Çağrı merkezimiz 22:00’a kadar açık!

Prens Adaları’nı kapsamakta olan Adalar ilçesinin beş mahallesinden biri olan Heybeliada, her yıl hem yerli hem de yabancı çok sayıda turiste ev sahipliği yapmaktadır. Heybeliada, Prens Adaları’nın ikinci en büyük adası olma özelliği taşımaktadır. Hem yeşil alanları, hem masmavi denizi hem doğal güzellikleri hem de tarihi güzellikleri ile ön plana çıkmakta olan Heybeliada, gece hayatı ile de tercih sebebi olmaktadır.

Heybeliada gece hayatı, misafirlerine daha sakin ve huzurlu anlar yaşatmaktadır. Heybeliada’da popüler eğlence kulüpleri bulunmamaktadır. Restoran konseptinde olan mekanlarda ise canlı müzik etkinlikleri düzenlenmektedir. Heybeliada gece hayatında alkollü veya alkolsüz seçenekler sunan mekanlar tercih edilebilmektedir. Ancak Heybeliada diğer tatil yerlerine göre daha sakin ve huzurlu mekanlar ile ön plana çıkmaktadır. 

Zehra Heybeliada

Heybeliada’nın en güzel mekanlarından biri olan Zehra Heybeliada, her yıl hem yerli hem de yabancı çok sayıda turiste ev sahipliği yapmaktadır. Zehra Heybeliada, misafirlerine son derece şık bir ortamda keyifli akşam yemekleri sunmaktadır. Mekanda misafirlere hem alkollü hem de alkolsüz içecek seçenekleri servis edilmektedir. Balık ve meze çeşitleri ile ön plana çıkan Zehra Heybeliada’da en çok tercih edilen alkollü içecek ise rakı olmaktadır. Rakı balık keyfi için tercih edilebilecek olan mekan nezih ve şık ambiyansı ile de tercih sebebi olmaktadır. Kaliteli müzikleri ile misafirleri doyasıya eğlendiren mekanda kaliteli müzikler eşliğinde lezzetli yemekler denenebilmektedir. Zehra Heybeliada haftanın tüm günleri misafirlerine hizmet vermektedir. Çalışma saatleri 10.00 ile 00.00 saatleri arasındadır.

İletişim: (0216) 351 02 02

Adres: Heybeliada, Ayyıldız Cd., 34973 Adalar/İstanbul

Cafe Gencay Bistro

Heybeliada’nın en nezih mekanları arasında bulunan Cafe Gencay Bistro, hem kahvaltı hem öğlen yemeği hem de akşam yemeklerinin vazgeçilmez adresleri arasındadır. Misafirlere hem alkollü hem de alkolsüz içecek seçenekleri sunan Cafe Gencay Bistro, deniz kıyısında yer alması nedeni ile tercih sebebi olmaktadır. Güler yüzlü ve sıcak kanlı çalışanları ile ön plana çıkan mekan, temizliği nedeni ile de sıklıkla tercih edilmektedir. Heybeliada’nın en nezih mekanları arasında yer alan Cafe Gencay Bistro haftanın tüm günleri 24 saat boyunca hizmet vermektedir.

İletişim: (0216) 351 04 04

Adres: Heybeliada, Ayyıldız Cd., No:33, 34973 Adalar/İstanbul

Heyamola Restaurant

Heybeliada’da yer alan en meşhur mekanlardan biri olan Heyamola Restaurant, misafirlerine şık bir ortamda keyifli yemekler sunmaktadır. Heyamola Restaurant’ta misafirlere hem alkollü hem de alkolsüz içecek alternatifleri sunulmaktadır. Süryani şarabı ile ön plana çıkan restoranda en çok tercih edilen diğer alkollü içecekler arasında ise rakı ve bira bulunmaktadır. Balık ve meze çeşitlerinin de misafirle tarafından oldukça beğenildiği mekanda kabak kızartması, fava ve levrek marin de beğenilmektedir. Heyamola Restaurant’ta haftanın belirli günlerinde canlı müzik etkinlikleri de düzenlenebilmektedir. Heybeliada’da nezih akşam yemeklerinin adresi olan mekan, haftanın tüm günlerinde hizmet vermektedir.

İletişim: (0216) 351 11 11 

Adres: Heybeliada, Mavi Marmara İskele karşısı, Ayyıldız Cd., No:25/A, 34973 Adalar/İstanbul

Perili Köşk

Perili Köşk, konsept otel olarak hizmet vermektedir. Restoran bölümünün tüm misafirlere açık olması sebebi ile oldukça tercih edilmektedir. Heybeliada’nın en nezih mekanlarından biri olan Perili Köşk, misafirlerine hem kahvaltı hem öğlen yemeği hem de akşam yemeği alternatifleri sunmaktadır. Mekanda alkollü ve alkolsüz içecek alternatifleri bulunmaktadır. En çok tercih edilen alkollü seçenekler arasında ise şarap çeşitleri, şampanya, bira ve kokteyl çeşitleri yer almaktadır. Şık bir ortamda kaliteli müziklerin de adresi olan Perili Köşk, eğlencenin Heybeliada’daki en meşhur adreslerinden biri durumundadır. Misafirlerini şık ve rahat terasında ağırlayan Perili Köşk, özellikle yaz aylarında tercih edilmektedir. Perili Köşk, haftanın tüm günleri 24 saat boyunca misafirlerine hizmet vermektedir.

