Bize Ulaşın +90242 844 15 32

EN

|

₺ TL

VİLLA RAST-3 per night 900 TL

Villa Rast-3

Antalya / Kaş / Çukurbağ Köyü

Show on Map Share
person is interested in this villa
3room
6guests
3bathroom
3comment
More Filters
Sheltered Pool
Private pool
Jacuzzi
Fireplace
Honeymoon Villa
Kids Pool
In Nature
Luxury Villa
2022 Rental Villas
Close to the Restaurant
Close to the Market
Reservation Form
The prices can change by months

Villa Details

IMPORTANT: This villa has a capacity of  6 people, except the number of babies, children are included in the number of people.

Villa Rast-3, which will provide you with a privileged and enjoyable holiday, offers a very special holiday opportunity with different details, especially for families with children. There are three bedrooms that can accommodate up to six guests, and both adults and children will have very pleasant moments.

Located in Çukurbağ, one of the most beautiful spots in the region, Villa Rast-3 offers its guests a unique stay. The villa, which welcomes you with a large hall, is the most comfortable and comfortable furniture in every place, from the living room to the bedrooms. Likewise, the Villa Rast-3 offers a spacious atmosphere and a special holiday for a peaceful and enjoyable day.

Each of the three bedrooms has an en-suite bathroom. One of the bedrooms is designed as a suite to ensure the highest comfort for each guest. This detail, which allows the guests to relax fully, in particular, will meet you as one of the features that will color your holiday.

Villa Rast-3 has a baby bed for families with children. This detail cannot be forgotten in order for families with small babies to spend time with peace.

The swimming pool, designed specifically for you, doesn't look any way outside. Villa Rast-3, which provides the guests with a conservative sensibility and a peaceful time thanks to its being fully sheltered, does not forget the children as much as adults. This section, which also includes a children's pool, will have special and fun moments for every guest who makes a holiday.

As you can barbecue in your garden, Villa Rast-3 is just two kilometers away from restaurants and markets where you can prepare any kind of food in your extensive kitchen. You will have very special moments in this villa where you can enjoy your meal in the villa or in the restaurants.

Living Room: Baby bed, air conditioning, desk chair, sitting group, table, chair, sofa bed TV, WC.

Pool Dimensions: Depth: 1.55 m - Width: 4 m - Length: 8.70 m

more

Villa Campaigns

Resources

more

Villa Rast-3 Comments (-)

4,5

(-)

Konum 4.5
Temizlik 4.5
Hizmet 4.5
Havuz 4.5
Konfor 4.5
Fiyat/Performans 4.5
Büşra B .
May 2020 honeymoon couple

4,0 Mükemmel

Ekim ayında balayı çifti olarak gitti. Ev resimlerdekinin aynısı ne eksik ne fazla. Genel olarak güzeldi memnun kaldık. Ev sahibi bey bizi gece geç saatlerine kadar bekledi anahtarı teslim etti. Muhafazakar biriyseniz rahat edebileceğiniz bir ev . Biz iki kişi olduğumuz için ev bize büyük geldi. Aile olarak gitmek daha eğleneceli olacaktır diye düşünüyorum. Bir kaç olumsuz düşüncelerim ise balayı çifti olduğumuzu belirtmemize rağmen herhangi bir ekstra süsleme filan yoktu. Bazı incelediğim villalarda meyve sepeti , yatak süsleme vs olduğunu görmüştüm. Sorun değildi ama yinede beklerdim böyle bir jest. Mutfakta sınırlı tava , bardak vs. Var. Mikrodalga filan olmasını dilerdim. Ekim ayında gittiğimiz için havuza iki yada üç kez girebildik. Havuzda ısıtma olmadığını bilerek gidin. Yüksek bir yerde olması sebebiyle internette yoktu. Genel olarak baş başa kafa dinlemelik , yorgunluk atmalık güzel bir anı oldu bizlere. Gidecek olanlara şimdiden fikir olsun.
+ more
Hakan S .
June 2019 large family

4,0 Mükemmel

Öncelikle gerçekten çok keyifli bir tatil geçirdik bu yüzden hello villa ekibine çok teşekkür ederim. Bir iki küçük aksiliklerimiz olmadı değil elektrik sorunu yaşadık ama arkadaşlar anında müdale etti sorunu çözdü. Villa gerçekten çok temiz ve güzeldi keza havuz da öyle. Fakat küçük bir önerim olabilir, villa içi yerlere küçük kilim tarzı şeyler atılabilirdi. Çünkü her yer taş çocuk için biraz sıkıntı oluyor onun dışında herşey mükemmeldi :)
+ more
Özkan Kaya A .
May 2018 nuclear family

4,0 Mükemmel

Bol oksijen,temiz hava,bol güneş... havuz ve villa güzeldi..
+ more
Write a comment

Where Is The Villa?

Show on Map
Distances are calculated automatically on the map as the bird flight distance.
Sımılar Vıllas
Sımılar Categorıes