Talep Gönder, Ekstra İndirim Yakala!

Akyaka, Muğla ilinin Ula ilçesine bağlı olan bir beldedir. Gökova Körfezi’nin uç kısmında yer alan Akyaka, Muğla’nın beldesine 18 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Marmaris’e uzaklığı ise yaklaşık olarak 30 kilometredir. Akyaka’nın diğer popüler tatil yerlerine yakın olması, Akyaka’nın tercih edilme sebepleri arasındadır. Akyaka’dan Muğla ve Marmaris’e özel araçlarla gidilebildiği gibi aynı zamanda toplu taşıma ile de ulaşmak mümkündür. Doğal güzelliğe sahip Akyaka’da mekanlar kişilere, gündüz yüzme ve dinlenme, gece ise doyasıya eğlenme imkanı sunmaktadır.

Akyaka gece hayatının seçkin ve kaliteli mekanlarında eğlenmeyi tercih eden kişilere yönelik çok sayıda alternatif bulunmaktadır. Akyaka mekanlarında her akşam farklı konseptte etkinlikler düzenlenmektedir. Akyaka’nın barlar sokağı olarak bilinen, meşhur Karanfil Sokak’ta yer alan mekanlarında canlı müzik, karaoke partileri ve birçok farklı etkinlik düzenlenmektedir. Müzik genel olarak 21.00’da başlamakta ve 01.00’da bitmektedir. Akyaka’nın eğlencesi ile ünlü, kaliteli gece mekanları; Poison Pub, Deli Memet Cocktail Bar & Bistro, HoTsHot Bar, Cycle Bar, Bar1 Akyaka, Feron Beach, Kum Meyhane ve Space Akyaka’dır.

Poison Pub

Akyaka’nın en popüler gece mekanlarından biri olan Poison Pub, ilçe merkezine 17 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Kişiler Aydın - Muğla yolunun güneybatı yönüne doğru Akyaka tabelalarını takip ederek mekana ulaşabilmektedirler. İlçe merkezinde yer alan minibüs ve taksi seçenekleri ile de ulaşım mümkün olmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu müşterilerine hizmet sunan Poison Pub 10.00’da açılmakta ve 02.00’da kapanmaktadır. Çalışanlarının son derece sıcak ve ilgili olduğu Poison Pub, eğlenmeyi seven ancak rahat ve sıcak ortam arayan kişilerin tercih sebebi olmaktadır. Müzik seçimleri ile ön plana çıkan bu mekan sokakla içiçe, son derece samimi bir mekan olarak ön plana çıkmaktadır. Müdavimleri tarafından tercih edilen Poison Pub alkollü, alkolsüz içecek seçenekleri ve geniş menüsü ile misafirlerine hizmet vermektedir. 

İletişim: 0252 243 45 54

Adres: Akyaka, Karanfil Sk., No:1/A, 48650 Ula/Muğla

Deli Memet Cocktail Bar & Bistro

Deli Memet Cocktail Bar & Bistro, Akyaka’nın en popüler eğlence mekanlarından biridir. Mekana özel araçlarla Aydın - Muğla yolu üzerinden güneybatı yönünde Akyaka tabelaları takip edilerek kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Özel araç imkanı dışında Ula merkezinden hareket eden minibüsler ve taksiler ile mekana ulaşım mümkündür. Deli Memet Cocktail Bar & Bistro, Akyaka’nın barlar sokağı olarak bilinen Karanfil Sokak’ta hizmet vermektedir. Mekana girişlerde herhangi bir ücret alınmamaktadır. Son derece eğlenceli ortamı ve müzik seçimleri ile tercih sebebi bir mekandır. Alkollü ve alkolsüz içecek seçeneklerinin yanında aperatif meze tabakları ve kuruyemiş gibi ekstraları ile menüsü son derece geniştir. Nezih, samimi ve otantik ortamı nedeni ile Akyaka’nın en popüler gece mekanlarından biri durumundadır. 

İletişim: 0532 767 99 22

Adres: Akyaka, Karanfil Sk. No:17, 48650 Ula/Muğla

HoTsHot Bar

HoTsHot Bar Akyaka’nın en popüler gece mekanları arasında bulunmaktadır. İlçe merkezine 17 kilometre uzaklıkta bulunan mekana özel araçlar ile Aydın - Muğla yolu üzerinden Akyaka tabelaları takip edilerek kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Özel araç imkanı olmayan kişiler, ilçe merkezinden yarım saatte bir hareket eden minibüsler ile mekana ulaşım gerçekleştirebilirler. İlçe merkezinde bulunan taksiler ile de HoTsHot Bar’a ulaşmak mümkündür. Mekanın kendine has tarzı ve şık bahçesi, kişilere son derece kaliteli zaman geçirme imkanı vermektedir. Kaliteli, nezih müzikleri ve son derece geniş menüsü ile misafirlerine hizmet veren mekan hafta içi ve hafta sonu tüm günler açıktır. HoTsHot Bar’a girişlerde kişilerden ekstra bir ücret alınmamaktadır. 14.00 ile 03.00 saatleri arasında açık olan mekan alkollü ve alkolsüz birçok içecek seçeneği ile hizmet vermektedir.

