Çağrı merkezimiz 22:00’a kadar açık!
Sonuçları Filtrele
4 adet villa listelendi.

Bungalov Pirgos-2

Balıkesir/Ayvalık/Küçükköy
1 oda
3 kişi
1 banyo
BungalovKışa UygunKahvaltı DahilMerkezi KonumdaBalayı VillasıDoğa İçerisinde
4.332TL
günlük fiyat
İncele

Bungalov Pirgos-3

Balıkesir/Ayvalık/Küçükköy
1 oda
3 kişi
1 banyo
BungalovKışa UygunKahvaltı DahilMerkezi KonumdaBalayı VillasıDoğa İçerisinde
4.332TL
günlük fiyat
İncele

Bungalov Pirgos-4

Balıkesir/Ayvalık/Küçükköy
1 oda
3 kişi
1 banyo
BungalovKışa UygunKahvaltı DahilMerkezi KonumdaBalayı VillasıDoğa İçerisinde
4.332TL
günlük fiyat
İncele
1 yorum

Bungalov Pirgos-1

Balıkesir/Ayvalık/Küçükköy
1 oda
3 kişi
1 banyo
BungalovKışa UygunKahvaltı DahilMerkezi KonumdaBalayı VillasıDoğa İçerisinde
1 yorum
4.332TL
günlük fiyat
İncele

Balıkesir Bungalov Evleri

Nefes kesen Kaz Dağlarına ev sahipliği yapan Balıkesir, her yıl binlerce turist ağırlar. Yerli turistlerin bir kısmı kendi yazlıklarında konaklama için Balıkesir’e gelir. Diğer bir kısmı ise bölgede bulunan termal oteller veya doğayla iç içe bir tatil geçirmek için Balıkesir'e yönelir. Balıkesir'de bulunan çeşitli ilçeler unutulmaz bir deniz tatili yaşanmasını sağlar. Etrafı yemyeşil ormanlarla kaplı beldeler, doğayla bütünleşme olanağı tanır. Her iki durumda da konaklanacak yer tatilden alınacak keyfi otomatik olarak artırır. Kaz Dağları eteklerinde bulunan ağaç evler veya denize sıfır konumda bulunan tahta evler sıra dışı bir konaklama deneyimi yaşatır. Evler içerisinde bulunacak özellikler tatilcilerde adeta lüks bir otelde konaklıyor olmuş hissi uyandırır. Balıkesir'in hemen hemen her bir bölgesinde bu tür bungalov evlere rastlamak mümkündür. Bazı bungalov evler şık mimari dokunuşlar ile inşa edilmiştir. Bu tür evlerin popülerliği her geçen gün artar. Bir ev konforu sunan ancak klasik bir evden çok uzak olan bu evler unutulmayacak bir tatil yaşatır.

Balıkesir bungalov evleri farklı özellikleri sahip olabilir. Yaz tatili için Balıkesir’e gelecek olan tatilciler havuzlu ve denize sıfır bungalov evlere yönelir. İstenilen zamanda deniz istenildiği zaman da ise havuz keyfi yapılmasını sağlayan bu evler her yaştan tatilcinin beğenisini toplar. Huzur içinde gözlerden uzak bir tatil geçirmek isteyenler için özel havuzlu bungalov evler büyük avantaj sağlar. Tatilciler kendi havuzlarına diledikleri saatlerde girip havuz başında diledikleri gibi güneşlenebilirler. Yılbaşı gibi kış tatili için gelecek olanlar ise termal tesislere yakın, içerisinde şömine bulunan bungalov evleri tercih eder. Kışın soğuk günlerinde doğayla iç içe vakit geçirilmesinin ardından evlerde sıcak bir mola verilmesi tatilden alınan keyfi arttırır. Bu sıcak mola özellikle şömine başında gerçekleşiyorsa tatilden alınan keyif daha da artar. Şömine den gelen huzurlu sıcak günün yorgunluğunu alır götürür. Sayılan tüm bu özelliklere bağlı olarak tatilciler gelecekleri mevsime göre bungalov ev seçimi yapmalıdır.

Balıkesir bungalov evleri Edremit, Akçay, Gönen, Ayvalık, Ören ve Bandırma gibi çeşitli beldelerde kolaylıkla bulunur. Tatilciler vakit geçirmek istedikleri beldeye bağlı olarak ideal bungalov evi bulabilir. Bungalov evden beklentilerini göz önünde bulundurarak hayallerindeki evi kiralayabilirler. Günlük veya haftalık kiralanabilen bungalov evler içerisinde istenildiği kadar tatil yapılabilir.

