Talep Gönder, Ekstra İndirim Yakala!

Antalya’nın en renkli ve güzel plajlarından biri olan Konyaaltı Plajı ile deniz, kum ve güneşin keyfini çıkartmak harika olmaz mıydı?

Konyaaltı Plajı, Antalya

Antalya’da yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği plajlardan biri olan Konyaaltı Plajı tam 7 km uzunluğa sahip. Hatta bunun 4,5 kilometre uzunluktan ve 70 metre genişlikten oluşan bir bölümü Mavi Bayrak’lı halk plajıdır. Ücretli ve ücretsiz bölümleri ile Konyaaltı Plajı, tatil için Antalya’yı tercih eden herkesin mutlaka uğradığı plajlardan biri halindedir.

Olbia isimli antik liman kentini de içerisinde bulunduran bu yerde sahil boyunca birçok otel, kafe, bar ve gece kulübü gibi işletme de karşınıza çıkacaktır. Deniz keyfini Mavi Bayrak’lı temizlik derecesinde sunan Konyaaltı Plajı’nda eğlenebileceğiniz de çok sayıda mekan yer alıyor.

Nasıl Gidilir?

Antalya’nın en popüler noktalarından biri olduğu için şehrin birçok yerinden kolaylıkla toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Antalya’da birçok otobüs ve minibüsün güzergahlarından biri Konyaaltı Plajı’dır.

Gideceklere Birkaç Faydalı Bilgi

Bölgenin en uzun plajlarından biri olan Konyaaltı Plajı’na gitmeden önce tam olarak plajın neresinde denize girmek istediğinizi araştırıp karar vererek gitmeniz daha az yorucu olacaktır. Konyaaltı plajında deniz sığ başlar ve adım adım derinleşmeye devam eder bu sebeple yüzmek içinde güven duygusu veren yerlerden biridir. Konyaaltı Plajı’na gelmişken vaktiniz kalırsa çevredeki park ve müzeleri de gezmeyi ihmal etmemenizi öneririz.

Konyaaltı Plajı'nda denizin ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz bir tatil için havuzlu Antalya villalalarını hemen inceleyebilirsiniz.

En Son Eklenen İçerikler
Tümünü göster Tümü