Talep Gönder, Ekstra İndirim Yakala!
Sonuçları Filtrele
11 adet villa listelendi.

Bungalov Rayna-2

Antalya/Kaş/Andifli
2 oda
4 kişi
1 banyo
BungalovYılbaşı VillasıDeniz ManzaralıMerkezi KonumdaDoğa İçerisindeBulaşık Makinesi
4.850TL
günlük fiyat
İncele

Bungalov Elevit

Karadeniz/Rize/Ardeşen/Ardeşen
1 oda
4 kişi
1 banyo
BungalovYeni VillalarJakuziKahvaltı Dahil2024 Fırsat VillalarıDeniz Manzaralı
4.850TL
günlük fiyat
İncele

Bungalov Elevit-2

Karadeniz/Rize/Ardeşen/Ardeşen
2 oda
4 kişi
1 banyo
BungalovYeni VillalarKahvaltı Dahil2024 Fırsat VillalarıDeniz ManzaralıMerkezi Konumda
5.820TL
günlük fiyat
İncele

Villa Alkın

Antalya/Kaş/Kalkan/Gelemiş
2 oda
4 kişi
1 banyo
Muhafazakar VillaÖzel HavuzluBungalov2024 Fırsat VillalarıDeniz ManzaralıDoğa İçerisinde
9.693TL
günlük fiyat
İncele
1 yorum

Villa Vagon

Antalya/Kaş/Kalkan/Patara
2 oda
5 kişi
2 banyo
Muhafazakar VillaÖzel HavuzluVillaBungalovJakuzi2024 Fırsat Villaları
1 yorum
8.245TL
günlük fiyat
İncele

Bungalov Rayna-1

Antalya/Kaş/Andifli
2 oda
4 kişi
1 banyo
BungalovYılbaşı VillasıDeniz ManzaralıMerkezi KonumdaDoğa İçerisindeBulaşık Makinesi
4.850TL
günlük fiyat
İncele

Bungalov Rayna-3

Antalya/Kaş/Andifli
2 oda
4 kişi
1 banyo
BungalovYılbaşı Villası2024 Fırsat VillalarıDeniz ManzaralıMerkezi KonumdaDoğa İçerisinde
4.850TL
günlük fiyat
İncele

Bungalov Tea

Rize/Ardeşen/Kahveciler
1 oda
4 kişi
1 banyo
Engelliye UygunBungalov2024 Fırsat VillalarıDeniz ManzaralıŞömineBalayı Villası
4.022TL
günlük fiyat
İncele

Bungalov Tea-2

Rize/Ardeşen/Kahveciler
1 oda
4 kişi
1 banyo
Engelliye UygunBungalov2024 Fırsat VillalarıDeniz ManzaralıŞömineBalayı Villası
4.022TL
günlük fiyat
İncele

Villa Mars-6

Antalya/Kaş/Kalkan
2 oda
2 kişi
2 banyo
Özel HavuzluVillaBungalovYılbaşı Villası2024 Fırsat VillalarıDeniz Manzaralı
6.737TL
günlük fiyat
İncele

Bungalov Kanyon-3

Muğla/Fethiye/Karaağaç
1 oda
2 kişi
1 banyo
Özel HavuzluBungalovYılbaşı Villası2024 Fırsat VillalarıDeniz ManzaralıDoğa İçerisinde
7.275TL
günlük fiyat
İncele

Deniz Manzaralı Bungalov Evleri

Bungalov evlerde konaklamak isteyen tatilciler deniz manzaralı bungalov evleri üzerinde yoğunlaşır. Tatil planlaması yapılırken kalınacak yerler araştırması sırasında Türkiye’nin birçok noktasında deniz manzaralı bungalov otel veya ev tatilcilerin karşısına çıkar. İstanbul, Antalya, Rize, Bartın ve Muğla şehirleri kiralık deniz manzaralı bungalov bulunan şehirlerin başında yer alır. İstanbul’da Ağva ve Şile, Bartın’da Amasra, Muğla’da Fethiye olmak üzere her bir ilin bungalovlarıyla ön plana çıkan ilçesi bulunuyor. Sıra dışı bir konaklama deneyimi yaşamak isteyenler için ahşap mimari ile inşa edilen bungalovlar aradıkları konaklama seçeneği oluyor.

Kiralık bungalov evler birbirinden farklı özellikler ile inşa edilir. Bazı bungalov evler içerisinde jakuzi veya şömine bulunur. Bungalovlar içerisinde yer alan özellikler bungalovun tercih edildiği mevsimi değiştirebilir. Geniş bahçeli ve havuzlu olan bungalovlar genellikle yaz tatilleri için tercih edilir. Şömineli bungalovlar ise kış aylarında tercih edilen bungalovlardandır. Bungalov içerisinde bulunan ek özellikler ev içerisinde yapılabilecek olan aktivitelere çeşitlilik getirir. Deniz manzaralı bungalov evler ise yılın dört mevsiminde de tercih edilen bungalovlardır. Güne denizden gelen ferahlık ile başlamak ve günü deniz manzarasına karşı noktalamak kişilerin huzur ile dolmasını sağlar. Özellikle, deniz severler bungalovların kendine ait ambiyansının deniz ile buluşmasından ekstra keyif alır. Ahşap mimari eve, doğayla bütünleşme güzelliği katar. Bu güzelliğe bir de deniz manzarası eklenince konaklama keyfi iki katına çıkar. Gün boyunca bulundukları şehrin güzelliklerini keşfeden tatilciler günün yorgunluğunu bu şık evlerde atar. Tatil için ayrılan süre ne kadar olursa olsun bungalovlarda geçirilecek her bir gün konforlu ve keyifli olur. 

