BELEK KİRALIK VİLLA

Belek'te bir villa seçin ve yedi yıldızlı tatiliniz başlasın!
Müsait villalar ve Fiyatları için tarih seçmelisiniz
Giriş Tarihi Gün Çıkış Tarihi Gün
Tarihi Temizle
Kişi Sayısı (Yetişkin: 0, Çocuk: 0, Bebek: 0)
Bölgeler Tüm Bölgeler
Villa Seçenekleri Tüm Seçenekler
İpucu: Hellovillam’dan villa kiraladağınızda havuz sadece size ait olur. Villaların hepsi özel havuzludur.
BELEK KİRALIK VİLLA
Belek'te bir villa seçin ve yedi yıldızlı tatiliniz başlasın!
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
İpucu: Hellovillam’dan villa kiraladağınızda havuz sadece size ait olur. Villaların hepsi özel havuzludur.

Belek Villaları

Golf, deniz ve alışveriş keyfi Belek'te

Bir tatili geçirebilmenin birçok değişik yolu olabileceği gibi o kısıtlı vaktiniz geldiğinde hatta daha önceden bunu en iyi şekilde planlamak ve tasarlamak sizin görevinizdir. Ancak biz size bu seçenekleri oldukça daraltan bir seçenek sunuyoruz.  

Kalkan Kiralık Villa

Belek kiralık villa tatili, birbirinin kopyası onlarca otelden uzaklaşıp, tamamen size özel bir villada tatil yapmak, hem ruhunuz hem de bedeniniz için en verimlisi olacaktır. Türkiye`nin en popüler tatil beldelerinden biri olan Belek`te, kiralamanız için sizi bekleyen onlarca villa seçeneği arasından, kişisel yedi yıldızlı tatilinizi yaratmanız çok kolay.

Sadece Belek Değil, Tüm Bölge Sizi Bekliyor

Belek, konum itibariyle tam olarak merkezde. Çevresinde yer alan ve her biri ayrı cennetler olan onlarca bölge, çok kısa mesafede sizi bekliyor. Belek`te yapacağınız tatil sırasında, Belek`te konaklıyor olsanız da, tüm Akdeniz`i dolaşma fırsatınız olacak! Doğasından bahsetmeye bile gerek olmayan Belek, konumu ile de büyüleyici.

Size özel her gün temizlenen havuzunuzda, tatiliniz sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm malzemeleri hazırlanmış olarak sizi bekleyen villanızda, tatil kelimesinin tanımını yeniden yapacağınıza emin olabilirsiniz.

Bunaltıcı kalabalıklardan ve  betondan uzak, yemyeşil bir bahçe içerisinde, herhangi bir takvime bağlı kalmadan dilediğiniz gibi güneşlenebilirsiniz. Akşam olduğunda yıldızları izleyerek içeceğinizi yudumlayıp doğanın orkestrasını dinleyebilirsiniz.