Çağrı Merkezimiz 23:00'a kadar açık!
Çağrı Merkezi
+90242 844 15 32
WhatsApp ile yaz
+90536 994 4680

Kaş Tekne Turları

Kaş’ta, tekne turları ile hayatın, başınıza gelmiş büyük bir macera olduğunu keşfedeceksiniz…

 

1.Günlük Tekne Turları

Kaş ve cevresindeki birbirinden güzel adalar arasında ve anakara üzerinde bulunan muhteşem koylarda yapılan Adalar Tekne Turu, Kekova Tekne Turu’ndan sonraki en popüler tekne turudur.

Tekne turları ile keşfedeceğiniz yerlerin birinde kalmak isteyeceğinizden, eminiz…

Tur esnasında bol bol yüzmeye ve güneşlenmeye fırsatınız olacağı gibi deniz kenarındaki kayalara oyulmuş tarihi Likya mezarlarını da yakından görebilirsiniz.

Ayrıca Meis adasını da en yakın mesafeden görme şansını size veren tekne turu, Akdeniz’in en temiz turkuaz rengi sularında yüzmeyi sevenlere unutulmaz anlar yaşatıyor.

 

2. Haftalık Tekne Turları

Bayındır Limanı, Güvercin Adası, 12 Adalar, Ufak Dere, Aperlai, Yağlıca Koyu, Tersane Koyu, Akvaryum Koyu, Üçağız, Kaleköy ve en önemlisi Karalos Koyu bu turun en güzel  bölümleri.

Likya turu ,Gökkaya Limanı’ın da bulunan sadece tekne yolcularının gidebildiği Korsan Bar ve Korsan Mağarasını gezeceğiniz turlar bulunmakta.

Gezmek, karada yaşayan ancak uçmak isteyen bir deniz canlısının rengahenk bir güncesidir. Bütün renklerin bir yolculuğu var, bu yolculukta da sallanan mavi bir atlas var… Sizin rotanız hangisi?