Talep Gönder, Ekstra İndirim Yakala!
Sonuçları Filtrele
1 adet villa listelendi.

Bungalov Lona

Bursa/İznik/Şerefiye
1 oda
3 kişi
1 banyo
BungalovGöl ManzaralıDoğa İçerisindeMuhteşem ManzaraMuhteşem Günbatımı
2.475TL
günlük fiyat
İncele

İznik Bungalov Evleri

Bursa’nın sevilen ilçelerinden olan İznik dört mevsim boyunca ilgi gören adreslerden biridir. Klasik tatil beldelerine nazaran daha sakin bir yer olması sakinlik arayışında olan tatilcilerin ilgisini çeker. Konaklama seçeneklerinde de sakinlik arayanlar ise kiralık İznik bungalov evleri veya İznik Hobbit evleri kiralamaya yönelir. Ancak fiyatları nedeniyle bungalov evler daha ön plana çıkan adreslerdir.

İznik Hobbit evleri popüler bir adrestir. Yüzüklerin Efendisi serisine ait olan Hobbit evleri konseptini canlandırması tatilcilerin ilgisini çeker. Bu şık taş evler farklı bir konaklama deneyimi yaşatır. Ancak talebin yoğun olmasına bağlı olarak kiralama fiyatları bungalov evlere kıyasla daha yüksektir. İznik bungalov ev fiyatları birçok bütçeye uygun seçeneklerden oluşur. Bungalov evin özelliklerinin gelişmesi ve lüks özelliklere sahip olması kiralama fiyatını arttırır. 

Dağlar içerisinde konaklanacak gün sayısı da fiyatı değiştirebilir. Bazı bungalov evler günlük kiralık seçenekleri ile daha yüksek fiyatlandırmalara sahip olabilir. Bungalov evlerin uzun süre kiralanması halinde ev sahipleri kiralama ücretlerinde indirim yapabilir. Bazı kiralık villa acentaları da kiralama ücretleri üzerinde ekstra indirim uygulayabilir. Özellikle, markaların indirim dönemleri bulunabilir. Bu dönemlerde yapılacak olan kiralama işlemleri sayesinde tatil daha ekonomik bir hale getirilebilir. 

İznik bungalov evleri fiyatlarında evlerin hangi dönemde kiralandığı da fiyatları etkileyen bir diğer unsurdur. Bursa dört mevsim boyunca ilgi gören bir il olmasına bağlı olarak bu ilgiden İznik bölgesi de faydalanır. Kış tatilleri için sevilen bir adres olan Bursa ününü İznik’e de yaymıştır. Göl çevresinde bulunan bungalovlarda şömine ile buluşmasıyla keyifli bir kış tatili yapılabilir. Yılbaşı gibi özel dönemler için Bursalılar İznik bölgesine akın eder. Şehir stresinden uzaklaşmak ve farklı günler geçirmek için İznik Bursalılar için ideal adrestir. Sadece kışın değil yazın da bölgede bulunan havuzlu bungalovlar büyük ilgi toplar. Ailecek veya baş başa romantik bir tatil geçirmek isteyen Bursalılar soluğu İznik’te alır. Ailecek tatile çıkacaklar için bazı bungalovlar içerisinde bebek yatağı seçeneği bulunur. Geniş ailelerin konaklaması için pek uygun olmayan bungalov evler, çekirdek aileler için ideal adreslerdir. Küçük bebeği olan aileler bungalov evler içerisinde keyifle konaklayabilirler. Evin en küçük üyesi de dahil olmak üzere bu tür bungalov evlerde herkes kendi yatağında konforlu bir şekilde uyuma imkanına sahiptir. Bungalov evler ahşap ve cam duvarlardan inşa edilmiş olup farklı bir mimariye sahiptir. Bu mimarinin kendine has havası ise ev konforuna farklı bir ambiyans kazandırır. Özellikle, romantik bir hafta sonu kaçamağı için bungalov evler aranılan ambiyansı sunar. Bazı bungalov evler içerisinde jakuzi seçeneği bulunur. Jakuzide geçirilecek dinlendirici saatlerde tatilciler tatilden ekstra keyif alır. Genellikle iki kişi konaklamaya uygun olan bungalov evler çiftlerin farklı tatil deneyimine ev sahipliği yapar.

