Çağrı merkezimiz 22:00’a kadar açık!

Hem doğal ve tarihi güzellikleri hem de plajları nedeniyle hem yerli hem de yabancı turistler tarafından tercih edilen Dalaman’da son yıllarda çok çok sayıda restoran açılmıştır. Havaalanına yakın konumu nedeniyle turistlerin de uğrak yeri durumunda olan Dalaman’da bölgeye ait meşhur lezzetler denenebilmekte ve keyifli akşam yemekleri yenebilmektedir.

Et çeşitleri, balık ve mezeleri ile en meşhur Dalaman restoranları arasında; Agora Restaurant, Bizim Park Çamlık Restoran, Sığla Restaurant, Shazam Restaurant, Yakamoz Restaurant, Dalaman Anne Lezzetleri, Dalaman Balık Restaurant, Mercan Restaurant ve Uğur Et Kasap Restoranı yer almaktadır. 

Agora Restaurant

Dalaman’ın rakı balık denildiğinde akla ilk gelen restoranlarından biri olan Agora Restaurant, son derece lezzetli yiyecek seçenekleri ile misafirlerine hizmet vermektedir. Agora Restaurant’ın zengin menüsünde öne çıkan lezzetler karides, kalamar, ahtapot gibi deniz mahsulleri ile hamburger çeşitleri olmaktadır. Restoranda misafirlere sunulan balık çeşitleri günlük ve taze olarak servis edilmektedir. Agora Restaurant misafirlerine hem alkollü hem de alkolsüz içecek seçenekleri sunmaktadır. Şömine manzarası eşliğinde keyifli akşam yemeklerinin adresi olan restoran haftanın tüm günleri 11.00 ile 02.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İletişim: 0544 474 27 87

Adres: Ege, D555, 48770 Dalaman/Muğla

Bizim Park Çamlık Restoran

Bizim Park Çamlık Restoran, misafirlere kahvaltı, öğle ve akşam yemeği seçenekleri sunmaktadır. Kuş cıvıltıları eşliğinde, keyifli bir ortamda lezzetli ürünler denemek isteyen kişilerin tercihi olan restoranda eşsiz manzaraya karşı keyifli bir akşam geçirilebilmektedir. Servislerinin son derece hızlı olması nedeni ile Dalaman misafirlerinin tercih sebebi olmaktadır. Güler yüzlü ve sıcak kanlı çalışanları ile hizmet vermeye devam eden Bizim Park Çamlık Restoran, haftanın tüm günleri açıktır. Pazartesi, salı, çarşamba, cuma ve pazar günleri 09.00 ile 00.00 saatleri arasında hizmet veren restoran, perşembe ve cumartesi günleri 09.00 ile 23.30 saatleri arasında misafirlerini ağırlamaktadır.

İletişim: (0252) 692 21 53

Adres: Hürriyet, Gazi Bulvarı, 48770 Dalaman/Muğla

Sığla Restaurant

Sığla Restaurant son derece geniş menüsü ile Dalaman’da misafirlerini ağırlamaktadır. Güler yüzlü ve ilgili çalışanları ile ön plana çıkan restoranda servis oldukça hızlı olduğu için Dalaman misafirlerinin tercih sebebi olmaktadır. Lezzetli et çeşitlerinin de Dalaman misafirlerinin favorisi olduğu restoran, yemyeşil ağaçların altında keyifli bir akşam yemeği imkanı sunmaktadır. Dalaman misafirleri ister gündüz saatlerinde ister akşam saatlerinde Sığla Restaurant’ı tercih edebilmektedirler. Gölgelik alanların olması açısından oldukça sevilen restoranda bir adet çocuk oyun parkı da bulunmaktadır. Bu nedenle çocuklu aileler tarafından oldukça tercih edilmektedir. Sığla Restaurant haftanın tüm günleri 24 saat hizmet vermektedir.

İletişim: 0542 739 59 62

Adres: Merkez Mahallesi, Cengiz Topel Cd. No:2, 48770 Dalaman/Muğla

Shaza Restaurant

Dalaman’ın en favori restoranlarından biri olan Shaza Restaurant güler yüzlü ve ilgili çalışanları ile hizmet vermektedir. Her yıl hem yerli hem de yabancı çok sayıda turisti ağırlayan restoranın zengin menüsünde misafirlere hem alkollü hem de alkolsüz içecek seçenekleri sunulmaktadır. Shaza Restaurant’ın menüsünde ön plana çıkan lezzetler arasında ızgara balık çeşitleri, meze çeşitleri, karides ve kalamar bulunmaktadır. Shaza Restaurant’ta misafirlere sunulan balık çeşitleri günlük ve taze olarak servis edilmektedir. Hayvan dostu bir restoran olması nedeniyle oldukça tercih edilmektedir. İç ve dış dizayn olarak da ilgi gören Shaza Restaurant, sıcak bir aile ortamında keyifli akşam yemekleri yemek isteyen kişilerin favori restoranı olmaktadır. Shaza Restaurant’ın çalışma saatleri pazar günü 17.00 ile 03.00 arasında, haftanın diğer tüm günleri ise 10.00 ile 03.00 saatleri arasındadır. Haftanın tüm günleri açıktır.

