Bize Ulaşın +90242 844 15 32

EN

|

₺ TL

VİLLA ZOLİ per night 720 TL

Villa Zoli

Muğla / Dalaman / Gürköy

Show on Map Share
person is interested in this villa
3room
7guests
2bathroom
1comment
More Filters
Wheelchair Accessible
Private pool
Large Pool
In Nature
Stone Architecture
Luxury Villa
Close to the Airport
Reservation Form
The prices can change by months

Villa Details

Villa Zoli located in Gürköy, Dalaman, Muğla is waiting for its guests who want to have a perfect holiday by offering luxury and comfortable details at the same time. Dalaman, which is separated from other holiday regions with its calm and peaceful atmosphere, also allows you to discover nature.

Villa Zoli welcomes its guests with three bedrooms and two bathrooms. With a total capacity of seven guests, the villa is frequently preferred by crowded families and groups of friends.

Designed specially for a perfect holiday with its architecture that adapts to the nature it is in, the villa is among the preferred villas with its disabled-friendly villa feature. Designed in a way that will not make you feel the comfort of your home in the kitchen section of the villa you can make any meal, you can enjoy these meals with your loved ones outdoors in a pleasant way.

The villa, where you can have a peaceful holiday in your dream, provides a perfect holiday opportunity to its guests in all seasons of the year. There is a large swimming pool in the villa where every moment of your holiday will be special for you.

With the swimming pool of the villa and the sunbathing area around the pool, you can get the summer energy you miss. Villa Zoli has a green garden area where you can enjoy nature.

Villa Zoli is only 12 kilometers away from the center. With your car, you can easily reach both the center and the beach, 20 kilometers away.

The grocery stores you can supply your needs during the holiday are 8 kilometers away from your villa.

 

Pool Dimensions: Width: 4,5 m - Length: 9,5 m - Depth: 1.60 m

more

Villa Campaigns

Resources

more

Villa Zoli Comments (-)

1,8

(-)

Konum 2
Temizlik 5
Hizmet 0
Havuz 1
Konfor 3
Fiyat/Performans 0
Selen T .
July 2021 large family

1,8 Mükemmel

Villanın konumu çok sapa ve orman yolundan ulaşım sağlanıyor, villa mimarisi ve eşyalar iç dizayn mükemmel, ancak çok fazla karınca var değişik çok küçük karinca mutfakta huzur vermiyorlar tuza bile giriyorlar tezgahta yemek yapamıyorsunuz, ayrıca ebeveyn banyonun klozetenide karıncalar sarmış , ne kadar temizlenirse temizlensin duvardan yarım saatte yine yüzlercesi gelip tuvaleti sarıyor her kullanımda karıncaları imha etmeniz gerekiyor , havuz temizliği her sabah yapilsada yarım saat içinde küçük böcekler yiginla havuza birikiyor , suya dalamiyorsunuz çünkü dalarsaniz ağzımızdan burnunuzdan o böcek ve sinekler mutlaka giriyor , elimizde havuz filesi her giriste mutlaka temizlemeye çalıştık ama nafile etrafı ağaçlık olduğu için bu böcek ve sineklerden de havuzda kurtuluş yok , akşamları sivri sinekten dışarıda oturamiyorsunuz ne kadar sinek kovucu elektrikli alet yada sinek kovucu sprey denesekte bir işe yaramıyor her tarafımızi sinek yedi
+ more
Write a comment

Where Is The Villa?

Show on Map
Distances are calculated automatically on the map as the bird flight distance.
Sımılar Vıllas
Sımılar Categorıes