Bungalov evler yaz mevsiminde daha da kapsamlı bir hale gelebilir. Havuzlu ve bahçeli olan bungalov evler deniz tatiline havuz keyfini de entegre eder. Dileyen tatilciler deniz kenarında keyifli saatler geçirirken dileyenler ise bahçelerinde kendilerine ait olan havuzlarında havuz keyfi yapar. Bazı bungalov evler muhafazakâr başlığı altında izole bahçelere sahiptir. Bu tür bungalov evlerde aranılan mahremiyet bulunur. Tatil üyelerinin her biri dilediği şekilde havuz başında vakit geçirebilir. Bungalov evler aranılan ve istenilen tüm özelliklere sahip olabilecek evlerdir.

Bungalov evler de İznik Askania oteli gibi misafirlerine kahvaltı sunabilir. Bu ek bir özellik olduğundan her bungalov ev seçeneğinde bulunmayabilir. Bazı bungalovlar ise kahvaltı ücretini kiralama ücretine yansıtır. Bu durum da fiyatın artmasına neden olur. Uygun fiyatlı bir tatil geçirmek isteyen tatilciler için sade özelliklere sahip bungalov evler önerilir. Otelin sunacağı kahvaltı yerine kişilerin kendi kahvaltılarını kendileri hazırlaması da daha karlı olabilir. Ancak bu noktada bungalov evin mutfağı olduğuna dikkat edilmelidir. Bungalov evler genellikle mutfağa sahiptir. Ancak bazı nadir durumlarda mutfaksız bungalov evlere rastlamak da mümkündür. 

İznik Gölü, İznik bölgesine nefes kesici bir doğal güzellik kazandırır. Bu manzaraya karşı tatil yapmak isteyen tatilciler göl kenarı veya çevresinde bulunan bungalov evlere yönelir. Bu tür evler dört mevsim boyunca tercih edildiğinden evlerin özelliği oldukça gelişmiştir. Soğuk kış günlerinde konaklama için şömineli bungalov evler ön plana çıkar. Göl çevresinde yapılan yürüyüşler, Çandarlı ve Boyalıca bölgelerinin keşfi ardından tatilciler evlerinde sıcak saatler geçirir. Şömineden gelen çıtırtı sesleri adeta bungalovun huzurla dolmasını sağlar. 

İznik’te hayal edilen gibi bir tatil geçirilmesi için kiralanacak olan bungalov evlerin özelliklerine dikkat edilmelidir. İnternet üzerinden gerekli fiyat araştırmaları yapılarak istenilen türdeki bir bungalov evin hangi fiyat aralıklarında kiralama ücretine tabi tutulduğuna bakılmalıdır. Bungalov evlerin lüks özellikleri tatilden alınacak keyfi arttırır. Bundan dolayı ne tür lüks özelliklerden keyif alınacağına karar verilmeli ve bu tür bungalov evlere öncelik verilmelidir. Ekonomik fiyatların hakim olduğu bir tatil geçirmek isteyen tatilciler, sezon sonu veya başı dönemlerinden yararlanabilir. Evlerin özelliklerini standart özellikler arasından belirleyerek uygun kiralama ücretlerine erişim sağlayabilirler. Bir tatilden beklentinin tam olarak karşılanmasında elde edilen fiyat performans oldukça önemlidir. İznik, sunduğu bungalov ev seçenekleri ile fiyat performansı yüksek bir tatil yapılmasına olanak tanır. Tatilin her anı keyifli ve konforlu şartlardan oluşur.

İznik Bungalov Evleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İznik Gölü Kenarında En Güzel Bungalov Evler

İznik bungalov evleri tatilciler tarafından yoğun ilgi gören popüler konaklama seçeneklerinden biridir. İznik Gölü ve çevresine yakın olan İznik Hobbit evleri de benzer bir popülariteye sahiptir. Taş ev konseptine sahip bu evler farklı konaklama deneyimi yaşatır. İznik Askania da konaklama için bir seçenek olurken kiralık bungalov evler göl kenarı veya yakınında olmaları nedeniyle unutulmaz bir manzara sunar. Bu durum otele nazaran tercih edilirliğini arttırır. Günlük kiralık ve kahvaltı seçenekleri ile tatilciler İznik Gölü çevresinde diledikleri kadar kalabilir.

