Çağrı merkezimiz 22:00’a kadar açık!
Sonuçları Filtrele
1 adet villa listelendi.

Bungalov Lona

Bursa/İznik/Şerefiye
1 oda
3 kişi
1 banyo
BungalovGöl ManzaralıDoğa İçerisindeMuhteşem ManzaraMuhteşem Günbatımı
2.475TL
günlük fiyat
İncele

Bursa Bungalov Evleri

Osmanlı Dönemi’nin önemli şehirlerinden biri olan Bursa günümüzde de ününü korumaya devam eder. Her yıl tarihi yerleri ile hem yerli hem de yabancı birçok turiste kapılarını açar.  Bursa'nın ününe ün katan ilçeleri bulunur.  Her bir ilçe ya tarihi yada doğal güzellikleriyle tatilci akınına uğrar.  Bu ilçelerde bulunan bungalov evler ise farklı bir tatil deneyimi yaşatır. Klasik bir otel konaklaması dışına çıkılmasını sağlayan Bursa bungalov evleri, farklı özellikleri ile dikkat çeker. Dağ evi konseptine sahip olan orman evleri kış tatilinin sevilen adresleridir. Bu orman evleri içerisinde yer alan şömineli ve jakuzili odalar soğuk kış günlerine sıcak dokunuşlar katarlar. Kışın karlar altında kalan Bursa'nın doğal güzelliklerinin bizzat orman içerisinde deneyimlenmesini sağlarlar. 

Yaz aylarında Bursa bungalov evlerinde konaklama bazı tatilciler için garip gelebilir.  Yaz aylarında Bursa'nın hem sıcak bir şehir hem de kış tatilleri ile bilinen bir şehir olmasına bağlı olarak tatilcilerin aklına Bursa gelmeyebilir. Ancak Gölyazı gibi bölgelerde bulunan bungalov evler havuzlu seçeneklere sahiptir. Bunun yanı sıra Mudanya gibi meşhur beldelerinde denize girilebilecek çok sayıda plaj bulunur. Tatilciler gün içerisinde  bungalovlarının bahçesinde yer alan özel havuzlarında serinletici dakikalar geçirebilirler veya denize yakın bungalovlar sayesinde denizin tadını çıkarabilirler.

Dağ evi konseptine sahip bungalov evler dış gözlerden uzaktırlar. Özellikle, muhafazakar şartlarda tatil yapmak isteyen kişiler bu tür bungalov evlere yönelir. Bungalovların bahçesinde diledikleri gibi güneşlenebilir ve havuz keyfinin tadını çıkarabilirler. Dış gözler tarafından görünmemek ve rahatsız edilmemek isteyen kişiler için muhafazakar bungalov evler önerilen adreslerdir. Muhafazakar bungalov ev seçenekleri balayı gibi özel tatiller için de dikkat çeker. Kimse tarafından rahatsız edilmek istemeyen çiçeği burnunda çiftler bu evlerde diledikleri gibi vakit geçirebilirler. Bungalovlar, benzer bir şekilde şehir stresinden kaçıp birkaç günlük huzurlu bir tatil arayışında olanlar için de ideal adreslerdir. Şehir merkezine bir o kadar yakın ama aynı zamanda bir o kadar da uzak bu evlerde tatilciler  sadece sevdikleri ile baş başa vakit geçirebilir.