Hangi beldede konaklayacağı konusunda kararsız olan kişiler öncelikle Balıkesir’de nereleri görmek istediğine karar vermelidir. Antik Vadi, Kaz Dağları gibi tarihi ve doğal güzelliklerden oluşan yerleri görmek isteyenler bu bölgelere yakın evleri tercih ederler. Tamamıyla deniz odaklı bir tatil için ise denize sıfır bungalov evler ön plana çıkar. Balıkesir'e gelinen mevsimin kış olması halinde ise termal tesisleri yakın olan bungalov evler büyük ilgi görür. Kışın sakin bir şehir olan Balıkesir termal otelleri ile dikkat çeker. Şehir stresinden birkaç gün uzaklaşmak isteyen tatilciler bu tür otellerde konaklar. Ancak bölgede bulunan otellerin fiyatlarının yüksek olması kişileri farklı konaklama seçeneklerine yönlendirir. Bu noktada Balıkesir bungalov evleri gündeme gelir. Otellere kıyasla ucuz fiyatları ile ekonomik bir tatil geçirilmesine olanak tanırlar. Minimum iki maksimum dört kişilik konaklama kapasitesine sahip olan bu evlerde tatilciler huzur dolu bir tatil geçirebilir.

Balıkesir bungalov ev fiyatları, çeşitli başlıklar altında değişkenlik gösterir. Bungalov evin özellikleri fiyatı etkileyen en temel unsurlardan biridir. Bungalov evin şık bir mimari ile inşa edilmesi evin tercih edilirliğini ve buna bağlı olarak fiyatını artırır. Ev içerisinde jakuzi, şömine veya havuz gibi lüks özelliklerin eklenmesi de kiralama ücretini artırır. Bazı bungalov evler daha geniş konaklama kapasitesine sahip olup çevresinde geniş bir bahçeye sahiptir. Bungalov evin büyüklüğünün artmasına bağlı olarak da fiyatlarda artış görülebilir. Uygun fiyatları ile dikkat çeken mütevazi bungalov evler de bulunur. Küçük bir verandası veya bahçesi olan bu evler doğa içerisinde keyifli saatler geçirilmesine olanak tanırlar. Denize veya termal tesise yakın olabilecek olan bu evler ufak araba yolculukları ardından tatilcilerin dilediği yere ulaşmasını sağlar. Hem keyifli hem de ekonomik fiyatlı bir tatil geçirilmesi için ideal adresler olurlar.

Bungalov evlerin fiyatlarını kiralanacakları dönem de etkiler. Yaz tatili için denize sıfır bungalov evde konaklamak isteyenler yüksek fiyatlarla karşılaşabilirler. Özellikle, temmuz ve ağustos ayı gibi tam yaz tatili dönemlerinde kiralama ücretleri daha yüksek olabilir. Mayıs veya eylül gibi sezon başlangıcı ve sonu tarihlerde kiralama ücretlerinin düştüğü görülür. Bu noktada ekonomik fiyatlarla tatil yapmak isteyen tatilciler sezon sonu veya başlangıçlarına yönelir. 

Bungalov ev tatilinden alınacak keyfin maksimum düzeyde olabilmesi için tatilden neyin beklenildiğine karar verilmelidir. Lüks bir tatil yapmak isteyen tatilciler jakuzili, havuzlu ve bahçeli olan bungalov evlere yönelir. Sadece konaklamak ve doğayla iç içe vakit geçirmek isteyenler ise doğa içerisinde bulunan basit özelliklerden oluşan bungalov evleri tercih eder. Bu sayede kiralama ücretleri daha uygun fiyatlı olabilir. Sezonun tam ortasında tatil yapmak isteyenler bungalov ev kiralarken önceden plan yapmalıdır. Bungalov evlerin popülerliği her geçen gün artar. Artan popülerlik ise sezon içerisinde istenilen türde bir kiralık bungalov bulunmasını zorlaştırır. Bundan dolayı bu tür evler için erken rezervasyon hayat kurtarır. Bazı internet siteleri erken rezervasyonda avantajlı fiyatlar da sunar. Hem istenilen türde bir yerde konaklanması hem de daha uygun fiyatlarla kiralama sağlanması için erken rezervasyon önerilir. İnternet üzerinde bulunan güvenilir villa kiralama sitelerinden bungalov evler kolayca kiralanabilir.

