Çağrı merkezimiz 22:00’a kadar açık!
Fiyat ve müsaitlik için tarih seçmelisin >
Bungalov Piar-4 - Gün
Ön Ödeme : TL
Toplam :   TL
Talep Gönder
Bungalov Piar-4 Fiyat Bilgisi Yok Talebini gönder, dakikalar içinde cevap al!
Villa Bul →

Bungalov Piar-4, Muhteşem Manzara, Doğa içerisinde ve 1 Odalı

2022 yılından beri Hellovillam güvencesiyle kiralanmaktadır.
Sakarya / Sapanca / Kurtköy Fatih
Haritada Göster

1 oda
3 kişi
1 banyo

Whatsapp ile gönder

Öne Çıkan Özellikler
Bungalov
Kahvaltı Dahil
Balayı Villası
Doğa İçerisinde
Muhteşem Manzara
Kim nerede yatacak?
Olanaklar
Salıncak
Teras
Buzdolabı
Televizyon
Banyo
İnternet
Otopark
Su Isıtıcı

Villa Detayları

Bungalov Piar-4, bir odası ve bir banyosu ile 3 kişi konaklamak isteyenler için ideal bir bungalovdur. Çekirdek aileler veya çiftler tarafından tercih edilen bu yer, Sapanca Kurtköy bölgesinde bulunur. Birbirine benzeyen bungalovların bir arada bulunduğu bir alan içerisinde bulunan Bungalov Piar-4, tatilcilere diledikleri zaman sosyalleşme imkânı sunar. Ortak yemek alanında her sabah kahvaltı servis edilmektedir. 2 kişilik serpme kahvaltı Bungalov Piar-4 kiralama ücretine dahildir.

Doğayla uyumlu ahşap mimarinin hâkim olduğu bu alan adeta bir masal diyarı gibidir. Bahçesinde bulunan ördekler, hemen yanında akan dereden gelen sesler Bungalov Piar-4’ün huzur dolmasını sağlar. Tatilciler şehir stresini geride bırakarak sadece dinlendikleri bir tatil geçirebilirler.

Bungalov Piar-4, Sapanca’nın yemyeşil ormanlarının hemen yanındadır. Tatilciler dilerlerse orman içerisinde yapacakları yürüyüşler ile doğanın tüm güzelliklerini keşfedebilirler. 

Bungalov Piar-4 yılın her mevsiminde konaklamak için ideal bir yerdir. Kışın kar tatili için Sapanca’ya gelen tatilciler beyaza bürünmüş, bahar ve yaz aylarında gelenler ise doğanın neredeyse tüm renklerine ev sahipliği yapan bir yerde konaklama şansı yakalarlar. Bungalov Piar-4 ise Tüm bu güzelliklerin birebir keşfedilmesi için doğru adrestir.

 

Kahvaltı Dahil 2 Kişi için geçerlidir. Diğer yetişkin  konuklar için ektra 350 TL ücret alınır. Konu hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Haritada Göster

Villa Nerede?

Mesafeler kuş uçuşu uzaklık olarak harita üzerinden otomatik hesaplanmıştır.