Talep Gönder, Ekstra İndirim Yakala!

Antalya’nın her yıl yerli ve yabancı turistlerle dolup taşan en güzel tatil beldelerinden biri olan Kemer’de birbirinden eğlenceli birçok aktivite gerçekleştirebileceğiniz eksiksiz bir yaz tatili yaşayabilirsiniz. Gelin Kemer'de neler yapılır, göz atalım...

Yaz aylarının en popüler tatil adreslerinden olan Kemer’in doğal güzellikleri, tarihi zenginlikleri ve eğlence mekânları ile tatilinizi dolu dolu geçirmenizi sağlayacak birçok olanak tatil severlere sunulmaktadır. İşte rüya gibi bir Kemer tatili için Kemer’de yapabileceğiniz etkinlik ve aktivite önerilerimiz:

Jeep Safari Turu Yapabilirsiniz

Kemer’in doğal güzellikleri ortasında gerçekleştireceğiniz jeep safari turları ile doğanın ortasında son derece keyifli anlar yaşayabilir, harika manzaralara tanıklık edebilirsiniz.

Tekne Turlarına Katılabilirsiniz

Kemer’in masmavi sularında tekne turlarına katılarak, birbirinden güzel koy ve yerleri gezebilir, Kemer’in maviliklerinin tadını sıcak yaz günlerinde çıkartabilirsiniz.

Alışveriş Yapabilirsiniz

Kemer’de bulunan rengârenk dükkanlar da kendinize ya da sevdiklerinize birçok hediyelik eşya satın alabilir, Kemer’in sokaklarında keyifli bir alışveriş imkanı bulabilirsiniz.

Partilere ve Etkinliklere Katılabilirsiniz

Son derece hareketli bir gece ve eğlence hayatı olan Kemer’de yaz ayları ardı arkası kesilmeyen parti ve etkinlere katılarak tatilinizi çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Gece hayatını sevenler için sabaha kadar eğlenebilecekleri birçok gece kulübü bulunan Kemer’de kendinizi müziğe bırakabileceğiniz akşamlar yaşayabilirsiniz.

Tarihi ve Antik Yerleri Gezebilirsiniz

Kemer tarihi ve antik yerler bakımından dünyaca ünlü yapılara sahip çok önemli bir bölge olma özelliğini taşımaktadır. Phaselis ve Olimpos gibi dünyaca ünlü iki çok önemli antik kente sahip olan Kemer’de bu iki yeri mutlaka gezip görmenizi tavsiye ederiz. 

Deniz Paraşütü Yapabilirsiniz

Kemer’de tatiline eğlence katmak isteyen ve adrenalini seven herkes birçok su sporu imkânından faydalanabilir. Deniz Paraşütü de Kemer’de oldukça heyecan verici etkinliklerden biri olarak plajlarda hem serinleyip hem de eğlenmenize yardımcı olacak etkinliklerden birisidir.

Yanartaş’ı Görmeye Gidebilirsiniz

Bir doğa mucizesi olan, hiç sönmeyen doğal bir kaynaktan gelen ateşlerin bulunduğu Yanartaş’ları görmeye gidebilirisiniz.

Tahtalı Dağı’na Çıkabilirsiniz

Kemer’in en yüksek noktası olan ve Olimpos’tan teleferik ile gidebileceğiniz Tahtalı Dağı’na giderek muhteşem bir Akdeniz ve Kemer manzarasına tanıklık edebilirsiniz.

 

 

En Son Eklenen İçerikler
Tümünü göster Tümü