Müsait villalar ve Fiyatları için tarih seçmelisiniz
Giriş Tarihi Gün Çıkış Tarihi Gün
Tarihi Temizle
Kişi Sayısı (Yetişkin: 0, Çocuk: 0, Bebek: 0)
Bölgeler Tüm Bölgeler
Villa Seçenekleri Tüm Seçenekler
İpucu: Hellovillam’dan villa kiraladağınızda havuz sadece size ait olur. Villaların hepsi özel havuzludur.
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
İpucu: Hellovillam’dan villa kiraladağınızda havuz sadece size ait olur. Villaların hepsi özel havuzludur.
Kördere Kiralık Villa

Kalkan’a bağlı olan Kördere, doğa ile baş başa kaldığı kadar, aynı zamanda hareketli bir yaşantıya dahil olmak isteyen tatilciler için ideal bir seçim. Konumu itibariyle, Kalkan’ın merkezine çok yakın mesafede bulunan Kördere, hem doğaya, hem şehir yaşantısına, hem de denize oldukça yakın.

Kördere’de Ne Yapılır?

Kördere’de villa kiraladığınız zaman yapabileceğiniz pek çok aktivite mevcut. Konumu itibariyle, her yere kısa sürede, kolayca ulaşabilmenizi sağlaması nedeniyle, dilediğiniz zaman doğa yürüyüşü yapabilir, dilediğiniz zaman sahilden tekne turlarına katılabilirsiniz. Aynı şekilde, oldukça hareketli bir yaşantıya sahip olan Kalkan’da, Kördere’de konaklarken çok keyifli akşamlar geçirebilirsiniz.

Kördere’nin bu eşsiz konumu, özellikle villa tatili yapan tatilciler için özel avantajlar sağlıyor. İster dinginlik arayın, isterseniz hareketli bir yaşantı, Kördere kiralık villalarında konaklarken, her misafirin isteğinin yanıtlanacağına emin olabilirsiniz.

Kördere Villaları

Kördere’de pek çok farklı kiralık villa seçeneğiniz mevcut. İstediğiniz konuk kapasitesinden, lüks veya butik detaylara kadar, çok sayıda alternatif ile karşılaşacağınız bu bölge, turizm açısından Türkiye’nin yeni gözdesi olmaya aday.

Konum avantajları ile birleşen doğası ve farklı villa alternatifleri, özellikle otellerden ziyade, özgürce, herhangi bir takvime bağlı kalmadan villa tatili yapmak isteyen misafirler için farklı fırsatlar sunuyor. Kördere’de, dilediğiniz mevsim, istediğiniz özelliklerde bir villada tatil yapmanız çok kolay.

Kördere’ye Nasıl Gidilir?

Kördere tatili için villa kiraladığınız zaman ulaşımı sorun etmenize hiç gerek yok. Kalkan’ın şehir merkezine çok yakın bir mesafede olan bu beldeye, Kalkan merkezden dolmuşlarla çok kısa sürede ulaşılabiliyor. Eğer aracınız ile seyahat ediyorsanız, Kördere’deki villanızdan sahile veya merkeze, yine çok kısa süre içerisinde ulaşmanız mümkün.

Hem dinleneceğiniz, hem de eğleneceğiniz, aklınızdan çıkmayacak bir tatil arayışı içerisindeyseniz, Kördere’de yapacağınız villa tatili, ihtiyacınıza tam da istediğiniz gibi yanıt verecek!

+ daha fazla

Kördere Bölgesinde yer alan kiralık villalar

Tümünü Göster

25 adet müsait özel havuzlu villa rezervasyonunuzu bekliyor

Filtrele