Bungalovlarda konaklama genellikle lüks otel tatiline kıyasla daha uygun fiyatlıdır. Bursa'da bulunan bungalov evler çeşitli lüks özelliklere sahip olmaları ile adeta bir otelde konaklıyormuş hissi yaratır. Bungalovların şık mimarisi gelenleri görür görmez etkilerken evlerin içerisinde bulunan ekstra özellikler tatile lüks dokunuşlar kazandırır. Kışın şık bir dizayna sahip şömineleri başında vakit geçirmek tatilcilere farklı bir deneyim sunar. Genellikle yatak odasında bulunan jakuziler ile kişiler günün yorgunluğundan arınır.  Bununla birlikte, 2 kişilik olan bungalovlar kişilerde samimi  bir evde konaklıyormuş hissi yaşatır.  Lüks özellikleri ile birleşen ev konforu bir otel tatilinden daha özel bir konaklama seçeneği olur. Sunduğu özelliklerin yanı sıra ekonomik fiyatları ile bungalov evlere gösterilen ilgi her geçen gün artar. Kişi başına düşen konaklama ücretini azaltmak isteyen kişiler 2 kişiden fazla konaklanabilecek olan bungalovlara yönelir. Bu sayede bir kişinin günlük konaklama masrafı daha uygun fiyatlara çekilir. Ancak bungalovlar genellikle iki kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Daha büyük ve daha geniş bungalovlar nadir bulunur. Bu durum bu evlerin daha yüksek fiyatlı olmasını sağlayabilir. Çok sayıda  kişinin aynı bungalov çatısı altında konaklaması için kişilerin daha detaylı bir araştırma yapması gerekir. 

Bursa bungalov evleri çekirdek aileler tarafından da sevilen  adreslerdir. Şehir dışından gelerek Bursa'yı keşfetmek isteyen aileler hem farklı bir konaklama deneyimi yaşamak hem de samimi bir ortamda kalmak için bungalov evleri tercih eder. Bursa'da yaşayan kişilerde birkaç günlüğüne sıradışı bir konaklama deneyimi yaşamak için bungalov evlere yönelir. Romantik bir haftasonu kaçamağı için Bursalı çiftler bu tür bungalov evlere büyük ilgi gösterir. Dağ evlerinin bir arada bulunduğu alanlarda birkaç arkadaş grubu da bir araya gelerek birden fazla bungalov ev kiralayabilir. Bu sayede farklı bungalovlarda konaklansa da arkadaş grubu olarak aynı tatilde buluşulabilir. Bursa çok çeşitli bungalov evleri ile istenilen türde tatil yapılmasına  ve sıradışı bir tatil macerası yaşanması olanak tanır.

Bursa bungalov ev fiyatları  konaklanacak gün sayısı ve evin bulunduğu bölgeye göre değişiklik gösterir. Uludağ ve Mudanya gibi popüler yerlerde  bulunan kiralık ağaç evler daha yüksek fiyatlandırmalara sahip olabilirler. Bu tür popüler bölgelerde kiralanacak dönem de  fiyatlarda büyük değişim olmasına neden olur. Uludağ kışın tercih edilen bir bölgedir. Kayak tatilcileri tarafından yoğun ilgi görür. Bu durum Uludağ ve çevresinde bulunan bölgelerin kira fiyatlarının yüksek olması ile sonuçlanır. 

Bursa bungalov evleri Kocayayla, İznik, Keles, Oylat ve Gemlik gibi bölgelerde yaygındır. Evlerin fiyatları konaklama yapılacak döneme ve kaç günlük kiralanacaklarına göre değişir.  Uygun fiyatlarla tatil yapmak isteyen  kişiler için sezonun aktif olduğu dönemlerde tatile gitmeleri  yerine sezon sonunda tatile gitmeleri önerilir. Bu sayede diledikleri  lüks  Bursa bungalov evleri içerisinde ekonomik fiyatlarla kalabilirler. Bazı villa kiralama siteleri dönemsel olarak indirimlere gider. Bu tür dönemlerde yapılacak olan kiralama işlemlerinde gün başına düşen konaklama maliyeti daha uygun fiyatlı hale gelebilir. İnternet sitesinin güvenilir olmasına dikkat edilerek  tatil ekonomik fiyatlarda ayarlanabilir. Doğru sitenin ve uygun fiyatın bulunması ardından ise yapılacak tek şey tatilin planlanmasının yapılmasıdır. Tatil günlerini belirleyerek yoğun şehir günlerine küçük bir mola verilebilir. Bursa'da akıllara gelmeyecek derecede iyi ki bir tatil geçirilebilir.

