiye’ye oldukça yakın. Bu açıdan, her yere kolay ulaşabileceğiniz, hem tarihe hem de doğaya yakın, kusursuz bir tatil geçirebileceğiniz Kayaköy’de villa kiralamak, size hiç unutamayacağınız bir deneyim sunacak.

Kayaköy’ün Tarihi

5000 yıla dayanan, benzersiz bir tarihe sahip. Yaklaşık 350 civarı terk edilmiş taş bina bulunan bu beldede, özellikle pek çok kilise ve benzeri yapı tarih severleri bekliyor. Bunun dışında, çok sayıda antik mezarın ve benzersiz eserlerin yer aldığı Kayaköy, hem doğanın hem de tarihin tadını çıkarmak isteyenler için tam olarak ihtiyaç duyulanı sunuyor.

Kayaköy’de Yapacaklarınızın Sınırı Yok

Kayaköy’de villa kiraladığınızda, dilediğiniz zaman Ölüdeniz’e gidebilir, Muğla’nın eşsiz koylarını ziyaret edebilir, dilediğiniz zaman ise, hem tarih hem de doğanın tadını bir arada çıkarabileceğiniz villanızda vakit geçirebilirsiniz.

Kusursuz bir tatil geçirmek için birbirinden özel onlarca farklı kiralık villa seçeneğine sahip olan Kayaköy’de, doğa yürüyüşlerinden tarih turlarına kadar, pek çok farklı aktivitenin tadını çıkarmanız mümkün.

Kayaköy Villa Tatili

Kayaköy villaları, her ihtiyaca göre farklı kapasitede ve detaylarda sizi bekliyor. İster aileniz veya arkadaş gruplarınızla, isterseniz romantik bir atmosfer için sevdiğiniz ile birlikte tatil yapmak isteyin, sizin için tam uygun bir Kayaköy villasına rastlayacağınıza emin olabilirsiniz.

Hellovillam güvencesi ile, özgür ve konforlu bir tatil geçirmek için tek yapmanız gereken rezervasyonunuzu yaptırmak ve valizinizi hazırlamak!

+ daha fazla

Kayaköy Bölgesinde yer alan kiralık villalar

Tümünü Göster

25 adet müsait özel havuzlu villa rezervasyonunuzu bekliyor

Filtrele