Talep Gönder, Ekstra İndirim Yakala!

Prens Adaları; Heybeliada, Burgazadası, Kınalı Ada, Yassıada, Kaşık Adası, Tavşan Adası, Sivri Ada, Sedef Adası ve Büyükada’dan oluşmaktadır. Prens Adalarının 9 adasından  biri olan Büyükada kahvaltı fırsatları ile ön plana çıkmaktadır. Hem doğal güzellikleri, hem tarihi güzellikleri hem de plajları ve koyları ile ön plana çıkan Büyükada en iyi kahvaltı mekanlarını bünyesinde bulundurması ile her yıl hem yerli hem de yabancı çok sayıda misafire ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle hafta sonlarında tercih edilen Büyükada, keyifli kahvaltıların vazgeçilmez adreslerinden biri durumundadır. 

Büyükada’ya ziyaret planı yapan ziyaretçiler, “Büyükada’da kahvaltı nerede yapılır?” sorusuna yanıt aramaktadırlar. Büyükada açık büfe kahvaltı imkanlarını bünyesinde bulundurması ile ön plana çıkmaktadır. En meşhur Büyükada kahvaltı yerleri arasında; Ada Kahvaltı, Secret Garden Restaurant Büyükada, Sermest Büyükada Cafe Restoran Kahvaltı, Loc’ada Büyükada, Bahçede Sinek Kafe, Büyükada Dilburnu by Yasemin, Eskibağ Teras Restaurant ve Akasya Restaurant Bar yer almaktadır. Büyükada kahvaltı fiyatları ve kahvaltı tavsiyeleri hakkında çok daha ayrıntılı bilgi kahvaltı mekanlarının iletişim numaralarından alınabilmektedir. 

Ada Kahvaltı

Büyükada’da aile işletmesi olarak hizmet veren Ada Kahvaltı, güler yüzlü ve ilgili hizmet anlayışı ile de ön plana çıkmaktadır. Büyükada’nın en güzel kahvaltı mekanlarından biri olan Ada Kahvaltı, Büyükada ziyaretçilerinin keyifli bir kahvaltı ile güne başlamalarına olanak vermektedir. Ada Kahvaltı’nın son derece geniş menüsünde yer alan serpme kahvaltı seçeneği ise, mekanın müdavimleri tarafından oldukça beğenilmektedir. Ada Kahvaltı’nın serpme kahvaltı menüsünde yer alan lezzetler ise; peynir çeşitleri, zeytin çeşitleri, salatalık, domates, reçel çeşitleri, bal, tereyağı, kaymak, kahvaltılık soslar, yumurta ve meyve çeşitleri olmaktadır. Sınırsız çay keyfi ve eşsiz lezzetler ile güne harika bir başlangıç yapmak isteyen kişilerin tercihi olan Ada Kahvaltı, pazartesi günü dışında haftanın tüm günleri hizmet vermektedir. Çalışma saatleri ise pazar günleri 09.00 ile 17.00, haftanın diğer günleri ise 09.00 ile 16.00 saatleri arasında olmaktadır.

Adres: Büyükada - Maden, Akdemir Sk., No:6, 34970 Adalar/İstanbul

İletişim: (0216) 382 16 62

Secret Garden Restaurant Büyükada

Büyükada’nın en güzel kahvaltı mekanlarından biri olan Secret Garden Restaurant Büyükada, hem şık ambiyansı hem de lezzetli ürünleri ile Büyükada misafirlerine harika bir kahvaltı keyfi sunmaktadır. Taze ürünler ile oluşturulan kahvaltı menüsünde yer alan lezzetler; yumurta çeşitleri, peynir çeşitleri, sucuk, salam, sosis, bal, tereyağı, kahvaltılık soslar, zeytin çeşitleri, kaymak, kahvaltılık çikolata, pişi, simit ve meyve çeşitleridir. Eşsiz iç ve dış atmosferi ile son derece keyifli bir kahvaltı ile güne başlamayı sağlayan Secret Garden Restaurant Büyükada, haftanın tüm günleri hizmet vermektedir. Mekanın çalışma saatleri ise 08.00 ile 01.00 saatleri arasındadır.

Adres: Büyükada - Maden, Çiçekli Yalı Sk. No:24, 34970 Adalar/İstanbul

İletişim: 0542 382 14 44

Sermest Büyükada Cafe Restoran Kahvaltı

Büyükada’nın en nezih kahvaltı mekanlarından biri olan Sermest Büyükada Cafe Restoran Kahvaltı, misafirlerine açık havada keyifli bir kahvaltı imkanı sunmaktadır. Güler yüzlü ve sıcak kanlı çalışanları ile ön plana çıkan kahvaltı mekanının geniş menüsünde bulunan serpme kahvaltı seçeneği, Büyükada misafirleri tarafından oldukça beğenilmektedir. Mekanın serpme kahvaltı menüsünde yer alan lezzetler arasında reçel çeşitleri, peynir çeşitleri, zeytin çeşitleri, sucuk, sosis, yumurtalı ekmek, kahvaltılık soslar ve yumurta çeşitleri bulunmaktadır. Sermest Büyükada Cafe Restoran Kahvaltı, haftanın tüm günleri Büyükada misafirlerine hizmet vermektedir. Çalışma saatleri ise 09.00 ile 00.00 saatleri arasındadır.