İletişim: 0542 692 46 54

Adres: Merkez, Atatürk Cd. No:152, 48770 Dalaman/Muğla

Yakamoz Restaurant

Dalaman’ın en güzel restoranlarından biri olan Yakamoz Restaurant, rahat ve konforlu atmosferi ile hizmet vermektedir. Yakamoz Restaurant’ın zengin menüsünde balık çeşitleri ile meze çeşitleri Dalaman misafirlerinin favorileri arasındadır. Balık çeşitlerinin taze ve günlük olarak misafirlere sunulduğu restoranda deniz mahsülleri de ön plana çıkmaktadır. Özellikle kalamar ve karides gibi deniz ürünlerinin de çok beğenildiği restoran göl manzaralı olduğu için tercih sebebi olmaktadır. Yakamoz Restaurant haftanın tüm günleri 10.00 ile 21.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Adres: Ege, Mehmet Akif Ersoy 2. Sk. No: 19, 48770 Dalaman/Muğla

Dalaman Anne Lezzetleri (D.A.L Kafe Restoran)

Dalaman Anne Lezzetleri, misafirlerine kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği için geniş yiyecek ve içecek alternatifleri sunmaktadır. Restoranın öne çıkan lezzetleri arasında pizza çeşitleri, kabak graten, çorba ve gözleme çeşitleri bulunmaktadır. Misafirlerin kendilerini sıcak aile ortamında hissedebileceği Dalaman Anne Lezzetleri hem yerli hem de yabancı turistleri ağırlamaktadır. Restoran haftanın tüm günleri misafirlerine hizmet vermektedir. Çalışma saatleri ise 08.00 ile 00.00 arasındadır. 

İletişim: 0536 544 88 34

Adres: Merkez, Turgut Reis 12 Sk., 48770 Dalaman/Muğla

Dalaman Balık Restaurant

Havaalanına yakın konumu nedeniyle hem yerli hem de yabancı turistler tarafından tercih edilen Dalaman balık Restaurant, zengin menüsü ile hizmet vermektedir. Restoranın menüsünde öne çıkan lezzetler arasında balık çeşitleri, karides, kalamar, ahtapot ve meze çeşitleri bulunmaktadır. Dalaman Balık Restaurant’ta misafirlere hem alkollü hem de alkolsüz içecek seçenekleri sunulmaktadır. Balıklar taze ve günlük olarak sunulduğu için tercih sebebi olmaktadır. Dalaman Balık Restaurant haftanın tüm günleri Dalaman misafirlerine hizmet vermektedir. Çalışma saatleri ise 09.00 ile 00.00 arasındadır.

İletişim: 0545 841 31 57

Adres: Karaçalı, Ömer Musa Siva Cd. 4. Sokak D:No:7/B, 48770 Dalaman/Muğla 

Mercan Restaurant

Dalaman’ın en meşhur balık restoranlarından biri olan Mercan Restaurant, son derece geniş menüsü ile hizmet vermektedir. Restoranda, Dalaman misafirlerine hem alkollü hem de alkolsüz içecek seçenekleri yer almaktadır. Güler yüzlü ve ilgili çalışanları ile hizmet veren Mercan Restaurant’ın zengin menüsünde ızgara balık çeşitleri ile lezzetli mezeler öne çıkmaktadır. Haftanın tüm günleri açık olan restoran, 08.00 ile 02.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İletişim: 0552 506 48 10

Adres: Kenan Evren Bulvarı, Yüzdörtler Evleri Kavşağı, No: 69/B, 48770 Dalaman/Muğla

Uğur Et Kasap Restoranı

Dalaman’ın en meşhur restoranlarından biri olan Uğur Et Kasap Restoranı, güler yüzlü ve ilgili hizmet anlayışı ile misafirlerini ağırlamaktadır. Son derece doyurucu yemekleri ve meze çeşitleri ile ön plana çıkan restoran, hem yerli hem de yabancı turistlere ev sahipliği yapmaktadır. Uğur Et Kasap Restoranı’nın menüsünde ön plana çıkan lezetler arasında et çeşitleri yer almaktadır. Dalaman’ın en nezih restoranlarından olan Uğur Et Kasap Restoranı çocuklu ailelerin de tercih ettiği bir mekandır. Restoran haftanın tüm günleri açıktır. Çalışma saatleri ise 08.30 ile 20.00 arasındadır.

Adres: Merkez, 48770 Dalaman/Muğla

En Son Eklenen İçerikler
Tümünü göster Tümü