Bursa Bungalov Evleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bursa Uludağ'da En Güzel Bungalov Evler

Kayak tatillerinin vazgeçilmez adreslerinden olan Uludağ, dağ evi konseptinin en meşhur olduğu bölgelerden biridir. Klasik bir otel tatilinin dışında orman evleri ile orman içerisinde konaklamak isteyen tatilciler bungalov evlere yönelir. Orman evleri bir diğer adıyla ağaç evler uygun fiyatları ve günlük kiralık seçenekleriyle tatil günlerine uygun planlama yapılmasını sağlar. Balayı tatili gibi özel tatiller için de tercih edilirler. Şömineli ve havuzlu olan bu evler lüks bir tatil deneyimi yaşatır.

Bursa Kocayayla'da En Güzel Bungalov Evler

Keles ilçesine bağlı olan Kocayayla nefes kesen doğası ile orman içerisinde vakit geçirmek isteyenlerin sevdiği bölgelerdendir. Bölgede bulunan orman evleri bungalov evler şeklinde inşa edilmiştir. Bir sağ evi konseptine yakışır olan bu evler ağaç evler olarak da adlandırılır. Otel tatili yerine daha özel bir tatil yapmak isteyenlerin konaklama tercihleridir. Günlük veya haftalık kiralık olan bu evler şömineli veya havuzlu seçeneklerinden oluşur. Balayı gibi özel tatil günleri için sunduğu imkanlar ve fiyatları tatilcilere cazip gelir.

Bursa İznik'de En Güzel Bungalov Evler

Tarihi dokusu ile özel ilçelerden biri olan İznik, orman içerisinde yer alan ağaç evleri ile görenleri büyülüyor. Günlük kiralık olan orman evleri lüks bir otel tatil konseptini ve ev konforunu bir arada yaşatıyor. Şömineli ve havuzlu seçenekleri ile dört mevsim boyunca misafir ağırlayan bu evler, ideal fiyatları ile ekonomik konaklama seçeneği oluyorlar. Dağ evi konseptine lüks özellikler kazandıran bu evler unutulmaz bir balayı tatili için de tercih edilen adreslerden oluyor. Bungalov Nona
Bungalov Bodi-1
Bungalov Toros
Bungalov Gogo

Bursa Orhaneli'nde En Güzel Bungalov Evler

Yeşil alanları ve piknik yerleri ile bilinen Orhaneli, Gölyazı ve Keles bölgelerini olan yakınlığı ile yoğun ilgi gören bir yerdir. Orman içerisinde bulunan orman evleri farklı bir konaklama deneyimi yaşatır. Günlük veya haftalık kiralık olan bu evler otel dışında konaklama ile ilgilenen kişilerin ilgisini çeker. Şömineli veya havuzlu özellikleri ile ağaç evler konseptine lüks dokunuşlar katarlar. Ekonomik bir konaklama arayışında olan tatilciler için bazı orman evleri fiyatları istenilen çözümler getirir.

Bursa Mudanya'da En Güzel Bungalov Evler

Eski dönem filmlerinde yaşıyormuş hissi uyandıran Mudanya hem tarihi hem de doğal güzellikleri kucaklar. Bölgede bulunan ağaç evler bungalov tatili yapmak isteyenlerin ilgisini çeker. Şömineli ve havuzlu olan bu orman evleri genellikle göl manzarasına karşı konumlanır. Dağ evi kendiliğinden romantik bir ambiyansa sahipken eklenen ek özellikler balayı gibi özel tatiller için mükemmel bir konaklama imkanı sunar. Otel yerine farklı konseptte bir tatil yapmak isteyenler için orman içerisinde bulunan bu evler hem şık hem de fiyatlarıyla ilgi çekicidir.

Bursa Gemlik'de En Güzel Bungalov Evler

Orman içerisinde bulunan dağ evi ve orman evleri ile Gemlik özel bir ilçedir. Bu evler, İznik Askania gibi lüks otel tatiline benzer imkanlar sunar. Bölgede bulunan şömineli ve havuzlu bu ağaç evler günlük konaklama için de tercih edilebilirler. Sadece Gemlik değil, Keles, Uludağ, Kocayayla, Oylat, Mudanya ve Gölyazı gibi bölgelere gelen tatilciler de bu evlerde konaklarlar. Değişen fiyatları ile her bütçeye uygun bir tatil imkanı sunarlar. Orman içerisinde bulunan kiralık bungalov evler, balayı tatili için çiftler tarafından sevilen adreslerdir.