Müsait villalar ve Fiyatları için tarih seçmelisiniz
Giriş Tarihi Gün Çıkış Tarihi Gün
Tarihi Temizle
2 kişi (Yetişkin: 2, Çocuk: 0, Bebek: 0)
Bölgeler Tüm Bölgeler
Villa Seçenekleri Tüm Seçenekler
İpucu: Hellovillam’dan villa kiraladağınızda havuz sadece size ait olur. Villaların hepsi özel havuzludur.
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
İpucu: Hellovillam’dan villa kiraladağınızda havuz sadece size ait olur. Villaların hepsi özel havuzludur.

Bezirgan Kiralık Villa

Kaş, Bezirgân köyü bölgenin bilinen 250 yıllık geçmişi bulunmakta, Bilecik tarafından gelen Karakeçili aşiretinden insanlar tarafından kurulmuş bir Türkmen mahallesi olarak kayıtlarda yer almaktadır. Eski adı Pirha olarak bilinmekte olup eskiden bölgede halk geçimini hayvancılık ve tarımdan sağlamaktadır.

Şimdilerde ise oldukça tercih edilen kiralık villada tatil yapmak isteyen tatilcilerimizin ilgisini çeken bir konumda bulunmaktadır. Sessiz ve sakin ortamında siz değerli misafirlerimizi muhteşem doğal, temiz havasında misafir etmektedir.

Mimarilerde korunaklı, özel yüzme havuzlu kiralık villa, havuzu dışarıdan gözükmeyen yazlık köy evi, doğa ve orman içerisinde, kalkan merkeze yakın konumda olması vb. gibi özelliklerinden dolayı kalkan kiralık villa turizme yönelik olarak hizmetlerini vermekte.

Bezirgan’da Kiralık Villalar

Sessiz sakin çevresiyle Bezirgan Köyü, huzurlu ortamıyla rahatlatıcı bir tatil geçirmenizi sağlayacak. Villalar özel havuzlu ve doğa ile iç içe, konforludur. Bezirgân bölgesi Kaş, Kalkan, Fethiye, Patara, Kaputaş, Ölüdeniz, İslamlar gibi gezilip görülebilecek yerlere yakın olmasından dolayı da tercih edilen yerlerden bir tanesidir.

Köy içerisinde market, manav gibi günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz yerler, oturup çay ya da kahve içebileceğiniz köy kahveleri de mevcut. Bölgede bulunan sıcak kanlı insanlarımızla da doya doya muhabbet edip tatilinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Bezirgana Nasıl Gidilir

Bezirgana karayolu ile kolay bir ulaşım sağlanabilir. Büyük şehirlerden otobüs ile havayolu ile Antalya havalimanı ve oradan servis veya otobüs ile ulaşım sağlanabilir.

Bezirgâna Kiralık Tatil Villalar

Bezirgan’daki kiralık villalarımızda tatil yapmak size mutluluk ve huzur verecektir. Muhteşem doğa ve deniz manzarası ile keyifli bir zaman geçireceksiniz.

Merkezi konuma yakın olan villalarımızda süit odalar ve balayı çiftlerimiz içinde özel villalar var.

Lüks villalar ile balayı için tercih noktası olan özel hizmet anlayışımız ile geleceğe dair anlatabileceğiniz hatıralarınıza yer verecek bir hizmet sunmaktayız.

Bezirganda Güzel Bir Gün

Bezirgân bölgesi Kaş, Kalkan, Fethiye, Patara, Kaputaş, Ölüdeniz, İslamlar gibi gezilip görülebilecek yerlere yakın olmasından dolayı da tercih edilen yerlerden bir tanesidir.

Köy içerisinde market, manav gibi günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz yerler, oturup çay ya da kahve içebileceğiniz köy kahvesi, bölgede bulunan sıcak kanlı insanlarımızla da doya doya muhabbet edip tatilinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Bezirgan sessiz sakin ortamı ile huzurlu ve rahatlatıcı bir tatil geçirmenizi sağlayacak.

+ daha fazla
Bezirgan Bölgesinde yer alan kiralık villalar
Tümünü Göster
Aradığınız özellikler müsait villa bulamadık. Filtrelerden bazılarını kaldırmayı denebilirsiniz.