Bize Ulaşın +90242 844 15 32

EN

|

₺ TL

VİLLA ÇİÇEK per night 771 TL

Villa Çiçek

Antalya / Kaş / Kalkan / Patara

Show on Map Share
person is interested in this villa
2room
4guests
2bathroom
3comment
More Filters
Sheltered Pool
Private pool
Jacuzzi
Heated Pool*
Honeymoon Villa
Indoor Pool
Kids Pool
Large Pool
In Nature
Double pool
Suite Rooms
Luxury Villa
Reservation Form
The prices can change by months

Villa Details

Villa Çiçek, one of the most exclusive villas in Patara, is waiting for you for a perfect holiday experience where you can enjoy the sun and nature together. Peace and happiness will come together in Villa Çiçek, which offers you a holiday where you will enjoy a different pleasure at every point and you will be filled with green and blue.


Villa Cicek has a total of two bedrooms and a capacity of four guests. With every room designed as a suite, you can be sure that all the details will make you happy in this villa which offers all guests a very comfortable stay.


From the living room of your villa to the bedrooms, you will find the most comfortable furniture at every point. You will start every day rested in this villa, there is a very interesting design in the garden.


The garden, which is designed with the emphasis on grass as much as possible, ensures that you can fully integrate with the lush nature of the region. You can enjoy the sun on the lawn, whether on the sun terrace around the pool or in your garden.


The garden has a large swimming pool and a children çocuks pool specially designed for families with children. Villa Çiçek is an ideal villa for both adults and children.
Villa Çiçek, where conservative guests are not forgotten, has a swimming pool built completely sheltered. You can swim as you wish in this section, which is never seen from the outside, and you can enjoy the sun in privacy.


Jacuzzi and heated pool details in the villa are other features that will add color to your holiday. In this unique villa that gives you the opportunity to rest fully in body and spirit, you will get out of the chaos-filled atmosphere of the city in a very short time and you will feel yourself in heaven.

Villa Çiçek is waiting for you just a click away with its atmosphere which gives a different pleasure every day.

Pool Information: 4 m x 10 m x 1,55 m

Child Pool: 2 m x 2 m

Indoor Heated Pool: 3 m x 5 m x 1.20 m

NOTE: Heated pool fee is extra 90 TL per day. In order to reach the ideal temperature of the pool, our guests who will use a heated pool should provide information 3 days before the holiday period.

more

Villa Campaigns

Resources

more

Villa Çiçek Comments (-)

4,4

(-)

Konum 4
Temizlik 4.5
Hizmet 4.5
Havuz 4.5
Konfor 4.5
Fiyat/Performans 4.5
Veysel Ö .
May 2021 honeymoon couple

4,8 Mükemmel

Villaya ilk girişimizden itibaren Halil Bey bizimle çok ilgilendi hatta villaya kendi aracıyla getirdi. Market alışverişimizde yardımcı oldu. Gözleme dahi ikram ettiler. :). Villa temizdi sadece ekim sonu gittiğimiz için dışarıdaki havuzu çok kullanamadık çok soğuktu. Ama içerideki havuz küçük olmadığı için çok sıkıntı yaşamadık. Tatilimiz genel anlamda çok iyiydi. Tekrar bu villaya gitmek isteriz.
+ more
RIDVAN Ç .
March 2021 nuclear family
Tatilimiz cok guzel gecti villa gayet genis ferah ve temizdi.villa sahibi halil beyde cok yardimci oldu.hem villa sahibine hem hello villama cok tesekkurler.
+ more
Bilal Ş .
June 2019 honeymoon couple

4,0 Mükemmel

Özellikle Tam muhafazakar aileler için olabilecek en ideal ve en güzel villa. Çok geniş ve boş bir alana konuşlandırıldığı için çok rahat ediyorsunuz. Yapı çok yeni ve çok temiz. Her türlü detay düşünülmüş. Sadece havuzu değil villa içerisindeki her alan korunaklı. Çok villa baktım, Bu konuda özellikle kendim çok hassas bir insanım, Buradan çok memnun kaldık. Hiç çekinmeden burayı tercih edebilirsiniz . Villa sahipleri Harika insanlar. Mülk sahibi Halil bey ve ailesine , Hellovillam ailesine çok teşekkür ederim
+ more
Write a comment

Where Is The Villa?

Show on Map
Distances are calculated automatically on the map as the bird flight distance.
Sımılar Vıllas
Sımılar Categorıes