Balıkesir Bungalov Evleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Balıkesir Edremit'de En Güzel Bungalov Evler

Kaz Dağları eteklerinde konumlanan Edremit, doğal güzellikleri ve büyüleyici denizi ile yaz tatili için ideal adreslerden biridir. Bölgede bulunan kiralık ağaç evler veya tahta evler günlük veya haftalık olarak kiralanabilirler. Bungalov evler, dağların eteklerinde veya denize sıfır konumda bulunabilirler. Termal tesislere yakın olan özel havuzlu bungalov evler bulmak da mümkündür. Sadece yaz değil yılbaşı gibi özel tatil dönemleri için de bungalov evler tercih edilir. Bungalov evin konumu ve kiralanacağı döneme göre kiralama fiyatları değişkenlik gösterir. Ucuz fiyatlı seçenekler bulmak mümkündür.

Balıkesir Akçay'da En Güzel Bungalov Evler

Yazlıkçıların sevilen adreslerinden olan Akçay, birkaç günlük tatil için de tercih edilen adreslerden biridir. Akçay'da bulunan ağaç evler veya tahta evler sundukları bungalov ev konseptiyle büyük ilgi görürler. Termal tesise yakın, havuzlu, denize sıfır gibi özel seçeneklerden oluşan bungalov evler bulunur. Yılbaşı gibi özel günlerde konaklama için de tercih edilirler. Sezon sonu veya başlangıçlarında kiralamaları halinde ucuz fiyatları dikkat çeker.

Balıkesir Gönen'de En Güzel Bungalov Evler

Kaz Dağları ile özdeşleşmiş Gönen, kiralık bungalov seçenekleriyle farklı bir tatil deneyimi yaşatır. Özel havuzlu, denize sıfır veya jakuzili gibi seçenekler ağaç evler konseptine lüks dokunuşlar kazandırır. Bungalov evler dışarıdan bakıldığında tahta evler gibi görünürler. Bazı evlerin iç kısmında duvarların bulunması kış aylarında da tercih edilmelerini sağlar. Yılbaşı gibi özel dönemlerde ısı yalıtımı olan ve termal tesislere yakın bungalov evler büyük ilgi görürler. Bungalov evlerin fiyatları kaç günlük kiralanacağına veya bulunduğu bölgeye göre değişkenlik gösterir. Daha basit özelliklere sahip kiralık evler ucuz fiyatlara sahiptir.

Balıkesir Ayvalık'da En Güzel Bungalov Evler

Yazlık bir beldeden ziyade dört mevsim boyunca yoğun nüfusa sahip olan Ayvalık, kiralık ağaç evler ile dikkat çeker. Klasik bir otel tatilinden ziyade Kaz Dağları eteklerinde veya denize sıfır konumda bulunan bu evler farklı bir konaklama deneyimi yaşatır. Yaz veya kış tatili için tercih edilirler. Yılbaşı gibi özel tatil dönemlerinde bölgede bulunan günlük konaklama seçenekleri sunan tahta evler ilgi görür. Bungalov evlerin fiyatları ucuz veya havuzlu, jakuzili gibi ek özelliklere bağlı olarak yüksek fiyatlı olabilir.

Balıkesir Ören'de En Güzel Bungalov Evler

Sakin bir tatil kasabası olan Ören, Antik Vadi ve Kaz Dağları bölgesine yakın konumu ile ilgi gören bir beldedir. Bölgede bulunan kiralık tahta evler ve ağaç evler doğa içerisinde keyifli tatil geçirilmesine olanak tanırlar. Günlük veya haftalık kiralanabilen bu evler ucuz fiyatları ile dikkat çeker. Havuzlu veya denize sıfır gibi seçenekleriyle lüks bir tatil için de tercih edilen adreslerdendir. Bayram tatili veya yılbaşı tatilleri için termal tesislere yakın olan ağaç evler büyük ilgi görür.

Balıkesir Bandırma'da En Güzel Bungalov Evler

Özellikle İstanbullular tarafından sık sık ziyaret edilen Bandırma, birkaç günlük tatil için sevilen adreslerden biridir. Kaz Dağlarına oldukça yakın olan Bandırma, doğayı keşfetmek isteyen tatilcilerin de seveceği bir adrestir. Bölgede bulunan kiralık tahta evler ucuz fiyatları ile ekonomik şartlarda tatil yapmak isteyen tatilcilerin ilgisini çeker. Yılbaşı gibi özel tatil dönemleri için ağaç evler tercih edilir. Termal tesise yakın, denize sıfır ve havuzlu evlerde unutulmaz bir tatil geçirilebilir.