Talep Gönder, Ekstra İndirim Yakala!

Satılık Villa

Villa satın alarak sürekli gelir elde edebileceğinizi biliyor musunuz?

Yılın istediğiniz zamanı aileniz ile birlikte keyifli anlar geçirebileceğiniz, hem de sürekli değerlenen, her zaman kazanç getiren bir yatırım olarak kullanabileceğiniz özel havuzlu satılık villalar ile paranızın değerini koruyabilirsiniz.

Aynı Zamanda Kiralıyoruz!
Hellovillam
güvencesiyle Türkiye’nin en popüler tatil beldelerinde villa satışı yapıyoruz. Gelin hayalinizdeki villayı bulalım. Satın aldığınız villayı ister yatırım amaçlı kullanın ister hayalinizdeki villada yaşayın. Satılık villalar ile her şekilde kârdasınız. Yılın istediğiniz zamanı Hellovillam üzerinden kiraya vererek klasik yatırımların ötesine geçin.

Satılık Villa Bölgeleri
Kalkan, Antalya, Fethiye kiralık ve satılık villaların en yoğun oduğu bölgelerdendir. Her yıl milyonlarca turist tarafından ziyaret edilen gözde coğrafyalarda yer alan satılık özel havuzlu villalar, yatırımcılarının parasını en iyi şekilde korumasına imkân veriyor.

Bölgedeki popülaritenin her geçen gün artması sayesinde, sürekli olarak yükselişte olan trendler ile yatırımınızın değerinin artmasına imkân sağlıyor.

Satılık Villalar Ne Vaadediyor?
Satılık villalar, iyi bir yatırım olduğu gibi, size her dönem, dilediğiniz gibi tatil yapabilme fırsatı sunması sayesinde, her türlü ihtiyacınıza cevap verecek, evladiyelik bir mülk halini alıyor.1) Sürekli Kazanç Fırsatı: Sürekli olarak kazanç vadeden bu villalar, profesyonel olarak Hellovillam güvencesi ile kiralamak isteyen misafirler ile buluşturuluyor. Hellovillam villanızdan gelir elde etmenizi sağlıyor.

2) Villanızı Kullanırken Aynı Anda Kira Geliri Elde Etme: Kiralama takvimini sizin belirleyeceğiniz villalarda, istediğiniz zaman konaklayabilir, 500’e yakın villa portföyü olan Hellovillam’dan kiraya verebilirsiniz.

3)Yüksek Yatırım Getirisi , Kısa Vadede Kazanç: Kiralama avantajları dışında, dilediğiniz dönemde sizin olan villanız hem keyifli bir tatil yapabilmenizi hem de tatiliniz dışındaki dönemlerde gelir elde edebilmenizi mümkün kılıyor.

Tam anlamıyla tatil yapabilmeniz veya kiralamak istemeniz halinde misafirlerinize yeterli bir konaklama hizmeti sunabilmeniz amacıyla, standart olarak tüm satılık villalarda özel yüzme havuzu bulunuyor.

Çocuklarınıza miras bırakacağınız, bu sürede sürekli değerlenecek ve aynı zamanda size de devamlı bir kira getirisi sağlayacak türden bir yatırım arayışı içerisindeyseniz, özel havuzlu villa satın almak bu arayışınıza tam olarak yanıt verebilir.

 

Satılık villalar ile ilgili detaylı bilgi için İletişime Geçebilir veya +90216 620 88 67 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

Dört Mevsim Gelir Elde Etme Şansı
Satılık özel havuzlu villa seçeneklerinde, ısıtmalı havuz,  kış mevsimlerinde konaklama hizmeti vermeye imkân sunan şömine, doğalgazlı ısıtma sistemleri gibi alternatifler bulunuyor. Bu sayede, sadece yaz aylarında değil, dört mevsim gelirini ve kârlılığını sürdürebiliyor.

Satılık Villa Fiyatları
Satın alacağınız villanın özelliklerine göre değişkenlik gösteren satılık villa fiyatları, her bütçeden yatırımcının memnun kalacağı seviyelerde çeşitliliğe sahip.

Hellovillam güvencesi ile, dünyanın dört bir yanındaki misafirlere kiralayabileceğiniz villanız, sürekli gelir elde edebileceğiniz bir işletme gibi size kazanç sağlayacak.

 

Kusursuz ve Güvenli Bir Yatırım Villa ile Mümkün

Muhafazakâr olarak inşa edilmiş, havuzu korunaklı satılık villalardan, site içerisinde yer alan, özel havuzu dışında aynı zamanda ortak havuz ve farklı etkinlik alanlarını da barındıran villalara kadar, geniş bir yelpazedeki portföyden, hem sizin ve ailenizin hoşuna gidecek, hem de kiralamak istemeniz halinde konuklarınızı tam olarak memnun edecek eşsiz bir villa bulmanız mümkün.

Her daim değer kazanan ve sürekli gelir getirecek, zahmetsizce ve güvenle kira geliri elde edebileceğiniz bir yatırım arayışı içerisindeyseniz, Türkiye’nin en gözde tatil beldelerinde yer alan onlarca farklı satılık özel havuzlu villalar yatırımcılarını bekliyor.