Müsait villalar ve Fiyatları için tarih seçmelisiniz
Giriş Tarihi Gün Çıkış Tarihi Gün
Tarihi Temizle
Kişi Sayısı (Yetişkin: 0, Çocuk: 0, Bebek: 0)
Bölgeler Tüm Bölgeler
Villa Seçenekleri Tüm Seçenekler
İpucu: Hellovillam’dan villa kiraladağınızda havuz sadece size ait olur. Villaların hepsi özel havuzludur.
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
İpucu: Hellovillam’dan villa kiraladağınızda havuz sadece size ait olur. Villaların hepsi özel havuzludur.
Sarıbelen Kiralık Villa

Yıl boyu üzerinizde birikmiş olan stresi, yalnızca birkaç saat içerisinde tamamen atmanıza imkan veren, çok özel bir belde olan Sarıbelen, size kusursuz günler geçirme fırsatı veriyor. Kaş’a bağlı bir köy olan Sarıbelen, özellikle bakir doğası ve alternatif bir tatil sunması ile her geçen gün daha popüler hale geliyor.

Yeni Gözde: Sarıbelen

Kaş’ın en güzel konumlarından birinde yer alan Sarıbelen, özellikle son yıllarda adından sıkça söz ettirir hale geldi. Özellikle villa tatili için çok uygun yapıda olan bu bölge tamamen sık ormanlarla kaplı.

Sarıbelen’in yüksek bir konumda yer alması, hem havasının temiz olmasına, hem de özel bir doğa manzarası sunmasına yardımcı oluyor. Her geçen gün artan Sarıbelen kiralık villa seçenekleri de, bu doğa harikası beldede kusursuz bir tatil yapabilmenizi mümkün kılıyor.

Sarıbelen’de Neler Yapılır?

Sarıbelen’de villa tatili yaparken pek çok farklı aktiviteye dahil olabilirsiniz. Öncelikli olarak, konumu itibariyle trekking ve doğa yürüyüşlerine imkan sağlayan bu bölgede ormanın tadını çıkarabilirsiniz.

Sahilinde pek çok su sporu imkanı bulunan Kaş’a, kısa süre içerisinde ulaşabilir ve burada eşsiz maviliklerin ve farklı eğlencelerin tadını çıkarabilirsiniz. Yine aynı şekilde, Sarıbelen’deki kiralık villanızda konaklarken Kaş merkezin hareketli yaşantısına kısa süre içerisinde dahil olabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Sarıbelen’de, villanızda konaklarken ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ürünü satın alabileceğiniz marketler ve yöresel lezzetleri tadabileceğiniz restoranlar mevcut.

Sarıbelen Kiralık Villa Tatili

Sarıbelen’de tatil yapmak tam bir ayrıcalık. Kiralayacağınız villa, tam olarak ihtiyaçlarınıza yanıt verir nitelikte dizayn edildiği için, size lüksün ve konforun anahtarını özel olarak sunacak. Her türlü detaya sahip olan kusursuz Sarıbelen kiralık villalarından, ihtiyaçlarınıza uygun olanını seçerek, eşsiz bir tatile adım atabilirsiniz.

Hellovillam farkıyla yapacağınız rezervasyonunuz, size unutamayacağınız bir atmosferde tatil imkanı verecek.

+ daha fazla

Sarıbelen Bölgesinde yer alan kiralık villalar

Tümünü Göster