Çağrı Merkezimiz 20:00'a kadar açık!
Çağrı Merkezi
+90242 844 15 32
WhatsApp ile yaz
+90536 994 4680
Bize Ulaşın +90242 844 15 32

TR

|

₺ TL

Sapanca

Kasım Ayında Sapanca’da Yapılacak Aktiviteler
Kasım Ayında Sapanca’da Yapılacak Aktiviteler
Yaz bitmiş olabilir fakat sonbaharın en güzel zamanları kapıda bizi bekliyor. Birçok tatilsever, kavurucu güneş ve aşırı sıcaklar altında dolaşmanın yerine tatil için en güzel aylardan biri olan Kasım’ı tercih ediyor. Böylece ferah ve ılık bir havada sevdikleriyle birlikte huzurlu bir tatilin keyfini çıkarabiliyor. Kasım ayında gidilebilecek yerlerin başında ise hem İstanbul’a yakın konumu hem de muhteşem manzarasıyla Sapanca geliyor. Gelin, Kasım ayında Sapanca’da yapılacak aktivitelere beraber göz atalım…
Sapanca'da Nerede Yemek Yenir
Sapanca'da Nerede Yemek Yenir
İstanbul’a yakınlığından ötürü sıklıkla tercih edilen Sakarya’ya bağlı olan Sapanca, villa tatili sayesinde konaklamaya gelen misafirlerine lezzet dolu günler geçirmesini sağlıyor. Bu yazımızda Sapanca’da kahvaltı mekanları, ailecek tercih edilecek ve alkolsüz mekanları sizlerle paylaşıyor olacağız. Villa tatili sırasında kapsamlı bir mutfağınız ve bahçede barbekünüz olsa da akşam gezintisi sırasında tatlı yiyebileceğiniz restoranlara ve kafelere de mutlaka ihtiyacınız olacak. İşte o mekanların arasından en çok tercih edilenleri sizlerle paylaşıyoruz. 
Sapanca Tatilinde Gezilecek Yerler
Sapanca Tatilinde Gezilecek Yerler
Son yılların en çok ilgi gören tatil destinasyonlarından biri olan Sapanca, doğası ve kolay ulaşılabilirliği açısından özellikle tercih edilen, fazlasıyla keyifli bir belde. Sakarya’ya bağlı olan ve göl kenarına kurulu olan Sapanca, İstanbul’dan kolay ulaşılabilir konumda olması nedeniyle, özellikle şehir hayatından kolayca uzaklaşmak, kendisiyle baş başa kalmak isteyen insanlar tarafından tercih ediliyor. Gelin hep birlikte Sapanca'da gezilecek yerler neler, inceleyelim.
En Çok Tercih Edilen Sapanca Kiralık Villalarımız
En Çok Tercih Edilen Sapanca Kiralık Villalarımız
İstanbul'a olan yakınlığıyla gönüllerde taht kurmuş olan Sapanca, Sakarya’ya bağlı şirin bir ilçe olma özelliğini taşıyor. Sapanca Gölü, Maşukiye, Kırkpınar ve kış turizminin gözdesi Kartepe ile başta İstanbul olmak üzere, civar kentlere yakın konumuyla turizmin hayli geliştiği eşsiz doğal güzellikte bir yer. Özellikle İstanbul’dan ulaşımın kolay oluşuyla hafta sonlarının vazgeçilmez adresi olan Sapanca doğal güzellikleri, temiz havası ve nefis fotoğraf manzaralarının yanı sıra, güzel bir köy kahvaltısı yapmak ve taze alabalığa doymak için de ideal bir bölge.
Sapanca Gezilecek Yerler
Sapanca Gezilecek Yerler
Sapanca, gezilecek yerler açısından son derece zengin olmakla birlikte, Sakarya’nın en güzel ilçelerinden biri olma özelliği taşıyor. Doğayla iç içe mekanları, dereleri, şelaleleri ve yaylaları ile Sapanca’da gezerken asla sıkılmayacaksınız.