İletişim: 0506 753 99 22

Adres: Akyaka, Karanfil Sk, 48650 Ula/Muğla

Cycle Bar

Akyaka’nın en popüler mekanlarından biri olan Cycle Bar ilçe merkezine 17 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Mekana özel araçlar ile ilçe merkezinden, Aydın - Muğla yolu üzerinden rahatlıkla gelinebilmektedir. Ayrıca ilçe merkezinden taksi ve minibüs alternatifleri ile de Cycle Bar’a ulaşmak mümkündür. Alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri bulunduran geniş menüsü ve kaliteli müziklerin çalındığı mekan, hafta içi ve hafta sonu tüm günler açıktır. 14.00 ile 02.00 saatleri arasında açık olan mekanda belirli akşamlarda, karaoke geceleri ve canlı müzik etkinlikleri yapılmaktadır. Cycle Bar’ın sosyal medya hesabından mekanda yapılan etkinliklere dair daha ayrıntılı bilgi alınabilmektedir.

Adres: Akyaka, Lütfiye Sakıcı Cd. No:39, 48650 Ula/Muğla

Bar1 Akyaka

Akyaka’nın en popüler gece mekanlarından biri olan Bar1 Akyaka, akşamüstü saatlerinde sahil kenarına yerleştirilen koltuklarda gün batımını izlemek için uygun bir mekandır. Çalışanlarının son derece güler yüzlü ve ilgili olduğu mekan temiz mutfağıyla ön plana çıkmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu tüm günler açık olan mekan, “happy hours” etkinlikleri ile kişilere eğlenceli bir tatil geçirme imkanı sunmaktadır. Mekanın açılış saatı 10.00, kapanış saati ise 02.00’dır. 

Adres: Akyaka, İncir Sk., 48650 Ula/Muğla

Feron Beach

Feron Beach son derece lezzetli yemekleri ve alkollü, alkolsüz içecek seçenekleri ile deniz kıyısında hizmet veren popüler bir mekandır. Feron Beach gündüzleri beach konsepti ile hizmet verirken, akşam saatlerinde de eğlenmek ve müzik dinlemek isteyen kişilerin tercih ettiği bir eğlence mekanına dönüşmektedir. Akşam saatlerinde sahil kenarında oturup, müzik dinlemek isteyen kişiler için uygun bir mekandır. Çocuklu ailelerin de sıklıkla tercih ettikleri Feron Beach kişilere rahat bir eğlence imkanı sunmaktadır. Haftanın tüm günleri açık olan mekanın çalışma saatleri 09.00 ile 02.00 arasındadır. 

İletişim: 0533 701 31 48

Adres: Akyaka Mah. Sanat Sk. No:2/1 Akyaka Plajı 48640 Ula/Muğla

Kum Meyhane

Kum Cafe Bar&Bistro 2017 yılında açılmıştır. İlk önceleri bistro olarak faaliyet veren mekan, 2021 yılında meyhane konseptine dönüştürülmüştür. Mekan içerisinde eski Türk filmlerine ait fotoğrafların ve repliklerin yer alması mekana son derece nostaljik bir hava vermektedir. Kum Meyhane Akyaka, sıcak ve güler yüzlü çalışanları ile ön plana çıkan popüler bir gece mekanıdır. Canlı müzik etkinlikleri, menüsünde yer alan alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri ile Akyaka’nın en popüler eğlence mekanlarından biri durumundadır. Haftanın tüm günleri açık olan mekan 12.00 ile 02.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mekanda mantılar ve makarnalar el yapımıdır. Kum Meyhane zengin başlangıç, ara sıcak, ana yemek, içecek ve tatlı menüsü ile ön plana çıkmaktadır. Canlı müzik eşliğinde harika mezelerin tadına bakmak isteyen kişiler için vazgeçilmez mekanlardan biri durumundadır. Ayrıca mekanın köşesinde yer alan “Antik Royal” isimli dükkanda çeşitli takı ve aksesuarlar bulunmaktadır. Mekanda gramafondan çalınan plaklar ile çok hoş ve nostaljik bir ortam sunulmaktadır.

İletişim: (0252) 243 51 33

Adres: Akyaka, İncir Sk., 48650 Akyaka Bld/Ula/Muğla

Space Akyaka

Akyaka’da geceye devam etmek isteyen kişilerin favori mekanlarından biri durumunda olan Space Akyaka elektronik müzik sevenlerin buluşma noktası niteliğindedir. Mekanın çalışma saatleri 10.00 ile 02.00 arasındadır. Space Akyaka, birbirinden leziz kokteylleri ile ön plana çıkarken, aynı zamanda kişilere alkolsüz içecek alternatifi de sunmaktadır. Space Bar, kaliteli müzik ve rahat bir mekan arayanların vazgeçilmez adreslerinden biri olarak Akyaka’da hizmet vermeye devam etmektedir.

İletişim: 0553 561 59 39

Adres: Akyaka, İnişdibi Cd. No:75, 48650 Ula/Muğla

En Son Eklenen İçerikler
Tümünü göster Tümü