Çağrı merkezimiz 22:00’a kadar açık!

Denize açılan sokakları, doğal güzellikleri, tertemiz plajları ile ön plana çıkan Burgazada kahvaltı fırsatları bakımından da oldukça tercih edilmektedir. Burgazada en iyi kahvaltı mekanlarını bünyesinde bulundurması ile özellikle hafta sonlarında oldukça ilgi görmektedir. Burgazada’ya ziyaret planları yapan kişiler ise “Burgazada’da kahvaltı nerede yapılır?” sorusuna yanıt aramaktadırlar. Burgazada açık büfe kahvaltı imkanını sunan çok sayıda mekan bulundurmaktadır.

En meşhur Burgazada kahvaltı yerleri arasında; Burgazada Ergün Pastanesi, Burgazada Sahil Ayvalık Cunda Mutfağı, Burgazada Teras Cafe, Antigoni Restaurant, Fincan Cafe Restaurant, Adakeyf Restaurant Burgazada, Cennet Bahçesi ve Defne Yaprağı Restaurant Burgazada yer almaktadır. Burgazada kahvaltı fiyatları ve kahvaltı tavsiyeleri hakkında daha ayrıntılı bilgi kahvaltı mekanlarının iletişim numaralarından alınabilmektedir. 

Burgazada Ergün Pastanesi

Burgazada’nın unlu mamülleri ile ön plana çıkan mekanlarından biri olan Burgazada Ergün Pastanesi, çeşitli kahvaltı alternatiflerini ziyaretçilerine sunmaktadır. Burgazada ziyaretçileri, Burgazada Ergün Pastanesi’nde aradıkları her şeyi rahatlıkla bulabilmektedirler. Poğaça, simit ve açmadan serpme kahvaltıya kadar çok sayıda kahvaltı alternatifi bulunan Burgazada Ergün Pastanesi’nde omlet çeşitleri de misafirler tarafından oldukça beğenilmektedir. Ev yapımı poğaçalar ise her sabah taze olarak çıkmaktadır. Çilekli milföyünün de Burgazada ziyaretçileri tarafından oldukça beğenildiği Ergün Pastanesi’nde tatlı çeşitlerinin de denenmesi gerekmektedir. Haftanın tüm günleri açık olan Burgazada Ergün Pastanesi’nin çalışma saatleri 06.00 ile 22.00 saatleri arasındadır.

İletişim: 0542 371 96 10

Adres: Burgazadası, Gezinti Yolu Cd., 34975 Burgazada/İstanbul

Burgazada Sahil Ayvalık Cunda Mutfağı

Güler yüzlü ve ilgili çalışanları ile ön plana çıkan Burgazada Sahil Ayvalık Cunda Mutfağı, hem kahvaltı hem öğlen yemeği hem de akşam yemeği için sıklıkla tercih edilen mekanlar arasında yer almaktadır. Meze ve balık çeşitleri ile Burgazada’da bilinen Burgazada Sahil Ayvalık Cunda Mutfağı’nın menüsünde bulunan serpme kahvaltı alternatifi ise ziyaretçiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Mekanın serpme kahvaltı seçeneğinde yer alan lezzetler arasında; peynir çeşitleri, zeytin çeşitleri, patates kızartması, salam, sucuk tava, reçel çeşitleri, kahvaltılık sos, yeşillik tabağı, bal ve tereyağı bulunmaktadır. Burgazada’da keyifli bir kahvaltı ile güne başlamak isteyen kişilerin tercihi olan Burgazada Sahil Ayvalık Cunda Mutfağı, haftanın tüm günlerinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri 08.00 ile 00.00 saatleri arasındadır.

İletişim: (0216) 381 12 11

Adres: Burgazada Mahallesi, Yalı Cd., 34975 Adalar/İstanbul

Burgazada Teras Cafe

Burgazada’nın en güzel manzaralarından birine sahip olan Burgazada Teras Cafe, son derece çeşitli kahvaltı alternatifleri ile ön plana çıkmaktadır. Hem yerli hem de yabancı ziyaretçilerin en çok tercih ettikleri kahvaltı alternatifi ise serpme kahvaltı olmaktadır. Mekanın serpme kahvaltı seçeneğinde ise reçel çeşitleri ve kahvaltılık soslar oldukça beğenilmektedir. Menemen ve omlet çeşitlerinin de ziyaretçiler tarafından oldukça beğenildiği Burgazada Teras Cafe, misafirlerine haftanın tüm günlerinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri ise 09.00 ile 00.00 saatleri arasındadır.