İletişim: (0216) 351 87 10

Adres: Heybeliada, Adalar, 34973 Adalar/İstanbul

Neşeli Restaurant

Neşeli Restaurant, Heybeliada’nın en meşhur mekanlarından biri olarak güler yüzlü ve ilgili çalışma anlayışı ile hizmet vermektedir. Karides güveci ile beğendili ahtapotun misafirlerin favorisi olduğu mekanda balık çeşitleri de sıklıkla tercih edilmektedir. Balık çeşitleri ve meze çeşitleri ile ön plana çıkan mekanda tüm balık çeşitleri günlük ve taze olarak servis edilmektedir. Neşeli Restaurant'ta misafirlere hem alkollü hem de alkolsüz içecek alternatifleri sunulmaktadır. Haftanın belirli günlerinde canlı müzik etkinlikleri düzenlenmektedir. Neşeli Restaurant haftanın tüm günlerinde misafirlerine hizmet vermektedir. Çalışma saatleri ise 10.00 ile 01.00 saatleri arasındadır.

İletişim: 0505 570 19 07

Adres: Heybeliada, Ayyıldız Cd., No:45, 34973 Adalar/İstanbul

Ezop Cafe

Heybeliada’nın en çok tercih edilen mekanlarından biri olan Ezop Cafe, huzur ve sakinlik arayışı olan kişilerin vazgeçilmez adreslerinden biri durumundadır. Mekan, güler yüzlü ve ilgili çalışanları ile ön plana çıkmaktadır. Keyifli arkadaş sohbetlerinin favori adreslerinden biri olan Ezop Cafe’nin son derece geniş menüsünde kahve çeşitleri ile tatlı çeşitleri ön plana çıkmaktadır. Kitap okumak için ve keyifli arkadaş grupları için son derece uygun olan mekanın yeşillikler içindeki bahçesi de görülmeye değerdir. Heybeliada’nın huzurlu ortamında kahve ve çay molaları vermek isteyen kişilerin tercihi olan Ezop Cafe, misafirlerine haftanın tüm günlerinde hizmet vermektedir. 

Adres: Heybeliada, İşgüzar Skç, No:32, 34973 Adalar/İstanbul

Başak Et ve Balık Restaurant

Başak Et ve Balık Restaurant, Heybeliada’nın en çok tercih edilen mekanlarından biri olarak ön plana çıkmaktadır. Her yıl hem yerli hem de yabancı turistler tarafından tercih edilen Başak Et ve Balık Restaurant’ta misafirlere hem alkollü hem de alkolsüz içecek seçenekleri sunulmaktadır. Balık ve meze çeşitleri ile ön plana çıkan mekanda misafirlerin favori lezzetleri arasında ise Girit ezme, atom ve levrek ızgara bulunmaktadır. Rakı balığın vazgeçilmez adreslerinden biri olan Başak Et ve Balık Restaurant’ta haftanın belirli günlerinde canlı müzik etkinlikleri düzenlenmektedir. Kaliteli bir ortamda hem eğlenmek hem de farklı lezzetler denemek isteyen kişilerin adresi olan Başak Et ve Balık Restaurant, haftanın tüm günlerinde misafirlere hizmet vermektedir. Çalışma saatleri ise 08.00 ile 00.00 saatleri arasındadır.

İletişim: (0216) 351 12 89

Adres: Heybeliada, Ayyıldız Cd., 26/A, 34973 Adalar/İstanbul - Asya

Torpi Heybeli

Güler yüzlü ve ilgili çalışanları ile ön plana çıkan Torpi Heybeli, misafirlerine son derece şık bir ortamda keyifli lezzetler denemelerine imkan sağlamaktadır. Kahvaltı çeşitleri, kahve çeşitleri ve tatlıları ile tercih sebebi olan Torpi Heybeli, huzurlu bir ortamda değişik tatlar denemek isteyen kişiler tarafından tercih edilebilir. Sunum yapılan kahve fincanları ve iç dizaynı oldukça ilgi çekici olduğu için özellikle baha ve yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin ilgisini görmektedir. Kurabiye ve tatlı çeşitlerinin de misafirlerin favorisi olduğu Torpi Heybeli, haftanın tüm günlerinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri ise 11.00 ile 00.00 saatleri arasındadır.

Adres: Heybeliada, Ayyıldız Cd., No:48, 34973 Adalar/İstanbul

En Son Eklenen İçerikler
Tümünü göster Tümü