Her tatilinde otelde konaklayan ve bundan sıkılan kişiler aradıkları farklılığı bungalov evler sayesinde bulurlar. Otel konforunun bulunamayacağı düşüncesi bazı kişilerin bungalov evleri tercih etmemesine neden olabilir. Ancak bungalov evler bir evin ihtiyaç duyabileceği tüm özelliklere sahip olacak şekilde tasarlanmışlardır. Son derece geniş olan bungalov evler iki kişinin rahat bir şekilde konaklayabileceği genişliğe sahiptir. Evler içerisinde rahat yataklar ve şık banyolar bulunur. Genellikle bir yatak odası ve bir banyodan oluşan bu evlerin bazıları içerisinde mutfak da bulunur. Özellikle, uzun sürede konaklamayı isteyen kişiler mutfaklı bungalov evlerden yana tercihlerini kullanır. Bu sayede diledikleri gibi kendi yemeklerini de pişirebilirler. Bungalov evler içerisinde hem ev hem de otel konforu bir arada yaşanabilir.

Bungalov evleri fiyatları, kiralanacak şehir ve evlerin özelliklerine göre farklılaşır. İstanbul ve çevresinde bulunan bungalov evler yılın dört mevsimi boyunca yoğun ilgi görür. Bu durum sezona bağlı ciddi fiyat değişimleri görülmemesi ile sonuçlanır. Kış aylarında şehir stresinden uzaklaşmak yazın ise yaz tatili için İstanbul ve çevresindeki bungalov evler değerlendirilir. Bazı internet sitelerinde erken rezervasyon seçeneği sayesinde indirimli fiyatlarda kiralama işlemleri gerçekleştirilebilir. Türkiye'nin dört bir yanında bungalov evler için indirimli fiyatlardan yararlanmak mümkün olabilir. Diğer şehirlerdeki bungalov evlerde sezona bağlı olarak fiyat değişimleri görülebilir. Karadeniz, Ege ve Akdeniz bölgesi yaz tatilleri için tercih edilen popüler bölgelerdir. Bu bölgelerde bulunan bungalov evler yaz aylarında daha yüksek kiralama ücretlerini tabi tutulur. Evin havuzlu veya jakuzili olması ise bu fiyatlarda ekstra bir artışa neden olabilir. Bungalov evler içerisinde yer alan özelliklerin artması bungalov evin değerini arttırır. Geniş bahçeli ve havuzlu bungalovlar standart bungalov evlere kıyasla daha yüksek fiyatlıdır. Evin deniz manzaralı olup olmaması da fiyatta farklılığa neden olabilir. Deniz manzarası sevilen ve tercih edilen özelliklerden biridir. Bungalov ev araştırması yapan kişiler deniz manzaralı evlere karşı yoğun ilgi gösterir. Bu yoğun ilgiyi ise yine fiyatlarda artış görülmesine neden olabilir.

Deniz manzarası bungalovlarda konaklamaya ekstra güzellik katan özelliklerden biridir. Bungalov evin bahçesinde veya verandasında barbekü akşamları düzenlemek keyifli bir aktivitedir. Bu aktiviteye bir de deniz manzarasının eşlik etmesi evin dışında geçirilecek olan saatlere ekstra güzellik katar. Sevdiklerinizle baş başa vakit geçirirken fonda güzel bir manzaranın olması yaşanılan anı unutulmaz kılar.

Deniz manzarasını ön plana çıkaran bungalov evler bireysel veya otellere dahil olabilir. İzole bir tatil geçirmek isteyen tatilciler bireysel evleri değerlendirir. İzolasyona karşı endişesi olan ve diğer insanlarla iç içe vakit geçirmek isteyenler ise otel konseptinden yana tercihlerini kullanır. Bungalov oteller birbirine benzer bungalovların bir araya gelmesinden oluşan siteleri andırır. Bazı oteller ortak havuzlu olabilir. Bazı otellerde bulunan bungalov evlerin ise ayrı özel havuzları bulunur. Denize karşı konumlanan otellerde bungalovları bir veya her iki cephesi de denize bakıyor olabilir. Otel dahilinde yer alan bungalovların hemen hemen hepsi denize bakıyor olacak şekilde konumlandırılırlar. Oteller sayesinde diledikleri zaman sosyalleşme bilirler. Tatile arkadaş grubu olarak çıkacak kişiler yine tercihlerini otellerden yana kullanır. Bu sayede tüm ekip yan yana dizili olan bungalovlarda ayrı ayrı konaklayabilir. Otellerin bir diğer avantajı ise sabah kahvaltısı sunuyor olmalarıdır. Kahvaltı hazırlamakla uğraşmak istemeyen tatilciler için bu avantajlı bir durumdur. Kahvaltı kiralama ücretine dahil edilebildiği gibi ayrı olarak da servis edilebilir. Bu özellikten yararlanmak isteyen tatilciler kiralamayı düşündükleri bungalov evi daha detaylı araştırmalıdır. Mutfakla haşır neşir olmayı sevenler için bireysel evler ön planda olurken, yemek derdiyle uğraşmak istemeyen tatilciler için küçük bir tesisi bulunan bungalov oteller ön plana çıkar.

