Ask for the price and avaibilty - >
Villa Gazel-2 / Day
Prepayment : TL
Total :   TL
Send a Request
Get a Quote for Villa Gazel-2
Get a Quote

Villa Gazel-2

Antalya / Kaş / Kalkan / Sarıbelen
Show on Map

1 room
2 guests
1 bathroom
4 comment

Send via Whatsapp

More Filters
Sheltered Pool
Private pool
Jacuzzi
Honeymoon Villa
Large Pool
In Nature
Stone Architecture
Suite Rooms
Luxury Villa
Close to the Restaurant
Who sleeps where ?
Resources
Fridge
Pool
Television
Air Conditioning
Bathroom
Iron and Table
Internet
Grill / BBQ
Bakery
Hair Dryer
Parking
Kettle
Microwave oven
Toast Machine
Built-in Cooker

Villa Details

Pool Dimensions: 4 m x 6 m x 1,50 m


Villa Gazel-2 Comments -

4,0
Konum 4
Temizlik 4
Hizmet 4
Havuz 4
Konfor 4
Fiyat/Performans 4
Ezgi U. nuclear family
January 2022
Öncelikle villanın temizliği ne diğecek bir şey yoktu içerisi oldukça ferah huzur dolu bir villaydı herşey özenle hazırlanmış villanın konumuda oldukça merkeze yakındı aradığımız herşeyi bulabildik denizde çok güzel kaputaş manzarası şahane idi görevli ekip arkadaşta bir dediğimizi iki yapmadı çok ilgilerdi eşimde bende çok memnun kaldık fiyatları çok uygun otel fiyatına tatil yaptık seneye yine gazel 2 deyiz şimdiden teşekkürler
Hamdi K. honeymoon couple
September 2021
Balayı için tercih ettiğimiz güzel bir villaydı.Fiyatları ilgi ve alakaları Villanın konumu çok güzeldi.Villanın çok güzel bir doğa manzarası var.Fiyat olarakta o bölgedeki en uygun villalardan birisi.her şey için çok teşekkür ederiz
EMRAH S. honeymoon couple
October 2020
Villada görevli personel ve müşteri destek ekibindeki arkadaşlar, gayet yardımsever ve kibar davranışlarıyla, balayı tatilimizin çok güzel geçmesine vesile oldular. Villa Gazel, lokasyon olarak doğa ile içiçe bir yerde yer alıyor. Ulaşım için kullanılan yol ise muhteşem bir Kalkan manzarasını kuşbakışı görülmesini sağlıyor. Villa çok temiz çok bakımlı, etrafı tamamen kapalı ve dış alandan izole bir durumda. Havuz yeteri büyüklükte ve bahçesi gayet kullanışlı durumda. Villa içi de çok güzel dekore edilmiş. Balayı çiftleri ve çekirdek aileler için çok uygun çok keyifli bir villa. Villa Gazelde tekrar bir tatil planı oluşturduk bile, herkese tavsiye ederim. Dipnot: Kalkan ve Kaşı, etrafta bulunan doğal plajları ve villanın bulunduğu bölgeyi rahat gezmek ve keşfetmek için araçla gelinmesini tavsiye ederim.
Show all
Write a comment

Where Is The Villa?

Show on Map
Distances are calculated automatically on the map as the bird flight distance.
Villa Prices

Villa Rules
Villa Check In - Check out Times
Check in Time : 16:00   Check out Time : 10:00
What is included in the price?

Electricity, water, gas, cleaning, pool and garden maintenance expenses are included. No payment will be requested for them.

Deposit

For this villa, deposit price is  500 TL. While you are entering the villa, you can pay. The price is going to return to you, when there is no damage is observed when you are leaving.

Cleaning

Our villas are cleaning once in a week. For stays of more than 1 week , free cleaning is available. For a 5 night stay,our cleaning price is 350 TL.

Villas in nature

Villas are regularly sprayed against to insects. Despte this, there is a possibility that there will be insects in the villas. This informationis not valid fort his villa, but for all villas in the nature.

Pool and garden maintenance

Maintenance are doing once a day in the morning or evening, free of charge by the staff.

Most Wanted