Adres: Büyükada - Maden, Güzeller Sk. No:8, 34970 Adalar/İstanbul

İletişim: (0216) 382 22 97 

Loc’ada Büyükada

Büyükada’nın en nezih kahvaltı mekanlarından olan Loc’ada Büyükada, son derece geniş menüsü ile misafirlerini ağırlamaktadır. Loc’ada Büyükada’nın zengin kahvaltı seçenekleri her insana hitap etmektedir. Mekanın özellikle omlet çeşitleri ile menemen çeşitleri oldukça beğenilmektedir. Serpme kahvaltı menüsünde yer alan lezzetler ise; patates kızartması, peynir çeşitleri, zeytin çeşitleri, sigara böreği, bal, tereyağı, reçel çeşitleri, kahvaltılık soslar, sigara böreği ve pişidir. Güler yüzlü ve ilgili hizmet anlayışı ile Büyükada’da hizmet veren Loc’ada Büyükada, haftanın tüm günleri açıktır. Çalışma saatleri ise 10.00 ile 00.00 saatleri arasındadır.

Adres: Büyükada - Maden, Yılmaz Türk Cd. No:175, 34970 Adalar/İstanbul

İletişim: 0531 525 12 32

Bahçede Sinek Kafe

Büyükada’nın en meşhur kahvaltı mekanlarından biri olan Bahçede Sinek Kafe, geniş bahçesinde misafirlerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Mekanın en çok sevilen lezzetleri arasında sucuklu omlet, kaşarlı menemen ve gözleme çeşitleri bulunmaktadır. Serpme kahvaltı menüsünde yer alan lezzetler arasında ise peynir çeşitleri, reçel çeşitleri, zeytin çeşitleri, bal, tereyağı, yumurta ve kahvaltılık sos bulunmaktadır. Bahçede Sinek Kafe salı ve çarşamba günleri dışında haftanın diğer tüm günleri misafirlerine hizmet vermektedir. Çalışma saatleri ise 09.00 ile 19.30 saatleri arasındadır.

Adres: Büyükada - Maden, Yılmaz Türk Cd. No:110, 34970 Adalar/İstanbul

İletişim: (0216) 382 25 78

Büyükada Dilburnu by Yasemin

Muhteşem bir deniz manzarası eşliğinde keyifli kahvaltıların adresi olan Büyükada Dilburnu by Yasemin, güler yüzlü ve ilgili hizmet politikası ile hizmet vermektedir. Büyükada’nın en nezih kahvaltı mekanlarından biri olan mekanda serpme kahvaltı seçeneği, Büyükada ziyaretçileri tarafından oldukça beğenilmektedir. Özellikle sucuklu omlet ve kaşarlı omlet, Büyükada misafirlerinin favorileri arasında bulunmaktadır. Büyükada Dilburnu by Yasemin, haftanın tüm günleri hizmet vermektedir. Çalışma saatleri 08.00 ile 20.00 saatleri arasındadır.

Adres: Büyükada - Nizam, 34970 Adalar/İstanbul

İletişim: (0216) 382 43 01

Eskibağ Teras Restaurant

Eşsiz deniz manzarası eşliğinde keyifli lezzetler denemek isteyen kişilerin tercihi olan Eskibağ Teras Restaurant, misafirlerine hem kahvaltı hem öğlen yemeği hem de akşam yemeği alternatifleri sunmaktadır. Bol oksijen eşliğinde keyifli kahvaltıların yapılabileceği mekanda zengin ürünler ile hazırlana serpme kahvaltı seçeneği ön plana çıkmaktadır. Mekanın serpme kahvaltı menüsünde yer alan lezzetler arasında omlet, pişi, sigara böreği, peynir çeşitleri, reçel çeşitleri, zeytin çeşitleri, bal, tereyağı, kahvaltılık çikolata ve kahvaltılık soslar bulunmaktadır. Eskibağ Teras Restaurant haftanın tüm günleri misafirlerine hizmet vermektedir. Mekanın çalışma saatleri ise 10.00 ile 23.00 saatleri arasındadır.

Adres: Büyükada - Nizam, Adalar, 34970 Adalar/İstanbul

İletişim: (0216) 382 38 20

Akasya Restaurant Bar

Büyükada’nın en sevilen kahvaltı mekanlarından biri olan Akasya Restaurant Bar, son derece geniş kahvaltı seçenekleri ile ön plana çıkmaktadır. Adada huzurlu bir kahvaltı ile güne başlamak isteyen kişilerin tercih ettiği Akasya Restaurant Bar’ın serpme kahvaltı menüsünde yer alan lezzetler arasında peynir çeşitleri, zeytin çeşitleri, bal, tereyağı, sucuk, reçel çeşitleri, omlet, kaymak, yeşillik ve meyve çeşitleri bulunmaktadır. Akasya Restaurant Bar, haftanın tüm günleri açıktır. Çalışma saatleri ise 09.00 ile 00.00 saatleri arasındadır.

Adres: 23 Nisan Cad, 49 No:49, 34760 Adalar/İstanbul

İletişim: (0216) 382 10 50

En Son Eklenen İçerikler
Tümünü göster Tümü