Deniz Manzaralı Bungalov Evleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Amasra'da Deniz Manzaralı En Güzel Bungalov Evler

Amasra kalınacak yerler arasında Amasra bungalov evleri son dönemlerin en popüler konaklama seçenekleridir. Bu popülerlikle beraber Amasra konaklama yerleri arasında Amasra bungalov evleri geniş bir yelpazeye sahip hale geldi. Bartın Amasra ilçesinde tatil yapacaklar bu geniş yelpaze sayesinde diledikleri gibi bir bungalovda konaklayabilir. Amasra deniz denildiğinde akla gelen ilçelerden biri olurken bölgenin deniz manzaralı bungalov otel veya deniz manzaralı bungalov evleri sevilen konaklama yerleridir.

Muğla'da Deniz Manzaralı En Güzel Bungalov Evler

Deniz tatillerinin vazgeçilmez şehri olan Muğla, deniz manzaralı bungalov otel veya evleri ile göz kamaştırır. Muğla bungalov evleri, lüks özelliklere sahip olduğu gibi denize karşı konumlanmaları ile masalsı bir tatil geçirilmesini sağlar. Muğla deniz manzaralı bungalovlar, tatilcilerin gözde konaklama seçeneklerindendir. Güne deniz manzarası ile başlarken bungalovların kendilerine has güzellikleri tatilden alınan keyfi arttırır.

Fethiye'de Deniz Manzaralı En Güzel Bungalov Evler

Doğasıyla göz kamaştıran Fethiye, doğayla iç içe konaklama seçeneklerine sahiptir. Fethiye bungalov evleri, Fethiye’nin farklı bölgelerinde konumlanır. Bu bungalov evlerden bazıları deniz manzarasına sahip olması ile tatile farklı bir soluk getirir. Deniz manzaralı bungalov evleri sayesinde unutulmaz bir tatil geçirilebilir. Evler bireysel bulunabildiği gibi deniz manzaralı bungalov otel konseptinde de bulunabilir. Dileyen tatilciler izole bir şekilde dileyenler ise sosyalleşme imkânı bularak bungalovlarda denize karşı tatil yapabilir.

Antalya'da Deniz Manzaralı En Güzel Bungalov Evler

Yaz tatili denildiğinde akla gelen şehirlerden biri Antalya’dır. Dört bir yanında göz kamaştırıcı bir koya ev sahipliği yapan Antalya, doğal güzelliklerle iç içe olunacak konaklama imkanlarına sahiptir. Antalya bungalov evleri, özel ambiyansları ile sıra dışı bir tatil geçirilmesini sağlar. Olimpos, Kaş gibi Antalya’nın birçok özel noktasında deniz manzaralı bungalov evleri bulunur. Deniz manzaralı bungalov otel veya evleri ile konaklama seçeneklerine farklı ve konforlu seçenekler eklenir.

İstanbul'da Deniz Manzaralı En Güzel Bungalov Evler

Uzun veya birkaç günlüğüne şehirden uzaklaşmak için tatil yapmak isteyen İstanbullular özel konaklama seçeneklerine yönelir. Deniz manzarası ile herkesi kendine büyüleyen İstanbul bungalov ev konseptiyle bu manzarayı buluşturur. Şile deniz manzaralı bungalov ev veya Ağva deniz manzaralı bungalovlar İstanbullular için akla gelen ilk bungalov ev seçeneklerindendir. Deniz manzaralı bungalov otel konseptine ait olan bungalovlarda dileyenler otel konforu ve ev konforunu bir arada yaşayabilir.

Rize'de Deniz Manzaralı En Güzel Bungalov Evler

Karadeniz Bölgesi’nin en sevilen şehirlerinden olan Rize gerek yayla gerekse deniz manzaralı bungalov evleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Rize deniz manzaralı bungalovlar veya deniz manzaralı bungalov otel seçenekleri tatilcileri klasik bir otel tatilinin dışına çıkartıyor. Rize bungalov evler sayesinde doğayla iç içe ve denize karşı konaklama imkânı bulunuyor. Doğanın güzelliği ile birleşen bungalovlar, Rize’nin en güzel konaklama adreslerini oluşturuyor.