Müsait villalar ve Fiyatları için tarih seçmelisiniz
Giriş Tarihi Gün Çıkış Tarihi Gün
Tarihi Temizle
Kişi Sayısı (Yetişkin: 0, Çocuk: 0, Bebek: 0)
Bölgeler Tüm Bölgeler
Villa Seçenekleri Tüm Seçenekler
İpucu: Hellovillam’dan villa kiraladağınızda havuz sadece size ait olur. Villaların hepsi özel havuzludur.
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
İpucu: Hellovillam’dan villa kiraladağınızda havuz sadece size ait olur. Villaların hepsi özel havuzludur.
Kalamar Kiralık Villa

Kalamar koyu Antalya’nın Kalkan bölgesinde sizi cezbedici güzelliği ile etkileyecek. Dinlendiğiniz zaman tüm koyun başındaki, sonundaki tepelerin arasından güneşin doğuşunu, batmasını ve gece yakamozunu izleyebilirsiniz. Bölgenin sakinliği ve sessiz ortamı ile mutlu ve dinlenmiş bir tatil yapabilirsiniz.

Ayrıca tekne turları ile kendinizi dinlendirebilirsiniz. Berrak denizi ve göz alıcı çevresiyle birçok beach ve koyların bulunduğu bölgede tüm mavinin tonlarını görebilirsiniz. Dalış aktiviteleri ve tekne turları ile ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

Daha birçok aktivite ile tatilinize renk katabilirsiniz bunlardan bazıları jeep safarileri, kültür ve tarih gezileri, animasyonlu eğlenceler, su sporları. Huzurlu ve mutlu bir tatil aynı zamanda ruhunuzu gençleştirmek için Kalamar koyunda tatilinizi geçirebilirsiniz.

Kalamarda Kiralık Villalar

Kalamar Villaları sakin ve sessiz ortamı ile huzur içerisinde bir tatil geçireceksiniz. Bunun yanında birçok aktiviteye katılabilirsiniz bunlardan bazıları jeep safarileri ve kültür ve tarih gezileri. Eğlenceli ve rahat bir tatil kalamar koyunda yaşayabilirsiniz. Özellikle İngiliz turistlerin tercih ettiği güzide bir yerdir.

Kalamara Nasıl Gidilir

Antalya kalamar bölge bakımından kolay ulaşıma sahiptir. Kalamar koyu Kaş’a bağlı Kalkan’dan 30 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Kalamar Kiralık Tatil Villaları

Sessiz, sakin dingin bir yer olan Kalamar koyunda tatil amaçlı birçok villa bulunur ve güvenli huzur bir tatil geçirmek isteyenlerin adresidir.

Villalar konfor bakımından rahattır ve havuz ve jakuzi keyfide sizleri bekliyor. Kalamar koyunda birçok aktivitede mevcuttur.

Doğal yaşamı, berrak denizi, aktiviteleri, beachleri, sessiz sakin huzurlu ortamı ve birbirinden güzel villaları ile Kalamar koyu vazgeçilmez adresiniz olacaktır. Balıklar ile beraber yüzme deneyimizi burada öğrenebilirsiniz. Dünyanın birçok yerinden turistler gelen bu mucizevi yer kolay ulaşıma sahiptir.

Antalya’nın kalkan bölgesinde 30 dakika yürüme mesafesinde olan Kalamar Koyu fotoğraf çekmeyi sevenlerin de sevebileceği bir yer. Güneşin doğuşu ve batışı, gece yakamozu koyun her tarafından görülebilir. Bu tatil aynı zamanda ruhunuzu dinlendirerek mutlu bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır.

+ daha fazla

Kalamar Bölgesinde yer alan kiralık villalar

Tümünü Göster