İznik'deki En Güzel Havuzlu Bungalov Evler

İznik bungalov evleri kendilerine ait özel havuzlu bahçelere sahiptir. İznik Hobbit evleri de havuzlu olup bazı evlerin ortak havuzları bulunur. İznik Askania’da ortak havuz sunan otel konaklama seçeneğidir. Her bir seçenek de günlük kiralık olup misafirlerine kahvaltı sunar. Çandarlı veya Boyalıca bölgelerinde konaklamak isteyenler için bungalov evler ideal adrestir. İznik Gölü çevresinde veya göl kenarında bulunan kiralık havuzlu bungalovlar, huzur dolu bir tatil için doğru kiralama tercihidir.

İznik'de Doğa İçinde En Güzel Bungalov Evler

İznik Gölü, İznik bölgesine hoş bir doğal güzellik kazandırır. Denize kıyısı olan İznik deniz manzarasıyla da zenginleşen bir bölgedir. İznik Askania denize sıfır konumlanan bir oteldir. Ancak yemyeşil doğa içinde veya göl kenarında konaklamak isteyenler için İznik bungalov evleri veya İznik Hobbit evleri ön plana çıkar. Çandarlı ve Boyalıca çevresinde bulunan bu adresler günlük kiralık seçeneklere sahiptir. Havuzlu olmaları ve lüks özelliklere sahip olmaları doğa içerisinde konfor sunar. Evlere servis edilen kahvaltı ise doğa içinde kahvaltı keyfi yapılmasına olanak tanır. Bungalov Bogi
Bungalov Zorde
Bungalov Lohzon
Bungalov Poji

İznik Çandarlı'da En Güzel Bungalov Evler

İznik Çandarlı bölgesi bungalov evleriyle meşhur bir yerdir. İznik Askania ve İznik Hobbit evleri kadar İznik bungalov evleri de popüler konaklama seçenekleridir. Havuzlu ve bahçeli olan bungalov evler, farklı bir konaklama deneyimi yaşatır. İznik gölü çevresinde veya göl kenarında da bungalov evler bulmak mümkündür. Bu sayede göl manzarasının keyfi doyasıya sürülür. Günlük kiralık seçenekleri bulunan bungalovlarda günübirlik kiralama ve konaklama mümkündür. Bazı bungalov evlerin kahvaltı hizmeti de bulunur.

İznik Boyalıca'da En Güzel Bungalov Evler

Boyalıca, İznik’in meşhur yerlerinden biridir. İznik bungalov evleri ve İznik Askania bu bölgeye yakınlıkları ile ön plana çıkar. Klasik otel tatilinden sıkılan kişiler bungalov evlerde konaklamadan yana tercihlerini kullanır. Günlük kiralık seçeneklerine sahip olan bungalov evler konumları itibariyle daha da özel hale gelir. İznik Gölü’ne son derece yakın veya göl kenarında kiralık bungalov evler bulmak mümkündür. Kahvaltı dahil olan bu evlerde tatilciler keyifli bir tatil yapar.

İznik'de En Güzel Günlük Kiralık Bungalov Evler

İznik Askania’da otel tatili yapmak istemeyen tatilciler soluğu İznik bungalov evleri veya İznik Hobbit evlerinde alır. Yoğun ilgi gören Hobbit evlerinde istenilen dönemlerde ev bulunamayabilir. Ancak bungalov evlerin fazla miktarda olması her dönem konaklama için bir ev bulunmasına olanak tanır. Bungalov evler sayesinde İznik gölü çevresinde veya göl kenarında konaklama mümkündür. Havuzlu veya jakuzili olabilen bu kiralık evler kahvaltı servisine sahiptir. Günlük kiralık seçenekleri bulunan bungalovlar Çandarlı ve Boyalıca bölgelerinde oldukça yaygındır.