Kemer

Kemerde Nerede Yemek Yenir?
Kemerde Nerede Yemek Yenir?
Kış aylarında en çok özlediğimiz meyve hangisidir? Karpuz, çilek, kiraz, şeftali... bu listeye daha bir sürü meyve ekleyebiliriz. Tatilde kavuşmayı dört gözle beklediğimiz karpuzun en tatlısını, çileğin en güzel kokulusunu yemek isteriz. Bu sebeple de dalından, organik lezzetlere kolaylıkla ulaşabileceğimiz yerleri tatil rotalarımıza ekleriz. Antalya’nın Kemer İlçesi de bu rotalar arasındandır. Akdeniz yöresinin en güzel kokulu çileklerini, taze balıklarını, sağlıklı sebzelerine doğrudan ulaşabileceğiniz Kemer’de sizler için denemeniz gereken tatları ve mekanları listeledik.
Kemer Tatili
Kemer Tatili
1960 yılına kadar yolu bile bulunmayan, tamamen saklı kalmış bu cennet, günümüzde Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden bir tanesi. Her türlü tatil için bir alternatife sahip olan bu belde, her geçen gün popülaritesini de artırmakta. Toros Dağları’nın yamaçlarına kurulmuş bu kent, 53 kilometrelik sahili ile tam anlamıyla bir deniz kasabası. Tüm özellikleri bir araya geldiğinde, kemerde yapacağınız tatilin benzersiz bir hal alacağını tahmin etmek hiç de zor değil.
Kemer Ay Işığı Plajı-Koyu'na Nasıl Gidilir
Kemer Ay Işığı Plajı-Koyu'na Nasıl Gidilir
Akdeniz’de keyifli bir tatil geçirmek için en ideal yerlerden olan Ay Işığı Plajı’nı ziyaret ettiğiniz süre boyunca eğlenceniz hiç eksik olmayacak. Olympos, Demre, Phaselis gibi birçok bölgeye de yakın olan Ay Işığı Plajı mutheşem manzaralarıyla nefesinizi kesecek