Bize Ulaşın +90242 844 15 32

EN

|

₺ TL

VİLLA EPİK per night 1159 TL

Villa Epik

Muğla / Dalaman

Show on Map Share
person is interested in this villa
4room
9guests
3bathroom
1comment
More Filters
Sheltered Pool
Private pool
Fireplace
Large Pool
In Nature
Luxury Villa
Wonderful Landscape
Close to the Restaurant
Baby Bed
Highchairs
Close to the Airport
Reservation Form
The prices can change by months

Villa Details

Villa Epik, located in Dalaman, Muğla, awaits you for a wonderful holiday with every aspect. Villa Epik has four rooms and can accommodate up to 9 people. Designed as a suite suite, the building features quite new furniture and kitchenware. Villa Epik, designed to offer you an unforgettable holiday, is completely in the middle of nature and has a magnificent forest view.

Villa Epik is only 20 kilometers away from Dalaman Airport, especially for holidaymakers traveling by plane. You can start your vacation in a very short journey with no time.

Villa Epik is a great choice for crowded families and groups of friends. In the middle of nature, you have the opportunity to make a holiday away from anything else, every opportunity you are looking for. In the kitchen, there are fully-prepared kitchen utensils and white goods. You can prepare your own meals at any time, and you can also choose the restaurants within 700 meters and walking distance.

There is a large pool of 9.5 meters in size and a large sun terrace. This pool is large enough for all guests to use at the same time. At the same time, it is cleaned free of charge by the staff every day for your health and comfort. If you prefer the sea instead of the pool, you can go to the beach located 17 kilometers away.

Pool Dimensions: There is a private swimming pool in the garden with a dimension of 9.5 x 4.5 meters and a size of 43 m2 and a depth of 1.6 meters.

more

Villa Campaigns

Resources

more

Villa Epik Comments (-)

4,7

(-)

Konum 4.7
Temizlik 4.7
Hizmet 4.7
Havuz 4.7
Konfor 4.7
Fiyat/Performans 4.7
Selcuk C .
September 2019 large family

4,0 Mükemmel

Merhabalar. Bir daha villa kiralarsam yine Villa Epik'i kiralarım. Dalaman Akkaya' da bulunan villaya erişebilmek için arabanızla güzel bir dağ yolunu aşıyor olmanız gerek. Sonrasında dağların eteklerine kurulu villalardan kurulu sitenin içinde buluyorsunuz kendinizi. Salonuda kullanacak olursanız 4+1 olarak kullanabilirsiniz. Biz üç aile 6 yetişkin 6 çocuk şeklinde çok rahat sigdik. En üst kat suit oda. Dağ ve göl manzarasıni gün batımını izlemek çok güzeldi en çokta özleyeceğim bu manzarası olacak. Çocuklara uyup sabah 09.00 da havuza girip gece 01.00 çıkıyorduk. 😄. Ozgurduk karışan görüşen yoktu. Bunuda çok özleyeceğim. Hello villama gelirsek güvenilir ve müşteri odaklı bir firma. Güven sorunu yasamazsiniz. Havuzla ilgili yaşadığımız teknik bir arızayı sitenin personeli gideremezken ya da otelerken Hellovillam'dan Ömer Bey sağolsun telefonla olaya müdahale ettikten sonra sorun çözüldü. Geldiklerinde İstanbul'dan telefon geldi diyip sürekli bir eksiğimizin olup olmadığı soruluyordu. Kendisine ilgisinden ve müşteriye verdiği memnuniyetinden dolayı bir kez daha teşekkür ederim. Herkese dilediği tatili yaşamasını diliyorum . Hoscakalin
+ more
Write a comment

Where Is The Villa?

Show on Map
Distances are calculated automatically on the map as the bird flight distance.
Sımılar Vıllas
Sımılar Categorıes