İletişim: 0539 838 87 11

Adres: Burgazadası, 35, Gezinti Yolu Cd., 34975 Adalar/İstanbul

Antigoni Restaurant

Burgazada’nın en çok tercih edilen kahvaltı mekanlarından biri olan Antigoni Restaurant, geniş kahvaltı seçenekleri ile ön plana çıkmaktadır. Deniz kıyısında bulunan konumu nedeni ile eşsiz bir deniz manzarasına sahip olan Antigoni Restaurant, Burgazada misafirlerinin keyifli bir kahvaltı ile güne başlamalarına olanak vermektedir. Mekanın serpme kahvaltı seçeneğinde yer alan ürün çeşitleri içerisinden peynir çeşitleri, bal ve kahvaltılık sos hem yerli hem de yabancı ziyaretçiler tarafından oldukça beğenilmektedir. Antigoni Restaurant, haftanın tüm günlerinde misafirlerine hizmet vermektedir. Çalışma saatleri ise 10.00 ile 00.00 saatleri arasındadır.

İletişim: (0216) 381 28 47

Adres: Burgazadası, Yalı Cd. No:4/A, 34975 Adalar/İstanbul

Fincan Cafe Restaurant

Burgazada’nın en çok tercih edilen kahvaltı mekanlarından biri olan Fincan Cafe Restaurant, misafirlerine çeşitli yiyecek ve içecek alternatifleri sunmaktadır. Mekanın menüsünde ön plana çıkan serpme kahvaltı seçeneğinde ise peynir çeşitleri, reçel çeşitleri, tereyağı, bal, kahvaltılık sos, patates kızartması, zeytin çeşitleri, söğüş tabağı ve sucuk tava bulunmaktadır. Güler yüzlü ve ilgili çalışma anlayışı ile hizmet veren Fincan Cafe Restaurant, haftanın tüm günlerinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri ise 09.00 ile 01.00 saatleri arasındadır.

İletişim: (0216) 381 13 50

Adres: Burgazadası, Yalı Cd. No:6/A, 34975 Adalar/İstanbul

Adakeyf Restaurant Burgazada

Eşsiz manzarası ile tercih sebebi olan Adakeyf Restaurant Burgazada, misafirlerine hem kahvaltı hem öğlen yemeği hem de akşam yemeği seçenekleri sunmaktadır. Keyifli kahvaltıların vazgeçilmez adreslerinden biri olan mekanda geniş kahvaltı seçenekleri yer almaktadır. Kahvaltı menüsünde yer alan lezzetler arasında kahvaltılık soslar ve reçel çeşitleri ise ziyaretçilerin favorileri arasında bulunmaktadır. Haftanın tüm günlerinde misafirlerine hizmet veren Adakeyf Restaurant Burgazada’nın çalışma saatleri ise 11.00 ile 00.00 saatleri arasındadır.

İletişim: (0216) 381 27 59

Adres: Burgazada, Yalı Cd. No:16/b, 34975 Adalar/İstanbul

Cennet Bahçesi

Yemyeşil ağaçların altında keyifli kahvaltıların adresi olan Cennet bahçesi, her yıl hem yerli hem de yabancı ziyaretçiler tarafından tercih edilmektedir. Misafirlerine hem kahvaltı, hem öğlen yemeği hem de akşam yemeği seçenekleri sunan Cennet Bahçesi, güler yüzlü ve ilgili çalışanları ile de ön plana çıkmaktadır. Mekanın omlet ve menemen çeşitleri sıklıkla tercih edilirken, serpme kahvaltı seçeneğinde ise yumurta, peynir çeşitleri, bal, zeytin çeşitleri, sigara böreği, bal, reçel çeşitleri, söğüş tabağı ve kahvaltılık sos bulunmaktadır. Oldukça sevimli bahçesi ile tercih sebebi olan Cennet bahçesi, haftanın tüm günlerinde hizmet vermektedir.

Adres: Burgazadası, Gönüllü Cd. No:46, 34975 Adalar/İstanbul 60

Defne Yaprağı Restaurant Burgazada

Denize karşı konumu ve kahvaltı seçenekleri ile tercih sebebi olan Defne Yaprağı Restaurant Burgazada, her yıl hem yerli hem de yabancı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Güler yüzlü çalışanları ile ön plana çıkan mekanın serpme kahvaltı menüsünde yer alan lezzetler ise misafirler tarafından oldukça beğenilmektedir. Kahvaltı alternatifi olarak yumurta çeşitlerine de yer veren mekan, haftanın tüm günlerinde hizmet vermektedir. çalışma saatleri 09.00 ile 00.00 saatleri arasındadır.

Adres: Burgazada, Yalı Cd. 18/A, 34975 Adalar/İstanbul

En Son Eklenen İçerikler
Tümünü göster Tümü