Bize Ulaşın +90242 844 15 32

EN

|

₺ TL

VİLLA BULUT-1 per night 388 TL

Villa Bulut-1

Antalya / Kaş / Kalkan / İslamlar

Show on Map Share
person is interested in this villa
2room
4guests
2bathroom
3comment
More Filters
Sheltered Pool
Private pool
Jacuzzi
Honeymoon Villa
In Nature
Suite Rooms
2022 Rental Villas
Highchairs
Reservation Form
The prices can change by months

Villa Details

Villa Bulut-1, which has two bedrooms with four guest capacity, provides its guests with a perfect and impressive holiday experience. This unique villa is located in a unique nature in Islamlar Village.

Each of the two bedrooms is designed as a suite and there is a baby bed for families with a baby. In this way, whether you are a honeymoon couple or a nuclear family, it is possible to have a holiday that can literally respond to your wishes. Villa Bulut-1, at the same time in one of the bathrooms in the jacuzzi will be presented as a special detail.

A comprehensive kitchen in your villa is at your service for all your dining needs. In this section, all kitchen utensils such as pots and plates are also available. This section, which allows you to cook in the comfort of your home, will add color to your holiday.

You will feel the nature of the nature as you eat in your living room or in your garden. In this geography, which has a lush green atmosphere, it is a real peace to enjoy the view. In the same way, you can enjoy the barbecue in the garden and have fun.

Villa Bulut-1 was built specifically for the guests with conservative sensibility. All areas around the swimming pool and surrounding areas can only be seen by the guests themselves. The villa is designed as sheltered and conservative holidaymakers can enjoy their time as they wish.

These unique features combined with the lush nature of Islamlar Village make Villa Bulut-1 the ideal holiday destination for everyone. You can enjoy this perfect holiday, where you can enjoy the pool or the nature, and you will reach the perfect holiday with a click, with HelloVillam assurance and you can immediately take your first step towards serenity by preparing your luggage!

 

Pool Dimensions: 4 m x 8 m x 1,50 m

more

Villa Campaigns

Resources

more

Villa Bulut-1 Comments (-)

4,1

(-)

Konum 4.3
Temizlik 3.3
Hizmet 4
Havuz 4.3
Konfor 4.3
Fiyat/Performans 4.3
Hatice T .
October 2021 nuclear family

4,3 Mükemmel

Öncelikleri villanın konumu gercekten cok güzel gezılıp görülecek yerlere olan konumu harıka Villa görseldeki ile aynıydı karsılama cok ıyıydı gırıs saatını gecrdıgımız ıcın aranıp soruldu Ama benım vılladan gördüğüm ve en büyük sorun olarak düşündüğüm malesef mutfak malzemelerı fazlaca yıpranmıs bardaklar cızılmıs ve tencereler kırlı ıdı ayrıca bulunan bır kaç malzeme ıkı aılenın kalmasına yetecek kadar degıldı sonuc olarak daha özen gösterilmesi gerekırdi yedı gunden asagıda kalmalarda ayrıca temızlık ucretı talep edıldıgı gıbı bu hususlarada dıkakt edılmelı
+ more
HAKAN A .
August 2019 honeymoon couple

4,0 Mükemmel

villa olarak ilk önce söylemem gerekenler evinizde nasıl yaşıyorsanız o kadar eksiksiz olarak teslim alıyorsunuz , insanlık olarak ise şu kadarını söyliyim eczaneye kadar bile götürüp getirdiler. özellikle durmuş bey o kadar çok ilgiliydi ki allah bin kere razı olsun kendisine , burdan allah bin kere razı olsun tekrardan çok teşekkürlerimi iletiyorum. hava olarakta o kadar güzel ki yazın ortasında antalyanın bilinen havasına rağmen tam bahar havasında bir villa durmuş beye de söyledim. bundan sonraki tatillerimde buradayım artık. gözünüz kapalı gelebilirsiniz.
+ more
Mehmet A .
April 2019 honeymoon couple

4,0 Mükemmel

Gayet güzel temiz bir villadır oksijenle dolu doğası ciğerleri patlatabilir kalkan limanına 10 dk uzaklıkta alo dediğiniz de kapınıza kadar gelen yiyecek içecek herşey 10 numara villa için tek eksik kış dönemi ısıtma için büyük salonda klima olmaması onun haricinde herşeyden memnunuz gerek fiyat yönünden gerek misafir karşılama yönünden teşekkürler hellovillam ailesi 🙏🙏😊
+ more
Write a comment

Where Is The Villa?

Show on Map
Distances are calculated automatically on the map as the bird flight distance.
Sımılar Vıllas
Sımılar Categorıes